Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Естествено, миличък, но за сефте от 2008 няма да е у нас. Ако ще сам самичък ще съм в Йегерхоф, па който иска да идва... Че много лигочи станаха...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Младежи, неделя идва! Предлагам всички в Йегера около 14.30. Не е важно дали ще гледаме, важно е да се видим и да закрием както си знаем!

Link to comment
Share on other sites

http://www.formula1.com/content/fom-website/en/championship/results/2015-driver-standings.html

 

http://www.gpupdate.net/en/standings/43/1994-formula-1-standings/

 

Някой успява ли да улови разликата и защо Ф1 е тотална пародия вече и никой не я взима на сериозно. И 7, 8 години назад от 2015-та нещата са същите.

 

Сайта на Ф1 се е превърнал в тотално лайно.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Стига сте спекулирали. Бътън реши, че ще ме взима. Ама късно се сети, чадо, взеха ме вече :-D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Не ми пука вече. Почти не гледам. Малка е вероятността това да се промени тоя сезон. Просто няма състезание и борба, а пазене на гуми и тъпи изпреварвания заради не добре работеща система за задвижване или 2 обиколки по-стари гуми. Тъпотия с една дума. Предаваме щафетата на тия с Ролексите.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Вие това видяхте ли го ?!?!?!

 

 

10151790_977650708982410_345262887985768

 

 

Felipe Massa Q&A: I'm still hungry - and still in demand

 

 

ХАХАХАХАХ 

 

Е, винаги има кой да те храни, дебил тъп нещастен!!!!  :laughing:

 

========================

 

Някой губил ли е време да се интересува кой ще излъчва и т.н?

Link to comment
Share on other sites

Диемите ще излъчват.

С оглед на тестовете които проследих, мерца са по бързи от всички останали без да са слагали ултра софт гумите.

Link to comment
Share on other sites

Изчакайте поне първия старт. Ако Мерц спечелят с поне 8 и повече десети ПОЛ-а, а състезанието с над 30 секунди - отпишете сезона.


Диемите ще излъчват.
С оглед на тестовете които проследих, мерца са по бързи от всички останали без да са слагали ултра софт гумите.

Не знаеш как ще се държат тия гуми там. С оглед на избора на гуми през сезона, не ме притеснява колко са бързи със ултрасофт, а със медиум и софт.
Link to comment
Share on other sites

Банката ми подменя кредитната карта и не можах да платя Булсаткома... Дали ще дават пак БНТ 2 състезанията в по-късен час? 

 

ЕДИТ: За БНТ 2 - няма да е... В програмата им няма Ф1... Някой друг нещо? 

Link to comment
Share on other sites

Мерцедесите ли са пак? Щото не възлагам грам надежди на Нико вече и няма да си губя времето да гледам пак нареден Мангал...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...