Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Стани рано да ти е мирна главата. В крайна сметка по-рано е по-добре. Не се събираме да гледаме формулата само, а и да се видим как сме що сме :) Така че не виждам за какво да губим ценно време :) Като се напия по обяд да имам време да изтрезнея че ще карам :D Тва за напиването е шегичка де. Предполагам е шегичка :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

След като видях тайминга и резулата на Бадоер... това е пълна повърня.Как може да е последен?По-добре да се беше блъснал(излязъл от пистата) от старание да е по-бърз.

10 години не е карал. Точно за това ме е яд, че Шуми падна през Февруари..... :( . ГАранция, че нямаше да изостава толкова. Въпреки, че наистина Бадоер в момента свиква с колата :(.

Link to comment
Share on other sites

Чефо остави Лука, кажи какво ще го правим този дебил догодина?

Не мога да го оставя защото 3-тото място в шампионата не е хич сигурно. Кофти ми е. Не очаквам чудеса от него, но дано влезне много бързо във оптимална форма.

 

Иначе Алонсо не мога да го мисля. Шефовете да се оправят с него. Но мисля, че Фелипе Маса ще му вгорчи живота.

 

Алонсо ако има силен съперник до себе си - няма да е страшен. А щом Маса сдъвка и изплю Кими, ще се справи и с него.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

А щом Маса сдъвка и изплю Кими, ще се справи и с него.

 

ХАХАХАХАХХАХ - уби ме с камъни - ХАХАХАХХАХАХ

 

Вица на годината!

Link to comment
Share on other sites

ХАХАХАХАХХАХ - уби ме с камъни - ХАХАХАХХАХАХ

 

Вица на годината!

 

Напротив. То за това има толкова силни слухове, че дори заплатата ще му плащат - само и само да го разкарат от Скудерията. Последния слух е, че му предлагат договор за рали шампионата с ФИАТ, но и за по-малко пари.

 

Ще видим.

 

Ай да ви бия на един rFactor na бързо :)

Link to comment
Share on other sites

Лука Бадоер е срам за италианския мотоспорт.Как е възможно да не може да отлепи от 19-20 място!?!??Как?Да го бяха пуснали без гориво, та поне да защити честа на марката.И не ми говорете за програми, можеше да му дадат поне 3 тура да се види, че и той е класа.

Наистина много искам утре Бадоер да покаже, че има място в Скудерията - а не, че е "лелката на опашката" на F1.

 

Арогантността на Алонсо ме втрещи...(не ми се слуша за Шумахер и за други, те не се блъснаха днес).Толкова нагло удряне, и такова пренебрежително премазване на предното крило на Хайфелд не съм мислел, че ще видя.Дори Флавио Бриаторе остана безмълвен.

Абсолютно съм сериозне, не мисля, че с такова поведение може да се очаква някой да те уважава в падок-а.Па дори и да си карал на изпарения 0.800 от секундата по-бързо от всички.Респект за обиколката, но другото е ужасно.

 

____________________________

 

Не, бях малко краен за Бадоер.Той наистина (айде да не кажем основно) подпомогна много Шумахер в борбата му за всичките титли с Ферари като се утрепа от каране и настройки на шасито, двигателя и прочие.По принцип съм фен на такива хора, които просто си вършат работата и не оревават света с личните си мнения (такъв е примерно Кими и него го харесвах още като беше в Мкл).Надявах се сега като му дадат шанс (все пак за точки за констр. титла трябва да се бори) да покаже, че е един наистина качествен пилот.Че не е просто "тестер във Ферари", а пък сега на пистата виждаме една наистина неприятна и за него, и за отбора картинка.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Само да вметна, че Лука е един от хората с най-много принос за Ферари и е с пожизнен договор. Днес номера с горивото го прави само дебила, за да може в новините да кажат: "Алонсо спечели свободните тренировки" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Само да вметна, че Лука е един от хората с най-много принос за Ферари и е с пожизнен договор. Днес номера с горивото го прави само дебила, за да може в новините да кажат: "Алонсо спечели свободните тренировки" :lol:

 

Точно. Лука и Шуми са единствените, на които е предложен такъв договор. Шумахер си го заработи още в края на Сузука 2006-та ;)

Link to comment
Share on other sites

Как можа да се контузи най-добрия.....Бадоер просто е бавен. Грожан и той дебютант, ама друго си е да караш в ГП2 от колкото 10 години да не си карал в състезание :(:(. До края на сезона трябва да сме с един болид.

