Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Да се връща във Ф1, там поне е по-сигурно :)

Зависи от дясната ръка. Щом обаче му модифицират колите, за да може да включва предавки с лявата ръка работата не е хич добра(казвам го без да съм запознат в детайли)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Помниш ли Крис Рок какво казваше за църните -  доминираме във всички спортове, в момента, в който направят отопляема ледена пързалка ще ги бием и на хокей, даже стик няма да ни трябва - с к*ра ще млатят шайбата! 

 

Има как да му нагласят техниката, стига разни боклуци като Гнома да позволят. 

Link to comment
Share on other sites

Не е баш така. На едно рали никога няма да изпита 5G странично натоварване ;). Двигателната активност на дясната ръка е основната пречка. Не, че няма да мине много десетки тестове, но...и аз мисля, че с Ф1 кариерата му като пилот всичко е свършило.

Link to comment
Share on other sites

Радвайте са, че ако не беше Кубица да се хакне 2007 в Канада, сега титанът Фетел (тогава беше емнайсти пилот на BMW) нямаше да го има :D Явно цялата му кариера е за сметка на нечии черни късмет...

Кой беше Кубица, че нещо не се сещам? Да не онзи който за 5 години има по - малко точки отколкото Фетел прави за 1? Или този дето за цялата си 5 годишна кариера има 1 победа. За втори пилот на посредствен отбор става.
Link to comment
Share on other sites

Покажи какво точно е постигнал? За цялата си кариера има една единствена победа. Горното мнение си е чисто и просто цитиране на фактите.

Link to comment
Share on other sites

Иване, спри да приказваш неща които не са ти хич ясни. Колко време беше нужно на Ред Бул да направт шампионска кола - 5 Години. Колко пари бяха нужни - 30 милиарда. Кой им бе пилота? Да мълча или ти го знаеш? Тва, че не сещаш кой е Кубица и въобще дали си гледал формула 1 тогава си е чисто твой проблем...

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Иване, спри да приказваш неща които не са ти хич ясни. Колко време беше нужно на Ред Бул да направт шампионска кола - 5 Години. Колко пари бяха нужни - 30 милиарда. Кой им бе пилота? Да мълча или ти го знаеш? Тва, че не сещаш кой е Кубица и въобще дали си гледал формула 1 тогава си е чисто твой проблем...

Цифрите не са ти силната страна. И с предното и с това мнение го доказваш. Изредих ти точните цифри от кариерата на Кубица. Не са никак впечатляващи. Цифрите които ти цитираш са абсурдни. 30 милиарда за 5 години прави по 6 милиарда на година. Цялата формула няма такива разходи, а ти ми говориш за един отбор. Спомням си когато достигна до единствената си победа. Бях на работа този ден и гледах състезанието в офиса. Не си спомням обаче детайли как точно се е развило.
Link to comment
Share on other sites

Кубица е прекрасен пилот и много готин пич (нещо, което Маса НИКОГА няма да бъде, нито Лимонсио). Говориш наистина наизуст. Това, че сухата статистика не показва особени цифри НИЩО не значи. 

 

А някои хора май бъркат милиарди с милиони... Но нищо де, то човек в злобата си понякога греши... :laughing:  

Link to comment
Share on other sites

Кой беше Кубица, че нещо не се сещам? Да не онзи който за 5 години има по - малко точки отколкото Фетел прави за 1? Или този дето за цялата си 5 годишна кариера има 1 победа. За втори пилот на посредствен отбор става.

 

Иване, с това изказване съвсем доказа думите на Стефчо, че разбираш от Айфони и понятие си нямаш от Форумла 1!

Link to comment
Share on other sites

Ванка, спри да се излагаш докато е време. Какво точно значи успехи за тебе? Явно не си гледал състезанията с негово участие. Има как да ги гледаш - ако искаш направи го. Пилот с приказки не може да се описва. Трябва да се гледа. Кубица е страхотен пилот, винаги ще го казвам. Жалко, че катастрофира и вече го няма във Ф1, ще ни липсва винаги. Повече от половината пилоти на грида са пълни отпадъци в сравнение с него. 

