Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

В аркейд мод е така. Без значение дали се фърка или се пъпли. В риъл и симулатор, нещата стоят по съвсем различен начин и масовата измет не вирее там ;)

 

П.„п. От снощи официално съм американец. За сега само с три кукурузника, но живот и здраве, ще долетим и до Сейбър.

Англичаните тотално и безвъзвратно ги отебавам, понеже са недъгави и смучещи топки мекишари. Равносметката след развиването им до двадесет елита и пето ниво е загуба в размер на над два милиона и половина сребърника. Само за сведение, когато приключих с руснаците и германците в наличност имах над девет милиона (в момента съм със седем милиона и сто хиляди), а общият ми оборот беше към петдесет и два милиона. Като за старт със сто хиляди и предвид смешните заработки на фъркалките до трето ниво, бива.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ееейй... Бях забравил колко е яко да играеш с кукурузник, да палиш наред със седем милимитрова картечница и да громиш наземна техника с 20 килограмови бомби :punk

Link to comment
Share on other sites

Де е Пешо сега, пак да ми разправя за свирките и дудуците!

За 4-5 дена с американците и предвид това, че все още правя първи левел кукурузници, ми... почти двеста бона напред :)) И това, като се има предвид смехотворните заработки за фраг на тези самолетчета.... То не, че и американците са много стока, като виждам в по-горните им левели самолети какви са куци пилета в огромната си част. Ама само за сведение, до момента съм направил над 30 фрага от гънър вю-то на смешната Каталина. Поне евентуално с тия чикиджии ще направя “Ън ъпроучъбъл“, предвид, как са им защитени бомбърите, ако и да са с калпав бомбен товар....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Та в крайна сметка коя нация е най-добре да се развива?   :D За дудуците и свирките е ясна работата.

 

каталината е един от най-коравите самолети до 3то ниво ;) 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Най-добре е всички да се развиват, бе! Ама ако не развиеш докрай пишкосмучещите англичани, няма как да разбереш къв кеф е с другите. То е като да си седнеш на топките и да осъзнаеш какво райско кътче е всъщност светът, когато не си си седнал на топките ;)

Във всеки случай обаче, руснаците и германците (или германците и руснаците) доминират от всякъде. Тия две нации имат по един или два шредера на всяко ниво, а на четвърто..., просто няма кой да им скочи. За пето все още се чудя, понеже Сейбър-ите никак не отстъпват на МиГ- 15бис и Ме-262 (с четирите 30 милиметрови). Нарочно не споменавам останалите две нации, понеже на пето имат адски много пасти и марули да рупат докато ги достигнат тия....

Link to comment
Share on other sites

Е тва вече е нещо http://warthunder.com/en/devblog/current/874 Дано да е малко по-бърз от шибания тромав и мега кекав Wellington 

Надявай се!

Това нещо втори ранг. Хората съвсем ясно си казват, че въпреки четирите си мотора, машината е много бавна, понеже е правена 39-40 година, а и това нещо е ОГРОМНО. Определено е перфектна за торпедоносец, но това май го няма във въоръжението и.

Единственото интересно нещо, което забелязах са четирите фиксирани, носови картечници, които се управляват от пилотска позиция и дават някаква възможност да наказваш нахалниците в челна атака....

Link to comment
Share on other sites

За пореден път се убедих, че в тая игра всичко зависи от играчите. На аркейд, с танковете, се случих с някакъв отбор, дето сигурно всичките бяха служили в танкови войски и имаше поне един завършил академия....Пича, който водеше, супер грамотно разпредели позициите, спрямо релефа, прикрития и прочие, разстави единиците и така организира отбрана, че противниците за цялата игра успяха да гътнат само двама от нашите - единият бях аз, и ме гътнаха заради собствената ми глупост...Направо ми се напълни душата.

Link to comment
Share on other sites

За пореден път се убедих, че в тая игра всичко зависи от играчите. На аркейд, с танковете, се случих с някакъв отбор, дето сигурно всичките бяха служили в танкови войски и имаше поне един завършил академия....Пича, който водеше, супер грамотно разпредели позициите, спрямо релефа, прикрития и прочие, разстави единиците и така организира отбрана, че противниците за цялата игра успяха да гътнат само двама от нашите - единият бях аз, и ме гътнаха заради собствената ми глупост...Направо ми се напълни душата.

 

Не само в тая игра - във всяка игра. Особено когато имаме такова рандъм събиране на отбора. За танкове пък дисертация мога да напиша по въпроса. Имал съм случаи да попадна в отбори, които наитина ще кажеш професионално са избирани. Респективно победа без загуба на наш танк или най-много един. От друга страна редовно се случва да се падна с шайка некадърници - избивам 3-4-5 от 15 противника и губим съществено. И си е точно както го казваш - има хора, които познават идеално съответните карти, знаят перфектно какви са възможностите на отделните машини, кой по кого и къде да стреля и т.н. В такъв отбор най-много да загубиш скаутите... Попаднеш ли в шайка малоумници (най-често полски дебили в нашия случай), ако ще да си бога на танковете - пак падаш (обръщали са ни битка от 5:0 - 5:15)... 

Link to comment
Share on other sites

Видене, говорим за аркейд мод. В реалните битки пикльовци не играят, там всичко си е сериозно и игрите са много на ниво.

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахах..... Глейте, ве.., глейте!