Link to comment
Share on other sites

Какво става за утре, момчета? Аз уж не съм на работа, да видим... Килър, звънни един телефон, нещо смс да видим какво ще се разберем :) Дано се получи готина полу-форумна среща.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Хубава среща се получи, този път повече се гледаше екрана на телевизора, аз разбрах единствено, че Барикело спечели, честито да му е. Благодарим на бат' Весо за превоза и доброто озвучение, страхотен фон за пътя. Абе, дано има поводи, време и парички, за да се събираме пак. То второто и третото да има, ние поводи ще си измислим :)

Link to comment
Share on other sites

Райконен за пореден път показа, че е класа.Не виждам ни едно реално предимство на Алонсо пред него в каквото и да е отношение.

 

Като цяло обаче състезанието не ми хареса - както обикновено.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Райконен за пореден път показа, че е класа.Не виждам ни едно реално предимство на Алонсо пред него в каквото и да е отношение.

 

Като цяло обаче състезанието не ми хареса - както обикновено.

 

Ти ако беше видял аз тото трябваше да пусна :rolleyes:

 

 

Честито на Рубенс.Заслужи си победата, а тва че Макларън си търсят гумите из бокса си е тяхен проблем.

Link to comment
Share on other sites

Речи де?Щото вече почва да става мода да ми се отговаря без нищо да се казва.

 

Нали за това е темата.Освен договора със Сантандер, освен другите му рекламни договори...на пистата кои са му доводите?Разбран човек съм като ми се говори с неща подлежащи на проверка и са факти.

 

_________________________________

 

Не искам да се заяждам, не искам да обиждам Алонсо или теб...,но...ти не каза нищо."Щом оня преценил и другия преценил".

 

Ок, щом няма смисъл повече няма да повдигам въпроса.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Като за начало все едно споря с радио София, за това не исках да отговарям.

 

Та на въпроса.Щом Ферари виждат, че Алонсо е пилота за тях, щом цял свят вижда, че той довежда отбора на Рено да върви и да има някакви успехи.Пък и Кими колкото и да е добър и уникален пилот доста често има фатални изцепки, значи и ние трябва да се съгласим, че Алонсо е правилният избор и е по-добър.

 

П.П.

Аз не съм казал, че няма смисъл да се повдига въпроса.Просто ми е ясно, че всеки ще си отстоява своето и до консенсус няма да стигнем.Тук всеки винаги знае повече от другия и за това останахме 3-ма 4-ма да си пишем само.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Чакаме си новото момче :) http://www.dnevnik.bg/sport/avto-moto/2009...r_sled_belgiia/

 

Ако пилот различен от Шумахер се качи да кара, то автоматично значи, че до края на сезона нито Шумахер, нито някой друг различен от Бадоер или Маса няма да има право да кара.

Link to comment
Share on other sites

Що ?

В един отбор нямат право да карат повече от 4 човека за един сезон. Кими, Маса, Бадоер.....ако седне да речем Жене, то това ще са 4-мата, които 110% ще изкарат сезона, искат или не. ;)

Link to comment
Share on other sites

Не вярвам след тази победа на Спа да има журналист - бил той и италианец -, който да плюе по Кими.Страхотно състезание, добра стратегия :) и му отива малко по-дългата коса :D :D :D

Аз лично предпочитам Маса да си ходи и да гледам Фиси в другия болид.

 

______________________

 

Това горе трябва да е "Бадоер да си ходи, пък Маса да почива до края на сезона".

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Нищо няма да кажа, само ще се усмихна мазно :].

 

Форс Индия откъде я взеха тя скорост не знам... в началото на сезона вървяха по 2 секунди на обиколка зад лидера, с'я Фисикела 20 обиколки беше на около секунда от Кими. Евала, отсрамихме се! :Д

Дано да има поне още една победа до края на сезона.

Edited by Blitz^^
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...