Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

Не знам какво са правили пеерасите от Гейджин, но 12 самолета от 1 и 2 ниво са ми смъкнати до нула, а бяха елитни.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не знам какво са правили пеерасите от Гейджин, но 12 самолета от 1 и 2 ниво са ми смъкнати до нула, а бяха елитни.

Тегли им майните и зае*и играта, що се нервиш? :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво са правили пеерасите от Гейджин, но 12 самолета от 1 и 2 ниво са ми смъкнати до нула, а бяха елитни.

При мен такива неща няма. Или поне с руснаците и англичаните ми. Довечера ще поразцъкам и швабите си, че нещо се затъжих за тях, но и там ме съмнява да има такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

Точно от руснаците са ми преебали самолетчаата. Айде, за единия Ил бяха писали, ама за другите?

Link to comment
Share on other sites

Точно от руснаците са ми преебали самолетчаата. Айде, за единия Ил бяха писали, ама за другите?

 

Наско, ако ми причинят такова нещо щях да ги запаля живи бре! Кого чакаш?!?! Пиши там и вдигай скандал! Тя тая игра че е боклук, боклук е, ама да ти сътворят подобно говно е ебати гнусотията!!!

Link to comment
Share on other sites

Писах. Те са ми отговорили, по-точно, имало е съобщение, ама ми е било в спама... Приемам отговора, който ми пратиха, а той е, че самолетите са направени с по-близки до исторически достоверните характеристики и затова са били сменени моделите. Пък и са ми върнали лъвчетата, дето съм ги изхабил за ъпгрейди.

 

Ред. Нов пач. Довечера, ако имам сила, ще тествам.

 

http://warthunder.com/en/game/changelog/current/477

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Това е добро

 

1437371781_940440089.gif

 

Битката за Сталинград

 

http://warthunder.com/en/news/3226-event-battle-of-stalingrad-en

Мда, спитовете го могат това нещо. Аз също съм кацал така и след ремонта съм правил по още някой фраг :)) (въпреки, че това май е Хърикейн на гифчето)

 

Писах. Те са ми отговорили, по-точно, имало е съобщение, ама ми е било в спама... Приемам отговора, който ми пратиха, а той е, че самолетите са направени с по-близки до исторически достоверните характеристики и затова са били сменени моделите. Пък и са ми върнали лъвчетата, дето съм ги изхабил за ъпгрейди.

Егати, от кога не си влизал!?! Това с промяната на параметрите и моделите беше преди сто години бе, човек! И явно е касаело само руската техника (от познатите ми в играта), понеже моите дойчовци са непокътнати, а ингилизите ги започнах точно по онова време.

 

П.п. Тъкмо гледах едно филмче за Халхин Гол. Беше ми мътна тази битка и почти нищо не знаех за нея, освен, че е била в Монголия. От филмчето научих, че бойното кръщение на  невероятния I-16 Ишак е било именно там. Ето го  и него.

https://www.youtube.com/watch?v=5tMKrY6njkE

 

П.п.2 Напоследък нещо се зарибих да гледам и чета за непознатите ми битки на които се натъквам в играта.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

От много време не бях влизал. Нямам време, човек, уча, работя, дете, опитвам се да изпълнявам и поръчки за ножове/бижута.... Дори и да вляза, правя един риъл и се изнасям.

Link to comment
Share on other sites

Lvl 50

Only Stars are Higher lvl V - 500к дойдоха в ма'алата :))

Мамка му и прасе, ще го взема и следващия и тогава..., евентуално...., ще се пенсионирам от тази игра :lol:

 

П.п. А, да.... И по някое време съм станал полковник emoticon-0144-nod.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Има отново промени в известяванията, особено за фраговете. И чийтъри не съм забелязвал напоследък.

Link to comment
Share on other sites

То това е на няколко дена вече. И е тъпо направено, понеже заема повече място заради шрифта. Би трябвало да помислят нещо за онова малоумно известяване за награди и скуад бонуси, дето се появява централно горе в зрителното поле. В последните няколко дена ме трепаха поне три пъти заради това, че като ми цъфне и скрива целите зад него. А колко фрага съм изпуснал пак заради това....

 

 

П.п. Има си ги чийтърите бе, Танасе. Снощи един Б-17 в прав полет си ми избяга все едно бях спрял, а скоростта ми в онзи момент беше над 450км/ч. Пича за някакви секунди вдигна поне два пъти повече от мен. ;)

Link to comment
Share on other sites

Не съм попадал, явно, а вчера направих около 30-тина игри... Говоря за показването в десния долен ъгъл, кой какво е гътнал и как.

Link to comment
Share on other sites

Не съм попадал, явно, а вчера направих около 30-тина игри... Говоря за показването в десния долен ъгъл, кой какво е гътнал и как.

Знам за кое говориш. Едни гадни, анимационно замазани надписи с картинки. Не знам защо го изкендзаха това, ама заема поне три пъти повече място от преди, когато бяха само надписи с дребен шрифт.

Мен особено много ме дразни обаче онова, дето ти обяснява, че си станал Антимеш, Едикъвси хънтър или, че келемето, дето ти свети зелено е успяло да цепне някого в близост до теб.

Link to comment
Share on other sites

Напоследък твърде много реализъм взеха да вкарват в тази игра (дори и на аркадно ниво) и не съм сигурен дали това продължава да ми харесва. Примерно, дори и съвсем леките повреди вече започват да се отразяват на държанието на самолета във въздуха. Приземяването вече е наистина най-сложната маневра от полета, пък било то и с малък и лек самолет. И на всичкото отгоре, бум енд зуум тактиката стана почти невъзможна, когато атакуваш малък и бърз самолет. Понеже при увеличаването на скоростта при гмуркането се увеличават и вибрациите на фюзелажа, а това води до неистово подскачане на мерника, видимо дори и без да си в снайпер мод.

Link to comment
Share on other sites

Мен ме радва. Особено с правилно подбрани боеприпаси стават чудеса. А ако ти е развит самолета на елит, няма кой знае какви дертове(или поне обработка на крила, фюзелаж и прочие). Бум-зум отдавна не ползвам, освен ако не е за превъзходство картата.

Link to comment
Share on other sites

Всичко ми е на елит, освен Файърбранд-а, но той пък чака само за ракетите си. И дертовете си ги има въпреки всичко.

Link to comment
Share on other sites

Интересно. Аз не съм срещал такива неща...Има дертове с един-два самолета, но като цяло са със скапани летни характеристики.

Link to comment
Share on other sites

Не знам с кои летиш в момента, ама при англичаните ги има тези неща. А при спитовете са очеизвадни. При швабите не знам, понеже скоро не съм ги пускал, но при руснаците това се наблюдава и при Як -3Р (вероятно го има и при ястребите им от по-ниските нива).

Link to comment
Share on other sites

Появяват се наченки на разум - 3-4 игри за превъзходство във въздуха играем като отбор. Не моа да повярвам. С прикриването, с пазенето, с радио-комуникациите...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...