Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Не вярвам след тази победа на Спа да има журналист - бил той и италианец -, който да плюе по Кими.Страхотно състезание, добра стратегия :) и му отива малко по-дългата коса :D :D :D

Аз лично предпочитам Маса да си ходи и да гледам Фиси в другия болид.

Ти луд ли си. Добре, че нямаш власт във Ферари. Маса да си ходи - леле майкоооо. Та Кими го мина чак когато в 3-то състезание Маса НЕ УЧАСТВА. Спокойно дишай. Къде по дяволите беше ТОЯ КИМИ ГОДИНА И ПОЛОВИНА - от края на 07, та до сега

 

Нищо няма да кажа, само ще се усмихна мазно :].

 

Форс Индия откъде я взеха тя скорост не знам... в началото на сезона вървяха по 2 секунди на обиколка зад лидера, с'я Фисикела 20 обиколки беше на около секунда от Кими. Евала, отсрамихме се! :Д

Дано да има поне още една победа до края на сезона.

 

Победа на МОНЦА ми оправя целия сезон ;). Най-легендарната писта с най-легендарния тим. Над 100 000 тифози. FORZA FERRARI

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Вместо да поздравите Раптора с победата на Кими, вие се зачоплихте.... :D

Когато пилот получавал 50 млн за сезон 08 не прави НИЩО някак е трудно, а?

 

Браво, че спечели. Победата беше трудна и много напрегната защото втория също беше бая бърз. Ебаси индията, ебаси чудото

Link to comment
Share on other sites

Ти че си сектант е доказано :)

 

Оня лигльо - да точно така -, с поведение "а-ла-Алонсо" в боксовете и на пистата въобще не ми го хвали.За всеки човек с малко по-обективно мнение е ясно, че Маса далеч не е "отличим" с нещо пилот в решетката - докато за Кими въобще не е така.Още повече ти какво?Мислиш си, че не може да се върне преди Бразилия ли?Или не искаш да признаеш, че предполагат, че ще стане едно голямо "нищо" ама поне да се продадат билетите за трасето там?]

 

Последна победа - Бразилия 2008?!?!?!

2008 - 6 победи и 6 пола

2007 - 3 победи и 6 пола

 

Кими

2008 - 2 победи, 2 пола

2007 - 6 победи и 3 пола

 

Я вземи малко да гледаш на нещата по-отдругата камбанария.Да не говорим 2008, че лееееко Маса му се удряше раменце та да се чудят и маят как да стане шампион.

И да не подхващаме "може ли Маса да кара с някого зад себе си на под 1 секунда за първото място".

 

Честито на Раптора, жалко за Алонсо - правеше невероятна гонка, но тия проблеми в началото с удара...

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Не вярвам след тази победа на Спа да има журналист - бил той и италианец -, който да плюе по Кими.Страхотно състезание, добра стратегия :) и му отива малко по-дългата коса :D :D :D

Аз лично предпочитам Маса да си ходи и да гледам Фиси в другия болид.

 

Чш, чакай малко ве. Една птичка пролет не прави. Фиси прави един подиум на 3 години, не е първа младост и ае, оп, на мястото на Маса. Ае, стига вицове.

Link to comment
Share on other sites

Не съм уточнил, само до края на сезона :) верно си пиша по инерция (нали аз си знам какво съм си мислил :D).То не е ли това вариант, да го пращат да почива до края на сезона или да се върне в Бразилия.За заместване ставаше дума горе, аз грешно съм го написал.

Link to comment
Share on other sites

Не съм уточнил, само до края на сезона :) верно си пиша по инерция (нали аз си знам какво съм си мислил :D).То не е ли това вариант, да го пращат да почива до края на сезона или да се върне в Бразилия.За заместване ставаше дума горе, аз грешно съм го написал.

 

Трябва да са луди да пуснат човек, който кара в тим ползващ двигател, скорости, а има право и на КЕРС от Мерцедес. ;). Дали ще го викнат?

