Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Личностна основа... Интересно определение. Лично аз никога не съм отричал качествата на Клюна като велик пилот. Винаги обаче съм го мразил като човек и мъж, защото в това отношение е ТОТАЛЕН БОКЛУК.

 

 

 

Кой го е страх бе, Стефчо, кой? Форс Индия ли? :laughing:

Искат тест еднодневен с Ф60. А те са забранени. Нищо не им пречи да му дадат един еднодневен тест с болида, който е виждал само на снимка и в симулатора :):).

 

Ако откажат, еееее....страх лозе пази :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И кой от този форум го познава, че да може да даде точен отговор на този въпрос? Нима някой се познава с него или със близък негов приятел?

Link to comment
Share on other sites

Пич, извинявай че така ще те попитам, ама тъп ли си? Или нас правиш на тъпи? Няма тук човек, седял на една маса с Клюна ако това ти е дефиницята за познаване. Я кажи на колко си години и както те попитах одеве откога ти е известно името на Шумахер, че да знам как да ти обяснявам личните си разсъждения разбираемо.

Link to comment
Share on other sites

Добре явно аз съм тъп, а ти си остър. Кажи ми тогава ти - какъв е ЧОВЕКА(М. Шумахер) извън пистата?

На 22 съм, а името му ми е известно от 1994-а..

Edited by bakker
Link to comment
Share on other sites

И на пистата и извън нея е обикновен човек - прави гадни номера, прави точни неща, възползва се от ситуации.Обаче като умения на пистата - каране - е гений.

Link to comment
Share on other sites

Хайде сега виж точно тогава на един подиум какво направи вдигащият купата. Веднага след това си припомни какво стана тия дни след катастрофата на Маса, също и какво беше около удара на Кубица. Ако сам не можеш си отговори, жив и здрав да си. Елементарната логика показва, че като не може да си неспособен да си задържиш порива на радост, когато умира по-великият от тебе и оставаш номер 1, а след това да ревеш, споменавайки го, осъзнал собствената си магария, че ти си един тотален боклук като ЧОВЕК. Иначе може и да си най-великият пилот, няма лошо по принцип. Извади си сам филмите ако са останали такива по тия въпроси. Постави се сам на мястото на Шампиона и си помисли - аз така ли бих постъпил? Ако и сега не ме разбереш, не знам какво вече да ти казвам по темата.

Link to comment
Share on other sites

А на едно друго състезание от близкото минало, когато Баричело водеше през цялото състезание и демонстративно пусна Шуми по нареждане от бокса на СТАРТ-ФИНАЛНАТА ПРАВА, Шуми му връчи пред всички купата за 1 място.Това признак на какво е?Позьорщина или...? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

А на едно друго състезание от близкото минало, когато Баричело водеше през цялото състезание и демонстративно пусна Шуми по нареждане от бокса на СТАРТ-ФИНАЛНАТА ПРАВА, Шуми му връчи пред всички купата за 1 място.Това признак на какво е?Позьорщина или...? :wacko:

 

Това е показно че не си чел и гледал, както обикновено. И пак не си броил до 10. Баричело В ЗНАК НА ПРОТЕСТ срещу тези селски тактитки го направи точно на финала, че и кьоравите да видят. И хвала му за което :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мдааа.. Адския нещастник е М. Шумахер.. Човека ви го каза на всички - сега трябва да млъкнем и да се преклоним.

Аз Ф1 не гледах вече, но след 2 недели ще гледам, както и още доста хора по целия свят.

Живи и здрави! :)

Link to comment
Share on other sites

Хайде сега виж точно тогава на един подиум какво направи вдигащият купата. Веднага след това си припомни какво стана тия дни след катастрофата на Маса, също и какво беше около удара на Кубица. Ако сам не можеш си отговори, жив и здрав да си. Елементарната логика показва, че като не може да си неспособен да си задържиш порива на радост, когато умира по-великият от тебе и оставаш номер 1, а след това да ревеш, споменавайки го, осъзнал собствената си магария, че ти си един тотален боклук като ЧОВЕК. Иначе може и да си най-великият пилот, няма лошо по принцип. Извади си сам филмите ако са останали такива по тия въпроси. Постави се сам на мястото на Шампиона и си помисли - аз така ли бих постъпил? Ако и сега не ме разбереш, не знам какво вече да ти казвам по темата.

Спомняма си как след удара Хамилтън се радваше като бебе на нянка. ;).

 

Това е показно че не си чел и гледал, както обикновено. И пак не си броил до 10. Баричело В ЗНАК НА ПРОТЕСТ срещу тези селски тактитки го направи точно на финала, че и кьоравите да видят. И хвала му за което :laughing:

И какво прави Рубенс Вторикело СЕГА? Едно голямо нищо, така както Еди, така както Лехто и Верстапен.

Link to comment
Share on other sites

И какво прави Рубенс Вторикело СЕГА? Едно голямо нищо, така както Еди, така както Лехто и Верстапен.

 

Признай си че му сипа на твоя идол :laughing:

Link to comment
Share on other sites

КОЙ. Всички сумарно имат по-малко точки от Шуми. Разбираемо като никой съотбоник не го е бил.

 

Виж как както малко дете разсъждаваш. Не става реч за точки. Показа на света боклучавата схема тоя същия, който ти мразиш :)

Link to comment
Share on other sites

Няма лошо - никой не казва че не може. Един МЪЖ с чест и достойнство друго би направил. Тия пари са стотинки в общата му каца. п♛тка е обаче, мръсна долна п♛тка. Но пък може би природния баланс е такъв - дарен с нещо, лишен от нещо...

Мда, и аз си мисля, че Жене или Бадоер ще направят нещо повече...

Link to comment
Share on other sites

Toi Viden ot 10 kladeneca voda shte donese samo i samo da ne priznae che ne e prav. Shto sporite ne znam. Se edno Shumaher go ebe kakvo misli Viden za nego i si lqga s chorapite po toq sluchai. Bulgarski "dobrodetel" e da pliuem po velikite. Malko pliunki chetohte po na Stoichkov adresa ta se chudite che po na Shumaher adresa imalo pliunki. Koe tochno e iznenadvashto ne znam.

Link to comment
Share on other sites

Шумахер е завъртял 67 тура в Мугело с болида от 2007 на GP2 сликове.В момента от Ферари чакат отговор на молбата им до другите тимове да им се позволи тест серия за Шумахер с F60.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Шумахер е завъртял 67 тура в Мугело с болида от 2007 на GP2 сликове.В момента от Ферари чакат отговор на молбата им до другите тимове да им се позволи тест серия за Шумахер с F60.

Май само Уилямс и ФИ трябва да кажат ДА. ФОТА са се съгласили. Има раздвижване и около новия Конкорд

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...