Jump to content
BulForum.com

Някой ще ходи ли на протеста


abcuser

Recommended Posts

Едва сега изгледах видеото на btv. По принцип по продажна и малоумна телевизия не съм виждал и те го потвърдиха за пореден път. Това което се случвало нямало нищо общо с убийството вчера... Даже и си вярват.

 

 

Аз искам да попитам. Ако това се беше случило в ден, в който няма мач и агитките не са вече пияни, озлобени и събрани, дали щяха пак да се съберат да ходят да трошат безнаказано? Силно се съмнявам. Вандалите са си вандали. Просто понякога има и полза от тях.

А къде забравяш местните хора и другите които не са фенове и отидоха да ги подкрепят? Ами тези от София които дойдоха до Пловдив? И това което се случи се случи беше очаквано още от вчера.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Споко, на хранилка при Рашков има толкова политици..., така че нищо не могат да му направят... Изгорили му махалата (щото си е цяла махала)... голямо важно - нова ще си построи, при това съвсем скоро. Жалко за момчетата и позор за полицията, че му е обезпечила евакуацията... Тази мазна свиня има да плаща за толкова много грехове, че и сто линчувания ще са му малко...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Аз искам да попитам. Ако това се беше случило в ден, в който няма мач и агитките не са вече пияни, озлобени и събрани, дали щяха пак да се съберат да ходят да трошат безнаказано? Силно се съмнявам. Вандалите са си вандали. Просто понякога има и полза от тях.

Ама ти верно си жалък. :lol: И това идва от думите на човек, който никога не е бил на футболен мач. И който никога не се е застъпвал за нищо, освен в интернет...

Link to comment
Share on other sites

Ама ти верно си жалък. :lol: И това идва от думите на човек, който никога не е бил на футболен мач. И който никога не се е застъпвал за нищо, освен в интернет...

 

Жалък съм? Виждам, че си страшно осведомен на колко мача съм бил и колко хора от "агитката" познавам. Също така си и доста осведомен с активността ми и подкрепата ми на разни каузи в и извън интернет.

 

По-скоро ти си жалкия.

Link to comment
Share on other sites

Ама ти верно си жалък. :lol: И това идва от думите на човек, който никога не е бил на футболен мач. И който никога не се е застъпвал за нищо, освен в интернет...

 

Иване, в момента показваш само и единствено, че си тъп ръб (какъвто знам че не си), не знам дали го осъзнаваш и съжалявам, че трабва да го кажа. Съществуват моменти, в които е по-добре да не кажеш нищо, отколкото да се изакаш....

Link to comment
Share on other sites

Язенце, мила моя, нямам хал хабер дали са ултраси или бултраси. Аз осъждам мнението на Ангел, което е промито от БиТиВито...

 

Язолинче, я па си мислим, че хапеш Ангел за спорта, без да си премислил.

 

Също така си мисля, че аз и Наско ако бяхме на служебните си постове в армията в момента, щеше да е друго в Катуница, ако разбира се началниците ни не са путки и подлоги... Дори медиен панаир нямаше да има. Но ССО не е това, което беше, както и совите...

Link to comment
Share on other sites

Язенце, мила моя, нямам хал хабер дали са ултраси или бултраси. Аз осъждам мнението на Ангел, което е промито от БиТиВито...

 

Аз на БиТиВи-то гледах само репортажа, който беше постнат горе. Аз коментирах това, което цитирах и което започнаха да си слагат хората на статуси по фейсбук. Как футболните запалянковци били най-големите видиш ли, при положение, че е малко спорен въпроса, какви са подбудите им да го направят. Дали е солидарност, поле за почти безнаказана и оправдана проява на агресия и хулиганщина или просто място, на което да отидат след края на мача. Защото аз по време на дневния репортаж, футболни запалянковци не видях. Само през нощта. Защото все пак мача е по-важен от това, което се случва там. Затова след като мача свърши, тогава ще отидат.