Link to comment
Share on other sites

Ванка, спри да се излагаш докато е време. Какво точно значи успехи за тебе? Явно не си гледал състезанията с негово участие. Има как да ги гледаш - ако искаш направи го. Пилот с приказки не може да се описва. Трябва да се гледа. Кубица е страхотен пилот, винаги ще го казвам. Жалко, че катастрофира и вече го няма във Ф1, ще ни липсва винаги. Повече от половината пилоти на грида са пълни отпадъци в сравнение с него.

Гледал съм го. Не ми харесва. Чудя се какво точно му харесвате останалите?
Link to comment
Share on other sites

Кой беше Кубица, че нещо не се сещам? Да не онзи който за 5 години има по - малко точки отколкото Фетел прави за 1? Или този дето за цялата си 5 годишна кариера има 1 победа. За втори пилот на посредствен отбор става.

изтрий си коментара човек...харабия ти го казвам, без доза заяждане и сРЪказам. това е такава тотална глупост, която написа, че обещавам и бих подписал декларация от днеска грам да не обръщам внимание на глупостите, които пишеш единствено и само на тема ФОРМУЛА 1(предполагам и за другите моторни спортове). Грам не са ти ясни нещата. Просто го приеми, не е срамно. Ето виж и аз си признавам, че от мобилни комуникации разбирам колкото английската кралица от полагане на бетон ;)

 

Иване, с това изказване съвсем доказа думите на Стефчо, че разбираш от Айфони и понятие си нямаш от Форумла 1!

Жорка, това е единствено поприще, в което не греша...а ако сгреша - значи не съм видял или прочел нещо ПРАВИЛНО. Заявявам го колкото и самохвално да звучи ;)

 

Иване, спри да приказваш неща които не са ти хич ясни. Колко време беше нужно на Ред Бул да направт шампионска кола - 5 Години. Колко пари бяха нужни - 30 милиарда. Кой им бе пилота? Да мълча или ти го знаеш? Тва, че не сещаш кой е Кубица и въобще дали си гледал формула 1 тогава си е чисто твой проблем...

 

Никво време не им е било нужно...изтикаха ги и тях и Браун ГП(те нацелиха кьоравото с ДД, но пък и тогава никой не се вслуша в думите на РОС БРАУН. Шапка му свалям на човека).. Всеки човек с комп в ръка може да види къде бяха и къде щяха да са ако нямаше промяна на правилата след края на сезон 08.

Горе долу по това време и малко по-рано спорта започна да става ШОУ. Забелязваш ли как във всяко интервю на всеки свързан с Ф1 става дума за ШОУ, а не за спорт и състезание

 

Цифрите не са ти силната страна. И с предното и с това мнение го доказваш. Изредих ти точните цифри от кариерата на Кубица. Не са никак впечатляващи. Цифрите които ти цитираш са абсурдни. 30 милиарда за 5 години прави по 6 милиарда на година. Цялата формула няма такива разходи, а ти ми говориш за един отбор. Спомням си когато достигна до единствената си победа. Бях на работа този ден и гледах състезанието в офиса. Не си спомням обаче детайли как точно се е развило.

 

:Facepalm: суха статистика...цифри. на това нещо му се еба мамата след новата точкова с-ма....а да ти припомня ли, че е имало и други

 

Кубица е прекрасен пилот и много готин пич (нещо, което Маса НИКОГА няма да бъде, нито Лимонсио). Говориш наистина наизуст. Това, че сухата статистика не показва особени цифри НИЩО не значи. 

 

А някои хора май бъркат милиарди с милиони... Но нищо де, то човек в злобата си понякога греши... :laughing:  

 

30 млн инвестиция във отбор от Ф1 за 5, 6 години е все едно ти да идеш и да си купиш една вафла Боровец...демек нищо не са ;)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Реших да надникна в темата, че не бях влизал от много време.... няма промяна - вечният спор между разбиращите и неразбиращите, подготвените и неподготвените, като и едните, и другите постоянно си сменят местата по думите на отсрещните, а Стефчо успешно конкурира Дедото по дължина и брой на постовете. :P

 

Аз като представител на най-неразбиращите, неподготвените и непишещите в темата, мога само да ви дам един линк към статийка за "жените във F1", която ми се стори интересна, защото синтезира 10-те най-влиятелни жени там. Статията е на руски, но пък за неразбиращите езика има много картинки за ориентация. :))

 

П.П. Даже и аз не знаех, че дъщерята на Франк Уилямс била назначена за заместник-шеф на "Уилямс", като дори има слухове, че може да поеме в бъдеще и ръководството на тима.

