Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Утре ще е много интересно състезание, най-вече ми е любопитно какво ще направи Кими и дали темпото му от Албърт парк ще се прехвърли на Сепанг.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мамка му и прасе...вече пропуснах един квал...като гледам и състезанието ще отече...най-хубавото ми взима тая часова разлика :D :D. А дано утре като стана, нетруута отново да има повод да слага тъпи картинки :blush:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

А дано утре като стана нетруута отново да има повод да слага тъпи картинки :blush:

Дано утре да се нареди така:

1. Фетел

2. Кими

3. Хамилтън

Останалият пълнеж не ме интересува как е назад ;).

Link to comment
Share on other sites

Дано утре да се нареди така:

1. Фетел

2. Кими

3. Хамилтън

Останалият пълнеж не ме интересува как е назад ;).

само искам да си спокоен и да си бичиш айляче, че гледам си ударил три къси кафета в тоя късен час... :D Тва не го пише в нито един от трите соУрса дето четеш. Боцкай от салатата...

 

едит: Моите лафове не ти тичат, напротив - правят те да изглеждаш...не толкова готиничък, колкото мен ;). Тая работа не е като оная работа, иска се талант :D и...малко от малко поне да знаеш кой отбор от кога аджеба е в тоя спорт ;)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Алонсо че е глупак, глупак е, ама такива колосални тъпанари като отбор Ягода няма! Как няма да го приберете за смяна ВЕДНАГА бе, МАЛОУМНИЦИ!!! Тотални малоумници!!! Добре че не стана по-голяма беля на пистата. 

 

ЕДИТ: Мангала счупи тъпомера!!! ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААААА

Link to comment
Share on other sites

Пичове той от 15 години спира в бокс на МКЛ, не е лесно за 2 състезания да свикнеш с новото

Link to comment
Share on other sites

Фетел направи страхотно състезание. Доказа защо е трикратен шампион. Показа и как без заповеди от бокса успява да си спечели състезанията. Страхотна битка между Ред Бул-ите. Познах и 2 от 3 места на подиума :).

 

Чефо та какво разправяше вчера?

Link to comment
Share on other sites

Фетел направи страхотно състезание. Доказа защо е трикратен шампион. Показа и как без заповеди от бокса успява да си спечели състезанията. Страхотна битка между Ред Бул-ите. Познах и 2 от 3 места на подиума :).

 

Чефо та какво разправяше вчера?

Не нямаше отборни заповеди само "Код21" ;) айде стига глупости
Link to comment
Share on other sites

Не нямаше отборни заповеди само "Код21" ;) айде стига глупости

Ако имаше отборна заповед нямаше да има такава битка между двамата. Това да не ти са ягодките когато задължително по - бързият трябва да удари спирачките за да мине циганина пред него.
Link to comment
Share on other sites

Фетел направи страхотно състезание. Доказа защо е трикратен шампион. Показа и как без заповеди от бокса успява да си спечели състезанията. Страхотна битка между Ред Бул-ите. Познах и 2 от 3 места на подиума :).

 

Чефо та какво разправяше вчера?

 

Да бе да, хич пък да нямаше отборна заповед.

Link to comment
Share on other sites

Жалкарска история. Пълни п*тки на подиума на 1ва и на 3та позиция. Евала, Бърни постигна всичко, което искаше. Циркаджийски финиши. Рос Браун постигна ВРЪХ невиждан  до момента. 

 

__________________

И да не пропуснем, спасено състезание за Маса, не го очаквах.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Браво на Себастиан!!! Жестока борба, макар и наистина да беше леко silly. Изтръпнах като си спомних тоя кретен в Турция как го провали, тъпак австралийски потен. И чак вече се пени и се цупи - ай ситкир и у лево бе, нещастник. Постоянна издънка и осирация, днес направил един добър старт и вече айде - шампион. Да си ходи направо от отбора тоя некадърник и да отива в тия незнайните където му е мястото. По-голям тъпак и от Градинаря става вече. 

 

Голям резил в Мерцедес... И все пак добро представяне. Жалко че пак гледам Мангал на подиума, но нищо, все там да е и по-надолу. Съчувствам на Нико Розберг. Добре не му се наложи да слиза и да бута Циганина...  

 

Пълен резил в Макларън! Тая година изобщо не ги виждам какво ще да сътворяват. Дупки отвсякъде...

 

Направо ми стана жал за момчетата от Форс Индия... Егати нещастието, честно... Жалко за тях. 

 

Това момченце Хълкъмър Хомулка, дето скъса нервите на Кими, ако ми е тука пред мене, ще му размажа муцуната с чука за пържоли! Уродче нещастно. И се чудя какви са тия нерви у Кими и докога ще го раздава вечен джентълмен... Сопата в тиквата, мамицата им долна!

 

ЕДИТ: Стига дрънкали за тия заповеди. Ясно се видя, че без значение дали ги има и ако ги има какви са, пилотите почти се сбиха на пистата. Слепи ли сте, глухи ли сте? Заповеди видяхме в Мерцедес. И то напълно нормални. Нищо изненадващо. Едно обаче е сигурно - в прехвалените "велики" Ферари и Макларън това шоу с боя между пилотите няма как да стане. Кога видя Маса и Алонсо така - ще просвиря на цигулка. 

Link to comment
Share on other sites

Пусни режим на двигателя по заповед и да те изпреваря с друг режим на мотора и после гони михаля до края без бензин и гуми ... ае сиктир! Все едно кола не караш и не знаеш за какво иде реч.

