Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Бройте ме и мен тоя път.Ама аз ще съм за една бърза бира но нищо :)

Link to comment
Share on other sites

Чаках си аз рейса неска на Азията и гледам-Даниел,когото познавам от лятото на Върховръх.. :D Тъкмо си отворих устата да го викна и отзад наближиха тълпа олигофрени(казано с чувство на любов :) )и някой се провикна:"Абе Карамане,никакво уважение..."докато се усетя какво става,тълпата вече се беше отдалечила към ресторанта,на опашката видях Пиромана...и си мислех да ви се обадя,ама по необясними причини се отказах...Дано да сте си изкарали хубаво :P

Link to comment
Share on other sites

Аз съм доволен от срещата, макар че си тръгнах рано. Много се радвам, че видях доста хора. Чакахме и @Midex, но за съжаление не дойде, сигурно му е изникнало нещо в последния момент.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм доволен от срещата, макар че си тръгнах рано. Много се радвам, че видях доста хора. Чакахме и @Midex, но за съжаление не дойде, сигурно му е изникнало нещо в последния момент.

Всеки път се заричам да не се каня предварително, защото все се намира ситуация, която да ти развали плановете. Следобяда имах предварително уговорена среща с хора, които по всички правила трябваше да са си тръгнали до 18 часа....само дето позакъсняха "малко"...."само" с няколко часа...и вече беше много късно да идвам където и да било. :( Не се съмнявам, че сте си прекарали хубаво, особено като знам кои сте били там...ще се радвам да се видим следващия път, ама вече няма да пиша предварително нищо в темата а направо ще идвам... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Въпреки че и аз бях за около 45 минути съм много доволен.Яд ме е че неможех да остана амам какво да направя нямаше начин тоя път :( Следедвашия път повече :)

Link to comment
Share on other sites

наближиха тълпа олигофрени(казано с чувство на любов :) )...на опашката видях Пиромана...

 

И да не е с чувство на любов такива сме и толкоз :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Хахах срещата мина просто супер :) Много се радвам че ви видях изруди такива :) Next time...хаха ПАК! Сега чакаме и снимките :) То бива бива камера ама...това не са БТВ новините:) Хахаха:)

Link to comment
Share on other sites

А ве супер супер можехме да съберем още 10-тина човека там на кръглата маса. :lol:

Иначе наистина беше яко.

 

 

Едит:Психаре пускай тема:"Кой си забрави шапката" със снимки на шапката и сичкото му там.

Link to comment
Share on other sites

Срещата мина перфектно самоо дет не можахме да се съберем на една маса всичките но пак се получи добре толкоз маймуни отдавна не се бяхме събирали другия път повече :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Бройте ме и мене ще довтасъм искате ме или не ме искате. :D

 

Само въпроса ми е пак ли ще сме в Азията?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...