Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Алонсо е голям пилот, ако ги поставим Кими, Маса и Алонсо един до друг..единия някак си изпъква и това са качествата на Алосно, най-мотивирания, най-опитния и най-можещия от всички. Но това си е лично мое мнение. Въобще не съжалявам за това, което са направили Ферари. :)

 

Братле, то няма нищо за съжаление, те следват определена политика. Която обаче в случая ги прави за резил пред целия свят. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Честито за Алонсо!!! В последните му два тима гръмнаха шпионски скандали, та се притеснявам и те на не са

част от пакета закупен от най великия тим на всички времена и по всички земни кълбета :lol:

Link to comment
Share on other sites

Защо да е резил, взимат най-добрия пилот в падока, къде е резила? Алонсо е световен шампион следващата година, туй е то :) То е срамота пилот като Алосно да седи в Рено..

Link to comment
Share on other sites

Няма лошо бе, Румене! Ай са върни се по страниците от 2007-ма примерно и гледай форумна поезия хахахаха

 

Има ПОНЕ двама тук дето трябва черни фереджета да си вържат и да мълчат дълго време от срам :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Който си мисли, че Фернандо ще се справи лесно с Фелипе - в голяма грешка е. Единствения, който успя да го направи е Шумахер :rolleyes:

Трули беше уволнен, за да се угоди на Алонсо, Фисикела си му беше бекъп-а.

Също не забравяйте, че предните два отбора бяха накои си отбори като рено и мкл.

Аз не съм в такъв възторг от тоя договор. И Кими и Алонсо са ми еднакво "любими" ;).

Link to comment
Share on other sites

Ами Райконен поне не правеше вътрешни интриги и скандали - дори да е имало такива, не би ги раздухал. Сега ще почне цяла сапунена опера с Маса и Алонсо - точно което най-мразя. Но дано като цяло догодина има по-успешен сезон за формулата.

Link to comment
Share on other sites

Чакай поне да почне сезона.

 

Имаше и някои хубостници дето се присмиваха на Фиси, че е трябвало да остане във ФИ и да се борил за победи. Та къде бяха и ФИ в Сингапур? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Сега, въобще не омаловажавам качествата на всички останали пилоти във формулата такава, каквато е сега, Маса е силен пилот, още повече тази контузия ше го мотивира до небето, и ще бъде трудно за останалите пилоти.

 

Кими е алкохолик, какви скандали искаш от него, той с баща му се насират като казаци след всеки старт :D...но пък все едно всички скандали идват от пилотите и заради тях се уволняват хора и се вдигат скандали..всички са кукли на конци, и конците въобще не ги дърпат пилотите..

 

Едно е ясно - формулата ще е интересна идната година живи и здрави с повече коли и повече пилоти, ще бъде истинска атракция.

 

Дайте от сега да говорим да отидем на някое от близките стартове - Турция, Унгария? Една тумба да се съберем :)

Link to comment
Share on other sites

Кими е алкохолик, какви скандали искаш от него, той с баща му се насират като казаци след всеки старт :D...

 

Е, де! И аз така правя, след всеки старт > матО :) За това толкова го харесвам Ice (cream) Man :)

 

_________________________

 

Райконен относно бъдещето си >

http://www.dnevnik.bg/sport/avto-moto/2009...mula_1/?ref=rss в. Дневник

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Честито за кое бе, момко? За поредната излагация, свързана с финанси извън спорта? Стефчо му помирисвам срама от тука както си пия Туборга хахах

Сега... Искаш да ми кажеш, че Алонсо не струва повече от Райконен?

Иначе и племеника знае, че Ферари ще плащат на Райконен да кара за Макларън.

Ама така е - който има пари - плаща.

Link to comment
Share on other sites

Който си мисли, че Фернандо ще се справи лесно с Фелипе - в голяма грешка е. Единствения, който успя да го направи е Шумахер :rolleyes:

Трули беше уволнен, за да се угоди на Алонсо, Фисикела си му беше бекъп-а.

Също не забравяйте, че предните два отбора бяха накои си отбори като рено и мкл.

Аз не съм в такъв възторг от тоя договор. И Кими и Алонсо са ми еднакво "любими" ;).

 

ХАХАХАХАХ - седи гледай мача - този ти лаф го пинвам и ще ти го лепна в средата на следващия сезон ако ще и с лагерни колички да са. Разбира се ще ти сипна и малка 'кийка отстрани!

 

Кими е алкохолик, какви скандали искаш от него, той с баща му се насират като казаци след всеки старт :D...

 

Румене бре, момко, ти с тях ли пиеш? Или четеш Шок и Уикенд в кенефа? Дори и да е кьор кандил пиян Кими си припомни като малък как една Национална гарнитура (пържени картофи/шопска), както ги наричаше Мрънкалника, през 1994 година достигна едни висини. Ей така - кьор кандил пияни - имам клипове и снимки от всеки хотел, в който са били, барабар с хорото, падащо в басейна.