Link to comment
Share on other sites

"Трябва да са луди да пуснат човек, който..." не е карал от 10 години състезателно, няма хал-хабер подготовка адекватна да да кара Спа и Валенсия...Дейба, ДАЛИ НЕ ГО ПРАВЯТ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

"Трябва да са луди да пуснат човек, който..." не е карал от 10 години състезателно, няма хал-хабер подготовка адекватна да да кара Спа и Валенсия...Дейба, ДАЛИ НЕ ГО ПРАВЯТ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Слушай сега. Има двама човека във Ферари, който имат предложения за доживотен договор. Единия е Шумахер, другия Бадоер. Пречката на Бадоер идва от ЛИПСАТА НА ТЕСТОВЕ. Ако тестове имаше - залагам тестисите на Алонсо, че Бадоер щеше да е мнооого по-близо до времената на Кими. Човека е карал нормални болиди, не такива лего играчки с КЕРС и разлики, които аз лично не съм виждал никога. Разлика от 1,4 секунди в квалификация е била и с 10 време по времето, когато Маса караше в Заубер. А сега Бадоер с такова време беше последен. На писта като СПА, не съм виждал никога 5 човека в 1 десета. Те за това изпреварванията бяха толкова кът. Друг пилот няма да кара. Ако искаха да вземат - можеха и Жене и Нелсиньо и Бурде да вземат. Бадоер става все по-бърз, но за сега е мноооого бавен, а няма време да се учи. Сезона е обречен и за да не го сменят, явно знаят повече от нас за състоянието на Фелипе Маса ;)

 

ЕДИТ: Аз също искам по-бърз пилот защото 3-тото място носи повече пари, а като гледам колко са "здрави" двигателите на Рено мога само да съжалявам за лошия старт и пустата му пружина ;). Тоя сезон просто нищо не се реди.

 

А Уилямс почват все по сериозно да ми лазят по нервичките. Като нямат кинти - да изчезват от Ф1. Блокират тестове, не искат трети болид, махнаха се от ФОТА, когато водещите отборти Ферари и МКЛ накараха системите им КЕРС да работят добре, а сега са се споразумяли да не я ползват. Та отговори на тия въпроси ще видим на Монца.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

В последните няколко състезания Кими сериозно се пробужда и това много ми харесава. Отново почва да ми вдъхва спокойствие и дано се задържи така дълго и да е постоянен до края на сезона, че иначе не му отива въобще. Хубва победа направи.

Link to comment
Share on other sites

Вместо да поздравите Раптора с победата на Кими, вие се зачоплихте.... :D

 

Стефчо реагира като един каун просто. Той с чук да го праснеш по главата няма да каже нищо хубаво за Кими, но не мен не ми пука. Аз знам, че бил, е и винаги ще бъде по-добър от онзи боклук Маса. И ако станат промени във Ферари и Маса остане ще лъсне като дебил, защото без значение дали до него застане Алонсо или Фетел ще бъде последна дупка на кавала и ще е вечно втори, както винаги е бил. Защото който и да дойде в червения отбор все ще е по-добър от него.

 

Честито на Раптора, жалко за Алонсо - правеше невероятна гонка, но тия проблеми в началото с удара...

 

И мен ме хвана много яд как нещастно отпадна... Не заслужаваше това.

Link to comment
Share on other sites

Стефчо реагира като един каун просто. Той с чук да го праснеш по главата няма да каже нищо хубаво за Кими, но не мен не ми пука. Аз знам, че бил, е и винаги ще бъде по-добър от онзи боклук Маса. И ако станат промени във Ферари и Маса остане ще лъсне като дебил, защото без значение дали до него застане Алонсо или Фетел ще бъде последна дупка на кавала и ще е вечно втори, както винаги е бил. Защото който и да дойде в червения отбор все ще е по-добър от него.

 

 

 

И мен ме хвана много яд как нещастно отпадна... Не заслужаваше това.