 

Мнението ми за футболните агитки е от едно време още. Познавам/познавал съм хора и от тази на Локо и от тази на Ботев.

 

Дори в момента си го представям. Как са седели някъде и някой е казал "Айде да ходим в Катуница на протест." и всички са се съгласили.

 

Ако някой твърди, че футболните запалянковци са се организирали на днешния ден, Ботевисти и Локомотивци, рамо до рамо, специално, само и единствено, за да отидат да протестират в Катуница и да опожарят къщите на Цар Киро, то дано има някакъв сериозен аргумент за защита на мнението си, защото иначе просто би било наивно.

Link to comment
Share on other sites

Не знам /и не ми пука/ кой какво мнение има и какво знае за футболните агитки. Там футболните агитки бяха малко. Насади се представата, че те са свършили работата, защото така се раздуваше по всички медии. Сега ще има масови арести на т.нар. футболни хулигани, които са създали обществени неуредици. Замислете се - ако всички, които идат да почетат паметта на загиналите момчета днес, се съберат по светло и започнат пак да рушат - дали медиите ще кажат, че пак са хулигани? И не забравяйте/някой го каза горе - да хванем рейтинга/ - снима се само това, което журналистите искат. А те никога не са обективни. Аз специално чакам клипове във бокса и тръбата от преки участници.

 

 

И поздравления за полицаите. Ако се чудите защо - замислете се.

 

Ред. А урунгела Бойко и другата политическа пасмина пак ще се опитат да трупат дивиденти.... Е как да не гласува човек за Светльо?

 

 

Ред.2 http://news.plovdiv24.bg/289937.html

Link to comment
Share on other sites

Язолинче, я па си мислим, че хапеш Ангел за спорта, без да си премислил.

 

Също така си мисля, че аз и Наско ако бяхме на служебните си постове в армията в момента, щеше да е друго в Катуница...

Вече няма армия..., предвидливо беше унищожена. А няма и танкове. Преди няколко десетки години един танк свърши добра работа, нищо че и тогава началниците бяха xxxxx.

Link to comment
Share on other sites

Аз отивам цар киро заплашва цялото село че ще изсели хората там от каде на каде и кой му дава право да тероризира хората прочетете малко инфо за него пък се замислете дали да подкрепим хората там.За да не мислите че съм рецивидист погледнете тук колко много са го хващали и за какво ли не :http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=780560

Link to comment
Share on other sites

Вече няма армия..., предвидливо беше унищожена. А няма и танкове.......

 

То и Златен Орфей няма вечеlaughing.gif

За футболните агитки - тия размирици им дойдоха като дюшеш - разходиха се до Катуница да направят това за което по принцип ходят на мач.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ОТВОРЕНО ПИСМО

До СЪВЕТА ЗА ЕЛЕКТРОННИ МЕДИИ

До всички свободни медии , които желаят да го публикуват

НА ВНИМАНИЕТО НА РЪКОВОДСТВОТО НА БТВ!!!!!!!!!

Уважаеми дами и господа,

Моля , официалното ръководство на телевизията , да излезе и ясно да заяви дали застава зад "журналистката" , госпожица Миролюба Бенатова.