Глейте как се правят пет фрага от гънърските позиции на B-25 от второ ниво и се взима Антимех едновременно.... :punk :punk :punk

Цялата игра си изигра хайванчето, нищо, че беше пред разпадане.

https://www.mydrive.ch/browse/#/

 

П.п. Всъщнос..., да си призная, единият фраг беше от носовите ПЕТ картечници, ама другите четири са си гънърски на разни нахалници с мерак да се ебават с неправилния бомбър... Като първият фраг го направих на един Ишак, който почти ми разглоби бомбъра, ама не му достигна скорост и си го изклецах изотдалеч (около 800-850 метра). Аре пак някой музикален спец да дойде да ми приказва за дудуците и тарамбуките.....

Link to comment
Share on other sites

Със 75 милиметрово оръдие и баба знае.... Особено пък ако се пънеш предимно на бомбъри, както прави този ;)

Единственото което не мога да му отрека е, че има относително добър мерник.

 

П.п. Като си говорим за калибър, ела ме виж мен в момента как с второ ниво Р-та правя на трески който и да било бомбър, хем съм само с 37 милиметрово главно оръдие :))

 

П.п.2 Иначе за снайпер и абсолютна гад съм признал един руснак, който без значение с какво лети, колко милиметрови са му пуцалките и на кое ниво е наказва средно по 6-7 противника за всеки свой самолет. Гледал съм му клипчета, в които дори и със смешни те 7мм опашни картечници на Уелингтън разкостваше (от гънърска позиция) по маса мераклии, включая разни джетове :))

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Честит ми левел 60 :D

И си връщам думите назад... Американците изобщо не са чикиджии, а са велика сила!

Link to comment
Share on other sites

http://warthunder.com/en/news/3612-development-getting-closer-update-1-57-battle-march-en
Ред приятни изненади, от които най-яката за мен е включването на няколко модификации на Do-335 :punk

Link to comment
Share on other sites

Това американците са много забавна за игра нация. До този момент (късно второ и начално трето ниво), просто нямат слаба машина. А по-наглярски бомбардировачи от техните, просто НЯМА! С японските бомбъри можеш само да ходиш да се ебаваш с чуждите такива, а с американските направо си ходиш на лов, дори и за файтъри :))  Дори и по-късните американски бобъри, въпреки липсата на нападателно въоръжение имат твърде много на брой сдвоени, отбранителни картечници , чудни за спрятане на кор-капани на всичко що фърка.

Вчера на майтап си взех един нейвъл-дайв бомбър с две двадесет милиметровки и успях да изклецам 18 противника... Противниковите бомбардировачи те мислят за същата кошница като тях и изобщо (докато не стане прекалено късно за тях) не бягат, а файтърите те приемат за трътлест бомбардировач и го дават айляшката, отново докато не стане прекалено късно за тях :punk

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Американските бомбардировачи са един от най-гадните за бутане. Аз поиграх малко с немчолята, но нямам време ии не успях да развия почти нищо :D 

Link to comment
Share on other sites

Американски бомбардировач се атакува само по пресечен курс по хоризонтала или леко изотдолу в предна лява или дясна полусфера!

Всички останали подходи са твърде опасни (получават се обикновено разни тежки травми) или завършват мнооого зле за атакуващия :)) Аз със моите сегашни, обикновено на път към целта си бутам по някой заблуден, а след като разтоваря тръгвам на лов за противникови бомбъри. Даже с флотските бомбардировачи когато съм, доста често го раздавам като конвоен на нашите и правя по 2-3-4 фрага на противникови файтъри. Ония докато се усетят, че, да... бомбър съм, ама разполагам с маневреността на хеви файтър и моого сериозно за нивото въоръжение (2х20мм) и вече е късно.....

 

 

П.п. А, да! В момента очаквам последен самолет от трето ниво за да се прехвърля на веднъж с всичките си екипажи, имам развити до елит 21 или 22 самолета и съм... с милион и нещо С.Л. напред, спрямо момента в който заебах одрисканите английски недоразумения.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

ХАААА....

Battle March е излязъл! В момента ми се сваля на компютъра и направо се размазвам от кеф :punk

Мамка му! Дорниер 335,  Р - 61 (дано по-скоро му пачнат мода за фиксация на купола), Фв-189 уху, Ки - 83.. Направо се чувствам като хлапе с целодневен ваучер за сладкарница.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Аз още не съм пускал ъпдейт, ама имах кофти ден и ся предпочитам ракиджоса. После мое да го видя за кво иде реч.

Link to comment
Share on other sites

Снощи тествах 335-цата... Егати ужасяващият рол-рейт, дето го има това животно. Подобен имат само наистина пъргавите файтъри. Вярно, държи се малко странно, когато го вкараш в спирала, но това вероятно се дължи на жироскопичния ефект на задното витло. Но пък подобно поведение може да се окаже доста полезно при условие, че е атакуван изодзадзе.

Смятам, че този самолет е истински ангел на смъртта, ако се използва по предназначение, тоест във височинни битки.

Сега се пъна да долазя и до П-61, та да мога да го пробвам и него, но дори и без да съм го пробвал още, имам чувството, че тези два звяра ще доминират във високото от тук нататък....

 

П.п. Едното си е летящ танк, а другото има свойството да запазва енергията от спускането в още по-голяма степен от Fw 190 D-12, ама е още по-зловещо въоръжено.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...