Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

А аз явно само на скапани отбори случвам, щото от 12 битки 11 загуби, а дванайтата аз изнесох играта...Бахти ламерите са напълзяли..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хе... Ами плети си кошницата сам бре, Танасе!

Аз като усетя, че в отбора са само ламери и започвам да играя абсолютно самосиндикално. Точките и кинтите са си точки и кинти, независимо дали си победил или загубил. Снощи имах битка (доминация), която загубихме по абсолютно зеленяшки начин, противникът завладя и трите летища още от самото начало и не ги изпусна до самия край. Аз обаче завърших с 10 фрага, 12 наземки,Терор ъф дъ скай, Антимех и Файтърхънтър.... А играта я изнесох с два бомбъра, В-25 и TBF.  Четири от фраговете на В-то ги направих от гънърска позиция, а петия от носовите картечници.

 

П.п. Само четири от фраговете бяха на бомбардировачи, та прави сметка кви гадове са американците :lol:

Link to comment
Share on other sites

Що мрънкаш тогава? Страх те е да не ти пострада батъл рейтинга ли?

Link to comment
Share on other sites

Пфу, деа.... Пипали са нещо и по физиката на играта.... Високо скоростните превземания на летища вече май са невъзможни.

Що бе, Чедита....? Що и в аркейд го направихте това?

Link to comment
Share on other sites

Мамка му... Бях забравил кво е гадно да се метнеш наведнъж с всичките си  екипажи на висок рейтинг машини.....

Обаче аз истински се шокирах от факта, че американците имат самолет с Б.Р. 5 още на ранно трето ниво! Егати...., ъпгрейдите му струват колкото тези, на късно четвърто ниво. Ама пък какви са ми шредери.... :evil

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Егати... А аз що го нямам, при условие, че последните три дни с всяко влизане ми пачва и ъпдейтва!?!

 

 

П.п. Йеии..... Вече го имам и аз!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Да се шибат в насраните съветски задници нещастниците! Даже и сървърите им сгъват....

Link to comment
Share on other sites

Смело мога да заявя, че това джуро с корабчетата е мега зарибявка! Мяза леко на танковете, ама липсват дразнещите елементи и мудността (в голяма степен).

Управлението на платната е малко странно на пръв поглед, ама като му се хване цаката (има огромно значение за маневрирането), както и прицелването (ама няма да вА светкам, че сами да се усетите) и най-вече, като се схване момента, че батареите на двата борда са съвсем независими, играта става супер приятна :))

От три морски мисии за тази вечер, двете съм на първо място, а последната, на второ....

Link to comment
Share on other sites

Мега зарибявка!

И гадовете са вкарали няква пиратска песничка докато си в хангара, а докато си в битка (въздушна или танкова) звучи някакъв саундтрак, като от карибските пирати :lol:

Link to comment
Share on other sites

Това го забелязах. Ама се вбесих, щото тъкмо да ме пусне в битка и сървъра ме изхвърли.

Link to comment
Share on other sites

Руска му работа или както те самите казват: "Хотели как лучше, а получилось как всегда". Какво им попречи да си планират капацитета като хората? Явно доста сериозна доза мазохизъм се изисква за да играеш тази игра. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Нищо и няма на играта. Върви си мазно и гладко, както винаги.

Явно тези отворени тестове с платноходите са на отделен сървър, който сгъва от наплива.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Смело мога да заявя, че това джуро с корабчетата е мега зарибявка! Мяза леко на танковете, ама липсват дразнещите елементи и мудността (в голяма степен).

Управлението на платната е малко странно на пръв поглед, ама като му се хване цаката (има огромно значение за маневрирането), както и прицелването (ама няма да вА светкам, че сами да се усетите) и най-вече, като се схване момента, че батареите на двата борда са съвсем независими, играта става супер приятна :))

От три морски мисии за тази вечер, двете съм на първо място, а последната, на второ....

 

Ейййй, доживехте викаш да ви пуснат корабите  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ъхъм. Изпипаните неща не стават бързо ;)

Дори и в момента, на тестерско ниво, атмосферата напомня доста сериозно на тази в морските битки от АС Блек флаг. А за по-нататък за какви красоти ще става въпрос, хич не ми се мисли....

Link to comment
Share on other sites

Имаше, да.

Само че, не можах да разбера за какво е. Инак в морските битки, такива, каквито са сега, има много готин пиниз да преебеш врага. Просто го избутваш с носа си. Ако пък на близо има скали или плитчина, буташ го директно там и почваш да му наливаш с големите черпаци. Кофтито е, че и лайната, дет ти се пишат тийм също могат да ти го погодят този номер.

Link to comment
Share on other sites

Руска му работа или както те самите казват: "Хотели как лучше, а получилось как всегда". Какво им попречи да си планират капацитета като хората? Явно доста сериозна доза мазохизъм се изисква за да играеш тази игра. :lol:

 

Ся го виждам тоя ти коментар, но не е на място - стараят се хората. Друг е въпросът, че някак си все изостават и не успяват... Старанието им обаче е вчепетляващо

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...