То за тва 08-ма и половина 09-та Кими му беше спаринг партньор ;). Браво за старта, браво за победта. Една птичка пролет не прави. Така трябва да кара до края.

Link to comment
Share on other sites

Кими ми харесва като пилот, не мога да си кривя душата, има хляб в него. До колкото за вчерашния старт, хванах се на бас, че Кими ще се качи на подиума, той взе че го спечели :)

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Същото се отнася за теб и Маса :laughing:

 

Готин, когато се бърза и не се мисли често се получава наакване. Не само за Маса, ами и за Циганина (който ми е няколко степени нагоре по-омразен) винаги съм казвал, че са карали добре, когато са карали добре. Не се притеснявам да го направя.

 

Стефчо, няма какво да сприм, моето момче. Малки кийки и сезон 2010 като видим състава на отборите пак ще коментираме. Особено след първите 3-4 състезания :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Кими, ако е карача, за който го имате......то трябваше винаги да бие Маса, така както Алонсо бие съотборниците си и така както Шуми го правише. Ама не се получава

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Алонсо бие кой?Я пак?Щото тия дето всеки ги подминава в бокса и никой за нищо ги няма - даже техния инжинерен екип - сигурно и Бадоер може да ги маже.Видя се какво стана със истински съотборник при равни условия.

 

Маса силно подозирам, че винаги е имал една идея повече симпатии във Ферари, пък и той си ми мяза на мелодраматичен тип - такива не ги понасям.

Link to comment
Share on other sites

Ами пробвай да ме цитираш, кога ми е "харесвал" Маса.Не говоря да кажа добра дума като е карал добре, става въпрос да го подкрепям "ей, тъй".Ако успееш - не помня до толкова за 3 години какво може да ми е било из главата - веднага поправям написаното (имам и друг вариант).

Link to comment
Share on other sites

Мамка му, ти верно излезе прав :)

 

Да му е честита титлата на Райконен ,стига му толкоз.Догодина искам да е Маса или Адриан Сутил( който добре ,че го споменахме вижте как се прояви момчето ) ,или който е да е новак искам да се меси пак в борбата.На Алонсо му пожелавам с неговия съмишленик Монти да се съберат в САЩ в една серия :)

 

Едит:Т'ва за титлата е шегичка.Ест. ,че си пожелавам още една за скудерията ,но на Маса.

 

Еми преосмислил съм от тогава :D явно.

 

Сега сериозно, наистина в един момент ми бе по-симпатичен Маса, но той бе достатъчно кратък :) и се радвам за това.

 

________________________________________

Ебаси, като чета на другите изцепките от преди (доста преди) и направо се чувствам нормален :D :D :D

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Крайно време е да видим някой силен пилот във Ферари. Дано Алонсо наистина дойде, че ми писна от Кимиона и Масата. Все по-рядко се задържам пред телевизора да гледам. А навремето какви битки бяха.... Шуми и Барикело срещу Хакинен и Култард - 4 силни болида с 4 силни пилота - да ти е кеф да гледаш всяка секунда.

Link to comment
Share on other sites

Ами по Motors TV дават класически серии (не знам дали така се казват ама името им пасва).Болиди от 70-те, 80-те и 90-те в луда гонка из най-култовите писти за Ф1. Миналата седмица хванах кръга на Силвърстоун. Повечето пилоти са бивши механици или др. участници от екипи в Ф1. Уникални изпреварвания имаше - въпреки, че нивото на пилотите беше не чак толкова високо, но все пак има огромна тръпка.

Link to comment
Share on other sites

Алонсо бие кой?Я пак?Щото тия дето всеки ги подминава в бокса и никой за нищо ги няма - даже техния инжинерен екип - сигурно и Бадоер може да ги маже.Видя се какво стана със истински съотборник при равни условия.

 

Маса силно подозирам, че винаги е имал една идея повече симпатии във Ферари, пък и той си ми мяза на мелодраматичен тип - такива не ги понасям.

 

Винаги абсолютно винаги единия пилот трябва да е подкрепян повече иначе се губят титли

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...