Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хмилито 3кратен, Кими пак в дувара. Нямам думи просто. Тия нашите шефове по отношение на втората цигулка много глупаво постъпват. Не сме 95,а 2015, опита няма значение в плейстейшън ерата. Колко още доказателства им трябват, че да разкарат Кими.

Link to comment
Share on other sites

Чудесно - няма какво да си губя времето повече.... Стана каквото знаехме още преди да започне сезона... Супер интересно! 

 

Някой да напомни кога е закриването, че да се съберем на маса - не пред екран, а да се видим. 

 

Мнението ми за тази година:

 

post-12-1234538466.gif

Link to comment
Share on other sites

29.11.2015г. е закриването от 15ч. Кими нормално да се блъсне. Реши да настъпва повече, но не му се получи. За мене единствено остана да гледам дали Фетел ще стане втори в генералното, което лично според мене ще е стабилно постижение. Хамилтън беше ясен, че е шампион. Направиха кола Мерцедес и мачкат. Догодина ще видим кое как ще е. Мисля че няма да е много по-различно. 

Link to comment
Share on other sites

29.11.2015г. е закриването от 15ч. Кими нормално да се блъсне. Реши да настъпва повече, но не му се получи. За мене единствено остана да гледам дали Фетел ще стане втори в генералното, което лично според мене ще е стабилно постижение. Хамилтън беше ясен, че е шампион. Направиха кола Мерцедес и мачкат. Догодина ще видим кое как ще е. Мисля че няма да е много по-различно. 

 

Предлагам да се закрие подобаващо в Йегера. В смисъл да си направим кефа, тоя сезон не заслужава вниманието ни.

 

Ако догодина продължава така, не мисля да гледам изобщо...

Link to comment
Share on other sites

Заведение дето не мога да си пия бирата и да пуша на спокойствие не ми влиза в понятието подобаващо :) Предполагам е възможно да го закрия сезона още следващото състезание. Силно се съмнявам, че ще има дори някаква съвсееем мъничка интрига в последното състезание. Така че Йегера го пропускам на 100%.

Link to comment
Share on other sites

Заведение дето не мога да си пия бирата и да пуша на спокойствие не ми влиза в понятието подобаващо :) Предполагам е възможно да го закрия сезона още следващото състезание. Силно се съмнявам, че ще има дори някаква съвсееем мъничка интрига в последното състезание. Така че Йегера го пропускам на 100%.

 

Изрично казах, че ще се съберем заради нас си, а не заради изветрялото състезание. Не знам как стои въпроса с цигарите в Йегера, но ако няма вътрешна зала - ще си мъкнеш задника навън.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Той, Весо тази фигУра я е ваял с години, бе!

А ти искаш да го караш да ходи навънка.....

Link to comment
Share on other sites

Баси и скучното състезание в Мексико. Само не разбрах защо трябваше да излиза сейфти кар след удара на Фетел в дунапрена. Обаче два пъти да се "хлъзга" на едно и също място.

Link to comment
Share on other sites

Aз за пореден път забравих, че мога да гледам пряко...Пуснах няколко обиколки преди удара...Видях, че и Кими го няма и след удара направо спрях състезанието. Прилича на някво проблемче. Няма логика за такава глупава грешка и то на сухо...ама кой знае. Все тая.

Link to comment
Share on other sites

О, то това е повече от ясно за двойния аршин. Надявам се Кими да го изреже в последното състезание, че свят да му се завие. И без това вече нищо няма значение.

Link to comment
Share on other sites

Кими за съжаление винаги е бил твърде толерантен... Не съм гледал, няма и да видя какво е станало, но такава е тенденцията... Гответе се за 29-ти в Йегера и това е. 

Link to comment
Share on other sites

Ситуацията е същата. Не видях наказание за Ботас. Нито Кими щеше да мине, нито Ботас. Без единия да отстъпи. Никой не отстъпи. Ботас обаче не го бил видял и наказаха Кими, а сега? Ебаси цирка.

Link to comment
Share on other sites

То реално Ботас направи циганията, но това си беше естествена реакция, че да си върне на Кими. От друга страна изглеждаше сякаш наистина няма място за Ботас да се мушне, но никой не обърна внимание на факта, че в момента в който Кими завиваше, Ботас умишлено задържа колата направо. За секунда стана цялата работа, но съм убеден, че не беше случайно. Искаше да си върне, върна си. Наказание не можеше да има в случая, при положение, че колите бяха почти наравно за разлика от ситуацията в Русия и при положение, че стюардите не отразиха номера на Ботас. И да са го отразили, явно са преценили, че хората едва ли ще разберат един такъв тънък момент. За което всъщност са прави :)

Link to comment
Share on other sites

Виж тогава какво причини Малдонадо на Хамилтън - Валенсия 2012. Точно така, Малдонадо е наказан. Въпроса е: щом за същото имаме 2 наказани пилота, като случката с Малдонадо е 1:1 с тази в Мексико, защо на Ботас му се размина. Или да наказват, или да ги оставят на мира.

Link to comment
Share on other sites

Виж тогава какво причини Малдонадо на Хамилтън - Валенсия 2012. Точно така, Малдонадо е наказан. Въпроса е: щом за същото имаме 2 наказани пилота, като случката с Малдонадо е 1:1 с тази в Мексико, защо на Ботас му се размина. Или да наказват, или да ги оставят на мира.

Съгласен, аз не съм против да бъде наказан Ботас, всъщност съм съгласен че трябва да го накажат, но не посмяха защото не е толкова очевадно за широката публика, поне според мене. И при решен шампионат, общо взето... няма смисъл :) Донякъде ги разбирам, не че съм съгласен с решението им. Грешно се изразих по-горе. Но че Кими си заслужи това изхвърляне и за това спор няма :) На мястото на Ботас и вие двамата щяхте да направите същото. И аз така щях да направя. Не напразно се обясняваха като ученички по радиото веднага след инцидента :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Е, няма такава излъгация...

 

Хамилтън ударил 3 коли в Монако 

Люис Хамилтън е ударил, не една а общо 3 коли при инцидента си в Монако, разкриха от полицията в Княжеството.

Първоначално британецът заяви, че е имал малък инцидент и е ударил леко едно спряло превозно средство. Това, в комбинация с настинка, стана причина за това шампионът за 2015 г. да пристигне за Гран при на Бразилия с един ден закъснение.

Сега обаче става ясно, че истината е по-друга, както и това, че инцидентът е станал в ранните часове на вторник, а не в понеделник вечерта. Британецът е бил проверен за алкохол, като пробата е била отрицателна.

„Кракът на господин Хамилтън се е плъзнал по педалите на спирачката и съединителя и неговото превозно средство е ударило 3 паркирани автомобила”, заяви говорител на полицията пред британския „Телеграф”.

След пристигането си в Бразилия, Люис заяви, че се чувства близо до перфектното здраве преди началото на състезателния уикенд днес.

 

Аз съм сигурен, че е бил къркан, и това се затулва...

Link to comment
Share on other sites

Ще има ли някаква организация за закриването, защото няй-вероятно ще се прибирам към Пловдив края на месеца

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...