 

Сега... Искаш да ми кажеш, че Алонсо не струва повече от Райконен?

Иначе и племеника знае, че Ферари ще плащат на Райконен да кара за Макларън.

Ама така е - който има пари - плаща.

 

Ти нали нямаше да следиш темата, готин? Алонсо ще направи на руска салата мизерника, на когото само пожелавам да се възстанови напълно физически и да няма постоянни травми от инцидента. Лично мнение - аз ако съм на него и евентуално имам претенции за прима пилот бих се оттеглил докато е удобно. A теб като те знам колко си болен на тема червено би трябвало кръв да пикаеш в момента :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Нищо лошо не съм казал за Кими, още повече, че не е пилот, напротив, щом си във формула 1 би треало да си някакъв :) Това, че е алкохолик го вметнах от шеговитата странта, явно си го прочел погрешно :D

Link to comment
Share on other sites

Румба, алкохолик , идиот, особняк - квото щеш го наречи, нема грижи. Истината е че е ПИЧ с главно П. И затова го обичам. Яд ме е че Фетел подписа с грешния отбор. Той е следващият ПИЧ. Сега като отсвирят Рено по всички параграфи подозирам ще гледаме Ф1 Мерцедес срещу Ферари с един Алонсо. Вервайте ми ако тия оправят бараката догодина Алонсо е с трета титла и Маса ще е със странен поглед НЕ поради контузията :laughing: . :)

Link to comment
Share on other sites

ХАХАХАХАХ - седи гледай мача - този ти лаф го пинвам и ще ти го лепна в средата на следващия сезон ако ще и с лагерни колички да са. Разбира се ще ти сипна и малка 'кийка отстрани!.....

 

Tва са факти. Маса мята Кими из пистите като лайнян вестник цялата 08-ма и 09-та ДО инцидента.

 

Румба, алкохолик , идиот, особняк - квото щеш го наречи, нема грижи. Истината е че е ПИЧ с главно П. И затова го обичам. Яд ме е че Фетел подписа с грешния отбор. Той е следващият ПИЧ. Сега като отсвирят Рено по всички параграфи подозирам ще гледаме Ф1 Мерцедес срещу Ферари с един Алонсо. Вервайте ми ако тия оправят бараката догодина Алонсо е с трета титла и Маса ще е със странен поглед НЕ поради контузията :laughing: . :)

 

Да го е*а в пича. Вместо да боцка сладолед като е отпаднал и да гледа хокей - да иде да види кво става, защо, къде и как. Не на мен ги даваха тия милиони демба

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, мили, не ти ли омръзнаха тия да ги повтаряш? :laughing:

 

Шумахер: Участвах във взимането на решението за Алонсо от самото начало

 

Това обяснява много неща хахахах

Link to comment
Share on other sites

Следващата новина ще е, че Маса не може да се възстанови напълно от травмата и ще бъде заменен във отбора на Ферари от Себастиян Фетел.

:confused

da vidim :)

 

Стефчо, мили, не ти ли омръзнаха тия да ги повтаряш? :laughing:

 

Шумахер: Участвах във взимането на решението за Алонсо от самото начало

 

Това обяснява много неща хахахах

за да се оттърват от Кими на всяка ЦЕНА, ти ми кажи ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти нали нямаше да следиш темата, готин? Алонсо ще направи на руска салата мизерника, на когото само пожелавам да се възстанови напълно физически и да няма постоянни травми от инцидента. Лично мнение - аз ако съм на него и евентуално имам претенции за прима пилот бих се оттеглил докато е удобно. A теб като те знам колко си болен на тема червено би трябвало кръв да пикаеш в момента :laughing:

Честитих с 2 думи. Обаче явно някои хорица имат глисти на пръстите и ги сърби да ме заговорят...

Link to comment
Share on other sites

Накефи ме това момче днес :) И много добре са избрали стратегията 1-ви да влизат в бокса, защото който е заложил на късен пит на писти с традиционно излизане на SC винаги е бил прецакван

Link to comment
Share on other sites

Като гледах днес кво ста на тая квалификация утре ако няма 2 3 СК-та ще е цяло чудо.Показва се наистина, че това е пилотска писта и трябва да се внимава.

 

Виденчо, много яко сипваш на Стефчо и Евилчо за преди 2 години.Направо ме радваш :laughing: :laughing: :laughing: Ама те си го заслужават, защото обективен ферарист няма.Всичко се гледа на момента и няма грам логика в разсъжденията.

Link to comment
Share on other sites

Виденчо, много яко сипваш на Стефчо и Евилчо за преди 2 години.Направо ме радваш :laughing: :laughing: :laughing: Ама те си го заслужават, защото обективен ферарист няма.Всичко се гледа на момента и няма грам логика в разсъжденията.

 

Ти не се ли чувстваш как обиждаш някои хора?

Link to comment
Share on other sites

Ти не се ли чувстваш как обиждаш някои хора?

 

Както на всички им е през оная работа дали обиждат мен или някой друг и на мен ми е през там дали обиждам.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...