Явно обидена от това , че и бе отнет микрофона , тя сведе репортажа до елементарно свеждане на събитията ,като нарече протестиращите "пияна и дрогирана тълпа от агитки на футболни клубове".Присъствах там и мога отговорно да заявя , че футболните запалянковци бяха не повече от 100 човека от около 2000 протестиращи.Също така мога да заявя , че не видях нито един пиян или дрогиран човек.Микрофона на госпожица Бенатова , бе отнет след многократни официални предупреждения , да не снима отблизо и в детайли лицата на протестиращите , което право ни е дадено от конституцията, но вместо да снима в общ план ставащите събития , тя най арогантно снимаше отблизо лицата на протестиращите, което ни навежда на мисълта , че тя не отразява събитието ,а работи на хонорар към полицията.След като , госпожица Бенатова има претенцията да бъде разследваща журналистка, защо не проведе разследване , как един престъпник 20 години избягва правосъдието.Как 20 години произвежда нелегален алкохол, как 20 години наркопласьорите и търговците на "жива плът" от "Столипиново" се отчитат на него , как дължи 8 000 лв. за вода , как всички се водят безработни , а живеят в палати и карат коли за милиони, списъкът може да бъде продължен до безкрайност.Защо госпожица Бенатова , не отрази новината , как Кирил Рашков е звънял , на висши прокурори и полицаи и се е държал заповеднически с тях.Защо госпожица Бенатова , не отрази как 20 години Кирил Рашков дерибейства и нарича обикновените хора от селото "гяури".Безкрайни са примерите , които можем да дадем.Пишем това писмо , защото считаме , че госпожица Бенатова , грубо нарушава правилата на журналистическата практика и етика.Тя едностранно отрази една новина , без да отрази мнението на другата страна и си позволи да сведе новината до :"пияна и лумпенизирана тълпа".Каним официално госпожица Бенатова да дойде да запали свещ , в църквата на село Катуница , където цяла нощ бе положено тялото на обезобразеното момче.Госпожица Бенатова отрази като "инцидент" , едно показно убийство , след заплаха за убийство , нает специално за целта убиец и последващите събития.Опитахме се да комуникираме цивилизовано с БТВ , но снощи около 22.00 ч. , след като сайта им бе залят с гневни коментари срещу госпожица Бенатова , те изключиха коментарите към темите.

Моля ръководството на телевизията да вземе отношение по проблема , тъй като много по -малки телевизии наричани иронично "кабеларки" отразиха много по-добре и обективно новината.В заключение искам да Ви кажа , че в град Пловдив вече казват на БТВ (Босфор TV) , дано не заслужите това име.

P.S. Моля , тези които имат по - голяма компютърна и интернет грамотност от мен , да разпространят въпросното писмо.

Link to comment
Share on other sites

То и Златен Орфей няма вечеlaughing.gif

За футболните агитки - тия размирици им дойдоха като дюшеш - разходиха се до Катуница да направят това за което по принцип ходят на мач.

Глупости, никой от тях не е бил с тениска на отбора си.

Link to comment
Share on other sites

Най-добре вместо да измествате центъра на темата върху футболните агитки, разпространявайте горното писмо, цитирано от netroot.

Link to comment
Share on other sites

Ама ти не разбра ли Атанасе, че центъра на темата не е проблем само за политиците и платените им журналисти. Неудобен е и за мнозинството хора. Щото ще вземе да им се наруши спокойствието и то за какво, щото умрели две българчета в с.Катуница, пък те нито ги познават тия българчета, нито им пука за тях. Трудно се размърдва тая маса закърнели мозъци и задници. По удобно е тия работи пред телевизора да се гледат. И да се пие бира и да изливаш простотия в интернет. Много по-лесно.

Link to comment
Share on other sites

Не, не съм го разбрал. Защото ако бяха чукнали мерджана на някой депутат, щеше да стане скандал от световен мащаб, нали? А на мен нищо не ми пречи да пусна сигнал в ЦИК за деня на изборите да очакват масови атентати и да ида в 3-4-5 избирателни секции да метна по една-две молотовки. Какво ще стане с изборите, ако във всеки един по-голям град поне един човек ми последва примера? И какво казва международното общество за ситуацията у нас, а?

 

Защото нищо не ми пречи ей тука да пусна бърз курс по тероризъм в домашни условия, дори да захапя бан. Все някой ще намери начин да приложи информацията. И после какво става? Според Цветанов има стабилизация на обстановката, докато реално горят къщи. Ама тоя път няма да са цигански, а ще са депутатски.

 

Ред 3.

