Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Абе до някъде са прави, все пак не дадоха да на малкия от Торо Росо да прави тестове.

Прав си. Правилата са си правила и са за всички. Но защо не го забранят от ФИА, ами даден отбор трябва да прави мръсно.. Как после ще има единство?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Прав си. Правилата са си правила и са за всички. Но защо не го забранят от ФИА, ами даден отбор трябва да прави мръсно.. Как после ще има единство?

Не ФИА не им трябва отборите да са единни, щото ако бяха сега вече щеше да има алтернативен шампионат ;)

Link to comment
Share on other sites

Не ФИА не им трябва отборите да са единни, щото ако бяха сега вече щеше да има алтернативен шампионат ;)

Аз исках да кажа точно това, че самите отбори не мислят за себе си и своето добро, а ФИА е на принципа "Разделяй и владей"...

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че жена му е вдигнала скандал а това с врата са скалъпени оправдания. Иначе жалко за повечето хора щеше да е интересно да го видят отново и нямаше да има голямо значение как ще се представи, освен за ултра екстремистите които не са толкова много (освен в БГ).

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че жена му е вдигнала скандал а това с врата са скалъпени оправдания.

 

Не би ме учудило, но не ми се вярва ТОЛКОВА ниско да е паднал Клюна... След тази травма е нормално да има болки във врата, а знаем че това много пречи на пистата.

 

Виден малко преиграва. Дълбоко в себе си той обича Михаел с цялата любов на която е способен :)

 

Уби коча с лопатата post-12-1236941130.gif

 

Готви се живот и здраве за post-12-1234436657.gif

 

Това важи и за останалите. Стоян е поканен със сериозен аванс и ако отсъства отново ще има наказания. Възможно е и Иво да ни гостува ако е на линия.

Link to comment
Share on other sites

Не би ме учудило, но не ми се вярва ТОЛКОВА ниско да е паднал Клюна... След тази травма е нормално да има болки във врата, а знаем че това много пречи на пистата.

 

 

 

Уби коча с лопатата post-12-1236941130.gif

 

Готви се живот и здраве за post-12-1234436657.gif

 

Това важи и за останалите. Стоян е поканен със сериозен аванс и ако отсъства отново ще има наказания. Възможно е и Иво да ни гостува ако е на линия.

 

Аз съм готов бе. Другата неделя сме на линия. Искам пред всички да си признаеш обаче, колко много обичаш Шуми и да си с негова фанелка, шапка и т.н. :D Щото каквото и да говорим тва е човека дето направи Ферари голям отбор. Да, Рос Браун и Жан Тод имат огромни заслуги, спор няма, както и техническия отдел, но той беше човека на пистата, дето правеше цялата тая система да работи :) Силно се надявам Кими да е излезнал от летаргията, както обикновенно прави по средата на сезона, и да почне да се представя както се полага на един шампион. Ако е така, накрая на сезона може да има доста изненади :)

Link to comment
Share on other sites

Ние сме готови за скарата, все пак на мен следващото състезание няма да ми е много интересно като ги няма Рено.

 

Виденчо, имаш ли електрожен да нося една кукичка, ако ме разбираш ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз не знам дали няма да съм на работа. Много ми се ще да дойда иначе. Баси тъпото :(

Link to comment
Share on other sites

Ще има ли пленум в неделя да го еВа или няма да има, че имам тука една оферта още, дето не ме кефи особено, ама ако няма организация ще трябва да се прежаля. Тъпо ми е да гледам формулата сам. Няма с кой да споделя псувните :D

Link to comment
Share on other sites

Виден, каза да се готвим. :) Не е казал сега друго, така че ние лично с жената се готвим за неделя.Ако няма събиране здраве да е :)

 

Иначе с транспорта аз имам лек проблем, че правя сега "фейслифт" на Меги и е при бояджията.Дано до края на седмицата да ми я направи :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ще ви приема момчета, секретарката ви записва :laughing:

 

Носете тютюн за наргилето, защото аз ще забравя 100%.

 

Мисля на това събиране да се извърши церемониалното "счупване на гипса" :devil

Link to comment
Share on other sites

Идеални сте - броя до 6 дотука. Да не забравяме и Стоян! Мислете кой ще го качи и него. До петък е добре да определим и час.

 

Състезанието почва в 15.00 - тръбата ще свири сбор в 13.00

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...