Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Отлично! Няма какво повече да говорим тогава. А иначе Бърни наистина не е прост и ще си вземе своето при всички положения. В този случай става кристално ясно кой е простия и кой гарантирано ще духа супата ако тази глупост се осъществи.

Естествено, че е отлично. Мен ме интересува спортната страна, а не сивата част с кинтоприбирането, понеже не участвам в него. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ти и в спортната страна не участваш.

Мисля, че ме разбра. Долу всяка корупция....в която не участвам :laughing:

Пистата, ако се измисли както трябва и ако се подпише по дългосрочен договор, може и да има късмет.

 

Сантандер, е потвърдил 5-годишен договор с Ферари

 

Испанската банка "Сантандер потвърди петгодишен договор за спонсорство с Ферари. Според Autosport, и представители на компанията банката ще бъде "основен" спонсор на отбора

 

Фисикела се е разбил на Параболика....кофти

Link to comment
Share on other sites

Точно на теб трябва да обяснявам, че Михаел нямаше абсолютно никакъв шанс да даде по добри времена от Лука :)

Фисакела се представи много добре на квалификациите. Утре ще бъде постоянен и все по-бърз.

Link to comment
Share on other sites

Точно на теб трябва да обяснявам, че Михаел нямаше абсолютно никакъв шанс да даде по добри времена от Лука :)

Фисакела се представи много добре на квалификациите. Утре ще бъде постоянен и все по-бърз.

Още преди да се знае докторите казаха, че ще пуснат Шумахер единствено и само АКО СЕ ПРЕДСТАВИ на ниво след теста с Ф2007.

 

Тогава защо Лука се напъва толкова много за трети болид, за да сложи в него Шумахер. Стигна се до там, че Франк Уилямс да казва, че ще спре по всякакъв начин това начинание защото няма кинти да издържа третия болид.

 

Аз не съм му нито доктор, нито физиотерапевт, но говориха за проблем с 2 прешлена

Link to comment
Share on other sites

Забравяш падане с мотор в състезание ;).

 

Айде, моля, моля :Д.

 

Какво е направил мангалът, ченещо бях зает по едно време и не видях за какво става въпрос.

 

Чефо много правилно си го каза. Боли ни хуя кой какви пари ще източи, нали ще има Формула 1 в България, това е важното :Д.

Edited by Blitz^^
Link to comment
Share on other sites

Мангалът пак се изсра зловещо и пак не виждам санкции! И какви игри въртят тия от БМВ???

 

Мотор шаден :laughing:

 

Айде, моля, моля :Д.

 

Какво е направил мангалът, ченещо бях зает по едно време и не видях за какво става въпрос.

 

Чефо много правилно си го каза. Боли ни хуя кой какви пари ще източи, нали ще има Формула 1 в България, това е важното :Д.

 

Блокира Буеми.

 

Вижте сега те и за Слави казват, че имал златна планка в носа и, че е гей. Може да вярвате, може да не вярвате. Преценили са го така хората. Аз ще се надявам да го видим другия сезон.

Link to comment
Share on other sites

Манго "кара с 30 в лява лента"

 

Чефо, трябва да си много наивен, за да вярваш, че Михаел може да седне в напълно различния болид и да почне да дава добри времена в рамките на позволените тренировки. Ако догодина се върне - това вече е друга работа. Ще върти достатъчно тестове между сезоните.

Link to comment
Share on other sites

Манго "кара с 30 в лява лента"

 

Чефо, трябва да си много наивен, за да вярваш, че Михаел може да седне в напълно различния болид и да почне да дава добри времена в рамките на позволените тренировки. Ако догодина се върне - това вече е друга работа. Ще върти достатъчно тестове между сезоните.

 

Аз на това се надявам. Обаче слагам една каменица, че щеше да е далеч по-добре от Бадоер. Малко е нелепо да ги сравняваш двамата, не мислиш ли?

Link to comment
Share on other sites

Мотор шаден :laughing:

 

Отборът е пред продажба. Вярваш ли че и двете коли е възможно да изпушат? Кога и къде сме го виждали това посред квалификация? Нещо вони тука!

 

Аз на това се надявам. Обаче слагам една каменица, че щеше да е далеч по-добре от Бадоер. Малко е нелепо да ги сравняваш двамата, не мислиш ли?

 

Аз слагам три, че щеше да е по-добър от него :laughing:

 

Индийците пак показаха добра скорост, както и предния кръг.

Хамилтън - евала

 

Какви индийци??? Отборът с немския пилот и немския мотор ли?

Link to comment
Share on other sites

Да. Нелепо е. Лука цяла зима не слезе от ферарито :)

Badoer said the poor result was expected.

 

"It's 10 months that I don't drive a Formula One car seriously and this track is new for me and it is very difficult.

 

Аз имам спомен, че Кими и Маса тестваха понеже тестовете през сезона така и така са забранени =>, че трябва да трупат инфо за колата. Без да слагаме, че сумати тестови дни се преебаха заради дъждове и лошо време ;).

 

10 месеца преди състезанието във Валенсия е карал болид за последно, което прави 2008-ма година :laughing:

 

Отборът е пред продажба. Вярваш ли че и двете коли е възможно да изпушат? Кога и къде сме го виждали това посред квалификация? Нещо вони тука!

 

 

 

Аз слагам три, че щеше да е по-добър от него :laughing:

 

 

 

Какви индийци??? Отборът с немския пилот и немския мотор ли?

Да се оправят баварците. Казаха, че имало оферти за тях, но искали прекалено висока цена, защото там влизало и аеро тунела

Link to comment
Share on other sites

Фиси, се справи повече от добре като за първа квалификация с тая кола. Мисля на състезанието утре ще е по-добре. Не знам дали ще хване точки, но поне в 10-ката го виждам. 10-11 някъде е напълно реално. Ако за оставащите състезание успее да вземе точки, пак е далавера. Никога не е бил особено бърз пилот, но и кола не е имал кой знае каква, та ще видим. За мене е по-важно Кими да се фокусира и да победи утре или поне подиум да хване. Битката пак стана Ферари - Макларън. Каквото и да се мъчат да измислят, все тая. Това са топ отборите и те ще си останат още доста време. За другия сезон се надявам Маса да се оправи и да е единия от пилотите. Другия ако може да е някой различен от Кими ще е супер. Фетел или Алонсо ще е добре. Макар че както разбирам шансовете са малки, но има време.

Link to comment
Share on other sites

Циганинът е лек утре... Как да е, по-интересното е, че БМВ днес са стартирали с два чисто нови двигателя. Нещата замирисват много сериозно. Дали пък някой не се опитва да смъкне цената на отбора? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Циганинът е лек утре... Как да е, по-интересното е, че БМВ днес са стартирали с два чисто нови двигателя. Нещата замирисват много сериозно. Дали пък някой не се опитва да смъкне цената на отбора? :laughing:

Няма такова нещо. След РБР, Бмв са другите, които мАторите им са слабост ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...