Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Хайде да направим една на 25 или 26 декември???

няма ли навити???

или има някъв график по който се правят такива срещи???

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Имам и още една идея не знам дали ще се осъществи, всичко зависи от това колко хора ще я удобрят и колко ще се навият...

Знам една дискотека в кичука бившето "марса" ся не знам как се казва ... та да си я резервираш за една вечер струва около 300лв(едни познати я бяха резервирали преди една година горе-долу).......

Та намеквам да се съберем повечко хора примерно 30 дано и повече и да си направим едно GRAND NEW YEAR PARTY само за Членове на форума...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
днес ?

 

къде и кога?

Ето баш днес :)

 

Събота, 7-ми

 

Среща масовка в ресторант Азия!

Който не е поканен да не чака а да идва!

 

Среща: 18:15 на пощата оттам пеша до Азията!

Извинения не се приемат без печат от отрезвителното!

Link to comment
Share on other sites

aaaaaa тва е неска ве!!!

лелее ще направя всичко възможно да дойда, нищо че имам имен ден и ще имам семейни гости...

най-малкото ще се опитам да мина да ви видя поне :)

Link to comment
Share on other sites

Аз лично съм доволен от срещата.Много се радвам че видях повечето от състава:) laury доста ни позабавлява:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Вчера случайно се срещнахме с Пироман-а и ме хвана носталгията по срещите. Ако се съберете, ще се опитам да дойда при китайците... :tongue

Цел: Хапване в ресторанта с китайско Азия!

 

@Карамане, типично в твоя стил - хората обикновено казват "- Дай да се видим и да пийнем нещо..." :D

Link to comment
Share on other sites

Пишете ме и мен (ако може де) Тоя път възнамерявам да не пропусна...

Само, че имам един въпрос... Как ще ви позная :) понеже за първи път ще идвам.

Link to comment
Share on other sites

Хаха пишете ме и мен!Тази среща ще е добра и за нищо на света не искам да я изпускам...Относно познаването...хаха групата улигуфрени срещу централна поща!

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

И мен здраво ме е хванала носталгията за грозните ви мутри, ама... утре при повече късмет ще се прибера с влака ОТ 6 часа :(

 

Нищо, по време на сесията ще дам всичко от себе си поне веднъж да си домъкна порасналия задник :)

Link to comment
Share on other sites

Ке дода чи биз мен ни моити :P
Ееее, събрахме се :D . По всичко изглежда, че и аз ще мина.

Еее супер. Само ако изпълните и обещанията си :).

Link to comment
Share on other sites

Просто супер :D Този път ще се съберем както не сме се събирали от доста време:)Някой ще се ангажира ли да носи камера за пиксссс?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...