127 души са доведени в полицейските управления на пловдивската дирекция във връзка с размириците, станали в с. Катуница. Разпитани са 101, а за 24 часа са задържани 28 - на възраст между 13 и 38 години. Шестима от тях са криминално проявени за кражби, хулиганство и шофиране в нетрезво състояние.

 

И кво стана?

Link to comment
Share on other sites

Не, не съм го разбрал. Защото ако бяха чукнали мерджана на някой депутат, щеше да стане скандал от световен мащаб, нали? А на мен нищо не ми пречи да пусна сигнал в ЦИК за деня на изборите да очакват масови атентати и да ида в 3-4-5 избирателни секции да метна по една-две молотовки. Какво ще стане с изборите, ако във всеки един по-голям град поне един човек ми последва примера? И какво казва международното общество за ситуацията у нас, а?

 

Защото нищо не ми пречи ей тука да пусна бърз курс по тероризъм в домашни условия, дори да захапя бан. Все някой ще намери начин да приложи информацията. И после какво става? Според Цветанов има стабилизация на обстановката, докато реално горят къщи. Ама тоя път няма да са цигански, а ще са депутатски.

 

Ред 3.

 

И кво стана?

 

Ами така както аз ги виждам нещата, изборите да вървят на майната си. Тия избори са просто формалност. Предава се властта от едни "достойни" ръце, в други ама същите. Виж, масови атентати в деня на изборите биха имали много по-силно въздействие върху обществото. Може би най-накрая тая мърша наречена народ ще вземе да се събуди. Щото колко години станаха да ходим да гласуваме ? 22 ? И кое точно се промени за тия години ?? Нищо ??? Сега ще изберем поредната група анално разлигавени "Водачи" на народа и живота продължава. Кой му пука ебахти. Щото ако бяха горяли депутатски къщи и мерцедеси преди 20-тина години, сега може би нямаше да се стигне до тая свинщина в Катуница, някой си мангал, престъпник от дълги години, да си позволява да нарича българите гяури, нямаше да се заканва на българи че ще ги изсели и нямаше да се обажда на високопоставени хора да му предпазят циганския гъз. Щото толерантността доведе до това, че циганите да живеят по-добре от българите и да правят каквото си искат в нашата страна. НАШАТА страна. Не тяхната. Те страна нямат, просто са паразити, които не спазват законите, не плащат сметките , не плащат таксите. В наше село, обещанието на сегашния кмет за изборите беше съвсем просто. През следващия мандат, ако го изберат него, вода няма да плащат. Четвърта седмица, всяка вечер в циганската махала има купон, който оглася цялото село. С дижейче, както си му е реда. Чуват се имена като Тухан бей, Осман бей, които са тарторите там и всякакви такива хвалби. Имаш ли идея колко малко им трябва на хората да идат и да въведат ред в тая махала. И не е толкова трудно да се мине през това малкото. Ако нещата ескалират, ще се намери начин да им се даде това малкото. Не разбрахте ли след толкова години, че мирно решение на проблемите в тая държава няма. Не разбрахте ли, че без масови протести и безредици няма да стане работата. Не разбрахте ли, че докато нещата се влачат както са се влачили досега, който и да дойде на власт, той е излезнал от същите среди, които експлоатират цялата държава за своя сметка от толкова много години. Правителството страх няма. Единствения страх, който има е, масата народ да тръгне и да ги измете. Щото народа тръгне ли, спиране няма. Затова смятам, че трябва да се стигне до крайност, защото друго оправяне няма !

Link to comment
Share on other sites

Сега е момента в който всички Българи трябва да станат срещу всички цигани, а не само тези в Катуница/Пловдив, но едва ли... както вече заключихме масата се притесняват да не им се развали рахата...

 

Може би нямаше да е така, ако миналото вместо да се прикрива и да се полагат усилия да бъде забравено, беше припомняно...

