Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Аз изобщо бях изключил, че има състезание днес, нито очаквах някой да е писал за него. Иначе не чета докато не гледам. А тая сутрин аз си легнах рано сабаля, че се заиграх с една Поморийска мускатова снощи..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Значи считай че си взел правилното решение. Мене ако не ми се беше присрало зверски към 7:30 и аз нямаше да го гледам ама ей на. Издрусах крушата, то се оказа че има и кафе готово, пък и млякото бяха докарали, че и закуска сглобих набързо и стана така че гледах състезанието :) Shit happens...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Поредна издънка на Кими. Честно, ако и другия сезон е във Ферари, няма да гледам Ф1, че да не си троша нервите излишно. Хамилтън и Фетел караха перфектно, Перез изтегли дългата клечка тоя път и евала му на момчето за положените усилия. Заслужи си подиума, макар и след издънката на Кими. Много отпаднали, много нещо. Двата Макларъна завършиха като никога и ако вземат та сменят скапаните двигатели, ще е много добре, че да може да се включат и те в борбата за нещо повече от завършване на състезанието. 

Link to comment
Share on other sites

Що пък издънка от Кими? Ботас се вряза в него все едно го няма, а и самият той си каза в интервю след състезанието, че не го е видял! И както е казал Алонсо : You always have to leave space!

Link to comment
Share on other sites

Алонсо е казал ама Кими беше поне половин кола назад и Ботас нямаше как да го види. Издънката почна още в началото на състезанието като блокира Фетел. Другите грешки даже не ги броя.

Link to comment
Share on other sites

Така е, Ботас беше пред Кими поне с половин кола, но Кими е от вътрешната страна и няма къде да отиде и не е длъжен да отсъпва. Инцидента ми напомня много как Фетел 2012 на Интерлагос се вряза в Бруно Сена по идентичен начин. Иначе да, много слабо състезание за Кими.

Link to comment
Share on other sites

Това си беше състезателен инцидент. Кими нямаше къде да иде, Ботас пък се вряза в него за да го стресне... Няма виновен за мен и двамата са с еднаква вина.

Link to comment
Share on other sites

Според мене са прави. Поне според ъгъла при който се сблъскаха, Ботас нямаше как да го види. Плюс, че влизаше в завой и едва ли е гледал много огледалата. Логично беше да се случи, след като Кими не намали малко повече за да избегне сблъсъка. Титлата при конструкторите беше ясна още преди 10 състезания, не е важна. Проблема е, че подобни наказания, не правят спорта по-борбен и по-интересен съответно. Майната му, получи се поне нещо като битка и имаше някаква тръпка да се гледа :)

Link to comment
Share on other sites

Аз нещо не съм съгласен със 100%вата вина на Кими. Ботас взе завоя сякаш е 5 секунди пред Кими. Принципно вина не трябва да има. Такива неща се случват...ама взеха, че наказаха Кими.

 

Все тая. Така или иначе ще са втори, а щом не са шампиони - няма значение. Фетел дали ще е втори или трети също няма голяма файда.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Кими даже не си направи труда да спре, Стефчо. Хем беше ясно, че ще се набие в Ботас и хептен ясно беше, че Ботас няма да остави място.

Кими беше затворен сякаш е половин обиколка назад. Колкото е виновен Кими, толкова и Ботас. Всеки пилот щеше да пробва тая атака. Включително и всеки един от вас ако беше на мястото на Кими
Link to comment
Share on other sites

Аз нещо не съм съгласен със 100%вата вина на Кими. Ботас взе завоя сякаш е 5 секунди пред Кими. Принципно вина не трябва да има. Такива неща се случват...ама взеха, че наказаха Кими.

 

Веднъж да сме на едно мнение... Пълна простащина от Ботас - чиста засечка. А Кими много ясно, че ще атакува до дупка в последна обиколка. Няма аванта да му пуска. И къде да иде в тоя случай, като грам място не му остави келеша? Да се телепортира вероятно... 

 

От цялото състезание най-интересно бяше когато Путин раздаваше ушанки на победителите. :lol:

 

Има нещо такова - катастрофите бяха най-интересната част. Откровено си признавам, че след 20-та обиколка си седнах пред монитора и скипвах на поразия. 

Link to comment
Share on other sites

Както е подкарано, Мангала ще го направят зорлен отрано пръв. Много е вероятно въобще да не гледам след това до края. Освен ако няма някакви съществени инциденти, дай боже с него... 

Link to comment
Share on other sites

Изчезна тръпката при мен. Часовата разлика ли, глупостите дето са ми на главата. Ама предпочитам да съм навън неделя пред това да зяпам телевизора.

Link to comment
Share on other sites

И двамата сте хал-хабер ама айде да не спорим повече. Малко с главите да помислите не става ли ? Точно на тоя завой, тая атака има само един единствен изход, при положение, че не си наравно с колата, която изпреварваш, а си с половин болид назад. Изхода сте го видели и двамата, макар че явно сте го гледали на по половин кило от дядовата усуканица. Аман от хора дето мислят са фенщината си. 

 

В крайна сметка не е важно. Хората дето разбират ситуацията малко по-добре от вас се произнесоха. 30сек наказание за това финско недоразумение. 

Link to comment
Share on other sites

Значи в Монако и Сингапур трябва да забраним изпреварванията. Грешно мислите. Не е като да няма доказателства, за уж невъзможни изпреварвания и то преди глупавия дрс.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...