Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Пичове...има сериозен пиниз да дойда свирка пиян, ако успея да стана за старта, че утре ще се изпращаме и с едни други дружки и няма да ми се сърдите. Ще положа усилия все пак да дойда на време. :)

Link to comment
Share on other sites

Ставайте, квала иде! Много интересни резултати из тренировките, Грожан пРЪви, Циганина последен. Веселба ще да настава. 

Link to comment
Share on other sites

Ставайте, квала иде! Много интересни резултати из тренировките, Грожан пРЪви, Циганина последен. Веселба ще да настава. 

Хамълтън е имал повреда в болида.

 

В Австралия вали като за последно, очаква се тая квалификация да е цирк.

 

Тая година на закриването на всички по един Monster ;)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Едно е сигурно! От Ферари са работили по физическата здравина на болида. В смисъл Градинаря го тества челно с двоен аксел и троен тулуп и смая всички, продължавайки движението. Предвидени са тия работи явно.

 

Преди да се черпим с Монстър, нека видим Циганина как танцува, че Розберг май пак ще е топ пилот на отбора :)

Link to comment
Share on other sites

2 часа през ноща наше време. Дано да не им е хладно на примадоните тогава че току виж отложили отново :-)

 

Turn off this option! Nexus 7 Turn off this option! HD

Link to comment
Share on other sites

Чакам бройка!  

 

Някой наясно ли е кога баш ще се квалифицират тия хора?!?!?  :laughing:

Аз, брат ми и Иван

Link to comment
Share on other sites

4-ма дотука. Стефчо, не ми се крий! Броя го и него направо. Руми, тва не е лоша идея, кака ти и без това се кани да се изнася с малката при майка си. Виж там уреди и 2-3-4 момичета! ХАХАХАХАХАХАХ

Link to comment
Share on other sites

Ако искате и квала да гледаме, а ?? Аз съм навит да хвана късния полет и да гледаме квала, таман ще сме в тон с музиката кога Стефчо цъфне сутринта пиян кут кирка :) Тая вечер така и така няма какво да се прави. Аз няма да чета из форума, ако има желание звъннете ми на тамагочито и да долитам :) От Стамболийски хората куче не щат да си вземат, така че жени няма да водя :)

Link to comment
Share on other sites

И az ше дойда, то е ясно. Въпроса е дали ще имам сили да дойда за старта или за СЛЕД състезанието :D :D. Свинска история се е заформила :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Девет души с Нетруут. По-късно ще ви кажа дали ще стане номера с квала. 

 

ОСЕМДЕСЕТ лева за кег Старобрно.... Тия са убийци... Кажете пак после, че не ви обичам. Мислете му какви мезета ще носите! Кака ви като чу каква е групата и скри всички манджи.. хахахахахахахахах

Link to comment
Share on other sites

Девет души с Нетруут. По-късно ще ви кажа дали ще стане номера с квала. 

 

ОСЕМДЕСЕТ лева за кег Старобрно.... Тия са убийци... Кажете пак после, че не ви обичам. Мислете му какви мезета ще носите! Кака ви като чу каква е групата и скри всички манджи.. хахахахахахахахах

Оказа се, че ще чета форума поне следващия един час :) Кака ти няма сърце да скрие всички манджи :) Няма да си остави тя говедата да умрат гладни, знам аз :)

 

Брато, аз ти казах да се свържеш с брата за тия бири-мири ама ти да не би да ме слушаш като ти говоря :)

Link to comment
Share on other sites

Весо, ако знаеш какъв боб в гърне с джоланов кокал направи.... Ама забрани да го пипаме!  :laughing:

 

Отивам на един детски рожден ден да се запием няколко бащи и като си дойда ще пиша относно квала. Весо, на теб ще ти звънна по въпроса. 

Link to comment
Share on other sites

Весо, ако знаеш какъв боб в гърне с джоланов кокал направи.... Ама забрани да го пипаме!  :laughing:

 

Отивам на един детски рожден ден да се запием няколко бащи и като си дойда ще пиша относно квала. Весо, на теб ще ти звънна по въпроса. 

Тая работа с фасула е добре. Нема нужда разни пръдльовци да гледаме формулата :)

Link to comment
Share on other sites

Пичове аз съм направил резервация за 8, 9 човека днеска в Евридея. За 8 вечерта. Ако някой сака да дойдe - добре е дошъл. Колкото и да искам да се пазя, аверите казаха, че трябва да се раздадем :D :D

 

 

Само, че естествено съм уговорил и гръцко и чалга...само :D :D

Link to comment
Share on other sites

Едно прасе дари10 пържоли от врат, а за Ванчо сме уредили кило гарван

Link to comment
Share on other sites

Ние заредихме свински врат с кост, взели сме и едни гърди, само наденицата забравихме тоя път. :grin:  Ние квала ще го проспим и ще дойдем сабахлян .

Link to comment
Share on other sites

Уредихме и баничка за закуска, за Стефчо като го споходи алкохолният глад

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...