 

http://www.youtube.com/watch?v=WzVur6pYn3U

Link to comment
Share on other sites

Не разбрахте ли след толкова години, че мирно решение на проблемите в тая държава няма. Не разбрахте ли, че без масови протести и безредици няма да стане работата. Не разбрахте ли, че докато нещата се влачат както са се влачили досега, който и да дойде на власт, той е излезнал от същите среди, които експлоатират цялата държава за своя сметка от толкова много години.

 

Че аз тия неща ги знам :) Но мисля, че това е повод за съвсем друга тема. А много скоро ще се появи и тя.

 

Ред. Бих се наел да направя казаното от мен по-горе. Стига да знаех, че поне един във всеки голям град ще ме последва. А то иначе си е обикновен тероризъм, пък аз гадинки както терористите хич не ги долюбвам...

Link to comment
Share on other sites

" ОТВОРЕНО ПИСМО До СЪВЕТА ЗА ЕЛЕКТРОННИ МЕДИИ До всички свободни медии , които желаят да го публикуват НА ВНИМАНИЕТО НА РЪКОВОДСТВОТО НА БТВ!!!!! Уважаеми дами и господа, Моля , официалното ръководство на телевизията , да излезе и ясно да заяви дали застава зад "журналистката" , госпожица Миролюба Бенатова. Явно обидена от това , че и бе отнет микрофона , тя сведе репортажа до елементарно свеждане на събитията ,като нарече протестиращите "пияна и дрогирана тълпа от агитки на футболни клубове".Присъствах там и мога отговорно да заявя , че футболните запалянковци бяха не повече от 100 човека от около 2000 протестиращи.Също така мога да заявя , че не видях нито един пиян или дрогиран човек.Микрофона на госпожица Бенатова , бе отнет след многократни официални предупреждения , да не снима отблизо и в детайли лицата на протестиращите , което право ни е дадено от конституцията, но вместо да снима в общ план ставащите събития , тя най арогантно снимаше отблизо лицата на протестиращите, което ни навежда на мисълта , че тя не отразява събитието ,а работи на хонорар към полицията.След като , госпожица Бенатова има претенцията да бъде разследваща журналистка, защо не проведе разследване , как един престъпник 20 години избягва правосъдието.Как 20 години произвежда нелегален алкохол, как 20 години наркопласьорите и търговците на "жива плът" от "Столипиново" се отчитат на него , как дължи 8 000 лв. за вода , как всички се водят безработни , а живеят в палати и карат коли за милиони, списъкът може да бъде продължен до безкрайност.Защо госпожица Бенатова , не отрази новината , как Кирил Рашков е звънял , на висши прокурори и полицаи и се е държал заповеднически с тях.Защо госпожица Бенатова , не отрази как 20 години Кирил Рашков дерибейства и нарича обикновените хора от селото "гяури".Безкрайни са примерите , които можем да дадем.Пишем това писмо , защото считаме , че госпожица Бенатова , грубо нарушава правилата на журналистическата практика и етика.Тя едностранно отрази една новина , без да отрази мнението на другата страна и си позволи да сведе новината до :"пияна и лумпенизирана тълпа".Каним официално госпожица Бенатова да дойде да запали свещ , в църквата на село Катуница , където цяла нощ бе положено тялото на обезобразеното момче.Госпожица Бенатова отрази като "инцидент" , едно показно убийство , след заплаха за убийство , нает специално за целта убиец и последващите събития.Опитахме се да комуникираме цивилизовано с БТВ , но снощи около 22.00 ч. , след като сайта им бе залят с гневни коментари срещу госпожица Бенатова , те изключиха коментарите към темите. Моля ръководството на телевизията да вземе отношение по проблема , тъй като много по -малки телевизии наричани иронично "кабеларки" отразиха много по-добре и обективно новината.В заключение искам да Ви кажа , че в град Пловдив вече казват на БТВ (Босфор TV) , дано не заслужите това име. "

 

От фенпейджа на град Пловдив във Феисбук.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...