Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Еми Стоян при братята бе. Таман две коли 7 човека и готово. Пламен няма ли да се появи, че той има да изкупува дългове големи. Още чакам да свърши една работа за 15мин :)

 

П.С. Даже не можеш да броиш. Ставаме 8 със Стоян така че сета е идеален за две коли.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

В момента съм на 200 км от Пловдив, за неделя се надявам преди 12:00 да съм пристигнал :)

 

Обикалям Рила и Пирин отпускарско :beerchug

Edited by PiTT BuLL
Link to comment
Share on other sites

Спретнахме тайфата.Ние сме на едно 90% сигурни, че сме там и дано не се оплеска нещо.Сега да определим часа само.

 

С бат Весо ще се разберем допълнително за тръгването :)

Link to comment
Share on other sites

Знам ви че сте пилешари и затова предупреждавам, че в Първомай магазина има малко по-слаб избор в тая зона - шишове и пържолки - а в неделя е кой квото свари. Свинелюбите като мен и Весо ще минем оттам за най-доброто свинско в региона. Тоест - ако сте мераклии за птичо - стреляйте от Пловдив по ваша преценка за количество. Групата да не забравя, че минава през Плодовитовската борса - там може да се изкозее със зеленчуци, дини и прочее на смешни цени. НЕ НА СЕРГИИТЕ - вътре в борсата цените са надолу.

Link to comment
Share on other sites

За прасетата брой мен и брат ми, Ваньо си яде само пилешко. Другите не знам на какво наблягат.

 

П.П. Сърца да вземем ли?

 

Едит: Ебаси чата, дето заформихме :)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Аз ще мина 50 поста пак, споко :tongue

 

Значи свинско от Пловдив НЯМА да купувате. Ще отидем всички в оня магазин и ще изкозеем дружно. Даже като гледам бройката всеки по 10-15 лева да даде и ще се освиним откъм мръвки. Аз може да взема пак някоя екзотична рибка за разнообразие. Остава да се определи и разпредели пиьеньето евентуално, особено безалкохолното.

Link to comment
Share on other sites

Свинското е ясно. За безалкохолното: коли, фанти, спрайт, основно за тези, които ще карат. Бири са проблем, колко да вземем и дали някой ще пие ракия. Но тва най-вероятно утре ще стане ясно, като се събудят и останалите :)

Link to comment
Share on other sites

Ракия имам стотици литри бе! Носете евентуално бири.

 

Между другото не е случаен ранния час - трябва да изкозеем с мръвката, след това да се заготви и Хаус да я пекне :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И нека всички запеем песента! Фетел да е на върха!

За бирите ще се разберем.

 

Фетел, всички викаме за него, но според мен повторение на предишния подиум, според мен ще е по-добре ;)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Аз сигурно ще съм в партията на свинеядците :laughing: Както няма да карам - мога да ударАМ една ракия :rolleyes:

Моем ти правим компания. :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Еми и ние сме от свиноядците.Само Ваньо е по пилешките боклуци. :rolleyes: Значи ще ходим до магазинчето и без това вече го научихме къде е :)

 

Аз миналият път си бях донесъл 1 бира и 1 кола ама съветвам, тея които ще пият кола да си вземат и те тоя път :)

Link to comment
Share on other sites

Много липсва Шумахер в момента :(. Дейба и кривата катастрофа с тая Хонда.

 

Бадоер може да има 150 000 км с болид, ама е бавен, което е нормално, но е в ущърб на Ферари

Link to comment
Share on other sites

Аз миналият път си бях донесъл 1 бира и 1 кола ама съветвам, тея които ще пият кола да си вземат и те тоя път :)

 

Хахахахахахах - има резон! И аз съветвам всички, които ще пият БИРА да носят БИРА, поне колкото ще изпият -хахахахахах

Link to comment
Share on other sites

Момчета кога са трен. сесии (ясно, че изтъвах едната)?Т.е. да кесам ли пред ТВ да чакам по ТВ7 или?

_______________________

 

Благодарско, ще си запазя сайта да не питам тъпотии друг път :)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

След като видях тайминга и резулата на Бадоер... това е пълна повърня.Как може да е последен?По-добре да се беше блъснал(излязъл от пистата) от старание да е по-бърз.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам малко по-рано да се изстреляме тоя път, че предния път на бургия пристигнах. Състезанието ако е 15 часа, викам 11-11:30 да потеглим. Ако Жоро или Чефо ми нямат телефона да си пратят техните на ПМ да им се обадя утре да се разберем. От мене има 2 кила пържоли по дефолт, щото от много време планирам да взема да ги пробвате. И някво газирано ще взема, Шуменско например :)

Link to comment
Share on other sites

След като видях тайминга и резулата на Бадоер... това е пълна повърня.Как може да е последен?По-добре да се беше блъснал(излязъл от пистата) от старание да е по-бърз.

 

Е ти какво очакваше? Трети ли? Освен това не гледай тренировките - утре ще го видим момъка какво ще сътвори. И пак не очаквай нещо съществено. Това да не ти е Фетел :laughing:

 

В тая връзка ако пак чуя някой от дебилите да повтаря като тъпа п♛тка израза "детето чудо" махайте всичко тежко около мен, че ще замине телевизора :tongue

 

 

Аз предлагам малко по-рано да се изстреляме тоя път, че предния път на бургия пристигнах. Състезанието ако е 15 часа, викам 11-11:30 да потеглим. Ако Жоро или Чефо ми нямат телефона да си пратят техните на ПМ да им се обадя утре да се разберем. От мене има 2 кила пържоли по дефолт, щото от много време планирам да взема да ги пробвате. И някво газирано ще взема, Шуменско например :)

 

Мамин златен :laughing:

 

Аз предложих 13.00 да сте при мен. Може и 12.30 примерно. Даже верно по-рано е по-добре, има поне половин час в ходения да моагазина и т.н. Все пак ми кажете час да знам кога да стана :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...