Link to comment
Share on other sites

Пусни режим на двигателя по заповед и да те изпреваря с друг режим на мотора и после гони михаля до края без бензин и гуми ... ае сиктир! Все едно кола не караш и не знаеш за какво иде реч.

 

Колега, нещо не ти разбирам приказките. Първо - нищо съществено не е станало в Мерцедес, просто добро състезание, но накрая видяхме, че колите се засраха. Особено мангалската. Явно нямаше гориво, а вероятно и гуми. Насила задържаха Нико отзад, което си е разбира се тяхна работа. Решили - направили. 

 

Ако имаш предвид пък Ред Бул - баш ма курац боли какви ги е вършил австралийския пън и защо. Фетел го изяде и точка. Да се спасява. 

Link to comment
Share on other sites

Моят малко женски и непрофесионален коментар за началото на сезона:

Макларън - много по-зле от миналата година.

Ред Бул - по-зле от миналата година.

Ферари - по-добре от миналата година.

Лотус - горе-долу като миналата година.

Мерцедес - по-добре от миналата година.

 

Фетел : "Май имам конкуренция"...

Уебър : "Мразя го тоя трикратния. Някой да го разкара"...

Бътън : "Моля, момчетата от бокса, спрете да ме ръмбите отзад. Боли"...

Хамилтън : "Абе аз в кой отбор карах"?

Маса : "Буден съм, буден съм"...

Алонсо : "Искам и аз да карам"...

Кими : "Първи, трети, десети, who cares, просто не ме занимавайте с глупости"...

 

Цялостно обобщение за днес : Никой не беше доволен от представянето си (от тримата на подиума).

 

Написано с много любов. Нищо лично.

 

Галя :grin:

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

 С тия задкулисни нареждания и завоалирани екипни заповеди са на път да убият състезанията. Няма ли истинско съревнование, няма и спорт, няма и интерес. Мисля, че съвсем ще спра да гледам Ф1. Че даже сега и Уебър бил сърдит защо го били изпреварили. Пфуууу, тъпня.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще започна с това, което е най-важно за мен. Кими отново беше с 1 стоп по-малко от останалите в челото, очеизвадно Лотуса работи най-добре с гумите. Определено не им липсва и скорост в състезателна дистанция. Жалко за наказанието, смотаното време в квала прецакаха Лотус тотално, но да му мислят всички като дойде изцяло сух уикенд. Ще ги питам и РедБул и Ферари какво ще правят с гумите, като вземат да слагат и повече карани комплекти. Хулкенберг си беше за наказание, няколко пъти се опита да очисти Кими.

 

 

Фетел трябва да целува кайсиите на Уебър иначе това състезание можеше само да се хване за палците! Първо, че очисти Алонсо, второ че пусна Фетел. Като прецакаха и Лотусите, РедБул нямаха реална конкуренция, Мерцедесите още не са кой знае какво. Видя се и от физиономиите в самия РедБул, че имат притеснения и те самите знаят, че тая победа им е чисто стечение на обстоятелствата.

 

Относно инцидента в Турция няма жива сила, която да ме убеди, че Фетел не е виновен.

 

Ферари определено тая година имат голям напредък. Колата им върви стабилно в състезателно темпо и има за какво да се притесняват в РедБул.

 

Мерцедес имат много работа. Крачка напред са ама още не са кой знае каква конкуренция.

 

Макларън отново прецакаха Бътън. Както и коментаторите на Скай отбелязаха той също имаше шанс да спечели. Обаче определено отбора върви надолу без Хамилтън.

 

П.П. На Хамилтън и Бътън не им върви с тея боксове. Само ги бъркат тея хора :D Единия иска РедБул да сменят гумите, другия Макларън.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Макларън отново прецакаха Бътън. Както и коментаторите на Скай отбелязаха той също имаше шанс да спечели.

От англичаните по-фанатична секта няма :laughing: няма да се учудя ако са гласили Пол The Waste-a за подиум а Бътън за фаворит за шампионска титла :grin:

Link to comment
Share on other sites

 

Ако имаш предвид пък Ред Бул - баш ма курац боли какви ги е вършил австралийския пън и защо. Фетел го изяде и точка. Да се спасява. 
 
Точно така! Фетел си го върна на австралийския дървар за изцепките му миналата година(които са доста), а и за това състезание. Поддържайки делта времена Уебър, насади Фетел в ДРС на Хамилтън и в последствие Хам го прескочи с боксовете, добре че Фетел успя след това да го изпревари. Тая щета Уебър изобщо не я искам в отбора, дано догодина го сменят. Видя се, че и за втори пилот не става. 
 
Един голям минус от мен за Фетел защото нагло излъга пред хиляди хора, че не е знаел, че не трябва да изпреварва Уебър.
Link to comment
Share on other sites

Уебър "пусна" Фетел точно колкото и аз съм китайски пианист виртуоз! Същото мога да кажа и за турската схема. Жоро, откъде ги вадиш тия съждения - на мен лично не ми е ясно. Цял свят днес коментира как Фетел прегази австралийското леке, самото то реве като ощипано, но се намира един Жоро да каже, че го бил пуснал.  :Facepalm:

 

А Кими днес нещо не беше във форма. Дали заради колата или нещо друго - не знам. Хълкъмър Хомулка обаче е за павета в тиквата - това е сигурно. 

 

ЕДИТ: Кога е успял пък да лъже? Не че следим разговорите им, но му казаха да внимава. И след това с право му намекнаха, че пое излишен и опасен риск. Като цяло обаче повечето хора го похвалиха за борбеността и упоритостта. И всички бяха доволни от битката. Иначе състезанието щеше да се запомни само с тъпотията на Мангала. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...