Jump to content
BulForum.com

ФОРУМНИ СРЕЩИ


PSYCHOSIS

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

@#$#%##$@#$%$%^$$%%%*&&^$$$^ :angry1 излезнал съм като 16 годишен олигофрен..., а аз съм 22 годишен...

Link to comment
Share on other sites

Срещата беше много яка и аз си прекарах супер :) Само не разбрах кой сви РАМТА на Shade! :angry:

Link to comment
Share on other sites

http://play.evrocom.net/dl/incoming/Teddy-....07.2005-24.jpg - После нека да не се обичаме... Дори мога да твърдя , че сме създадени 1 за друг..

http://play.evrocom.net/dl/incoming/Teddy-....07.2005-26.jpg - Погледнете.. Каква красота...

Вие какво сега? Култ ли ще ми издигате? :D

Link to comment
Share on other sites

Следващият път когато изчезне нещо на някой в мое присъствие ще правя обиск на голо на всички присъстващи :angry1

 

Говоря напълно сериозно !!!

Link to comment
Share on other sites

Следващият път когато изчезне нещо на някой в мое присъствие ще правя обиск на голо на всички присъстващи  :angry1

 

Говоря напълно сериозно !!!

 

На следващата среща, всички по бански за улесняване на пиро.

Link to comment
Share on other sites

Аз викам да вземем бирата, колата, жените, картофите и скарата и да идем на нудистки плаж!

 

Имам само 1 условие: Не ме карайте да готвя!

 

ъъъъъъъ щом ще има сакра, картофи и жени за какво ще те караме да готвиш :confused а ис тебе на нудистки плаж неходя, само ти ще си облечен гол... ако ме разбираш :D

Link to comment
Share on other sites

Добре ве, кой ще пържи картофите, кебапчетата!

Все някой трябва да се жертва!

Или шъ се готви предварително!

Аз ша съ жертвам ... или ако ме ядосате вас ше пожервам след похапване ;) иначе за паметта на Shade ... идея си немам кат ми дойде на гости в залата след срещата вече я немаше ако бях на срещата щях да съм заподозрян Номер 1 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Стига с тва море ве .... то там е придошло и всичко е залято стойте си тука :) аз стига да съм здрав (щот нещо съм болен ще дойда) ...

Link to comment
Share on other sites

За сега не съм сигурен даи ще мога да дойда на срещата и затова ще потвърдя със сигурност утре :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...