 

П.П.2 ...а Бърни Екълстоун бил 83-годишен...баси, тоя няма ли да пусне кокала най-после....

Link to comment
Share on other sites

TOYOTA официално бяха декларирали 800млн. долара на година инвестиция в ф1 отбора си. Нз, Матешиц не е идиот да мята пари у вятъра, ама не се съмнявам, че е излял няколко чувала пари в повече дори от Ферари в последните години - въпреки всички рестрикции.

 

_______________________________

Не е 30млрд. ,но все пак > http://www.autoblog.com/2011/06/11/red-bulls-investment-in-f1-tops-690-million/

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

TOYOTA официално бяха декларирали 800млн. долара на година инвестиция в ф1 отбора си. Нз, Матешиц не е идиот да мята пари у вятъра, ама не се съмнявам, че е излял няколко чувала пари в повече дори от Ферари в последните години - въпреки всички рестрикции.

 

_______________________________

 

Не е 30млрд. ,но все пак > http://www.autoblog.com/2011/06/11/red-bulls-investment-in-f1-tops-690-million/

Очаквах доста по - голяма да е сумата. Не отразява обаче последните години. През този период обаче имат и доста по - големи приходи. Не съм много сигурен обаче дали имат по - голям бюджет от ягодките. Доста пари хвърлят за да догонят Ред Бул.
Link to comment
Share on other sites

Фетел щял да кара за СТР за следващия старт. Хорнер му бил бесен. Еми нормално, то никой не го бръсне за слива, той е пионка :D :D

 

1-ви април е :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Реших да надникна в темата, че не бях влизал от много време.... няма промяна - вечният спор между разбиращите и неразбиращите, подготвените и неподготвените, като и едните, и другите постоянно си сменят местата по думите на отсрещните, а Стефчо успешно конк*рира Дедото по дължина и брой на постовете. :P

 

Аз като представител на най-неразбиращите, неподготвените и непишещите в темата, мога само да ви дам един линк към статийка за "жените във F1", която ми се стори интересна, защото синтезира 10-те най-влиятелни жени там. Статията е на руски, но пък за неразбиращите езика има много картинки за ориентация. :))

 

П.П. Даже и аз не знаех, че дъщерята на Франк Уилямс била назначена за заместник-шеф на "Уилямс", като дори има слухове, че може да поеме в бъдеще и ръководството на тима.

 

П.П.2 ...а Бърни Екълстоун бил 83-годишен...баси, тоя няма ли да пусне кокала най-после....

 

Не е баш така майна. Щото я си представи да дойда в някоя музикална тема и да се изрежа как да си направиш шумоизолация на студиото или как да си вършиш по-добре работа...смешно е един вид. Самия факт да се пита кой е Кубица, че и да се изреждат успехи, все едно едно ще защитавам теза пред комисия трябва да ни говори да не взимаме под внимание подобен род мнения. Казах го преди, казвам го и сега, милионер на милиардер не дава акъл как се правят пари :D

 

Повечето от тия жени съм ги чувал, а относно Бърни...той Лука не случайно каза, че има пределна възраст, след която трябва да се излезе в почивка(не са точно тия думи, но не ми се търси цитата, смисъла е същия). И естествено, че Лука ще го каже, няма да е някой от пълнежа я, дето не умее собствения си тим да ръководи. :)

 

Отностно шегата с Фетел и СТР....нищо шеговито няма в отношенията между пилотите...Уебър е бесен, в това може да сте сигурни. Очаквам интересни прояви от негова страна. И без това няма много време в спорта, няма да стане и шампион, може да си позволи маневра "алаТурция" :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...