Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply
Още съм пиян, но съм си жив и здрав, с изключение на зъбобола :). Много яко беше тоя път се нарязях здраво! Искам да благодаря на всички колеги от форума, които дойдоха, че ме изтраяха!

 

Мда следващия път ще дойда на време да те контролирам. Ти пиян, аз дрогиран...

Link to comment
Share on other sites

Готино беше. Радвам се, че видях нови физиономии. Како juji - гледам те, че четеш - що не се домъкнеш някой път и ти :))

Link to comment
Share on other sites

Иначе... Срещата бе добра... Като изключим оная девойка , която каза , че мрази Shade... :D :P :)  :woot

Поне клоунът го обича :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Май няма много желаещи. Аз съм пас за около два месеца, ще ми липсвате :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

От утре до неделя вяка вечер ще съм на рахата(ако невали), така че може да се засечем.

Link to comment
Share on other sites

Ази ке дода ... нема ма изпуснети ... Дори и да вали

...чекиите под душа си имат и лоша страна – сега като вали дъжд и се надървям...

Link to comment
Share on other sites

Всъщност къде ще ходим, малко е студено за рахата? Мисля да доведа едно момиче. Като види с какви се мъкна, туковиж ме оставила намира :bgrin: .

И в колко часът, че сме на упражнения по база данни до 19.00 ?

Link to comment
Share on other sites

Идеално, значи ако закъснеем ще знам къде сте.

 

Няма ли да дойде някоя девойка, ей така за цвят и аромат. Само се заканват, а като дойде масовката и се покриват. intense за теб говоря :P

Link to comment
Share on other sites

Олее днес има ли среща бе хора?Аз не съм идвал от...бах мааму и аз незнам от кога...Ама може и днес да пропусна.Има концерт в Летния театър...Незнам на кой е,но Алукард каза че ще е як.В много гадно положение съм отново... :(

Link to comment
Share on other sites

Ами вашите постове са от днес пък аз съм изгубил абсолютна представа за дните от седмицата...Но щом е утре още по-добре:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...