Jump to content
BulForum.com

Някой ще ходи ли на протеста


abcuser

Recommended Posts

Не знам, но като чета това и започвам да разбирам, че фантастиката ми е бедна за какви $$$ говорим тука.Нещата са мнооогооо по-дебели, от колкото повечето хора са предполагали.

 

П.С. А това само за София ли се отнася?Иначе идеята е повече от добра и дано повече хора я подкрепят.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Кой каза, че всичко ще отшуми за 2-3 дни?

 

Аз. Много се надявам да съм в грешка, но гледайки настроенията и как всички ентусиасти престанаха да ходят по демонстрации и спонтанните вълнения стихнаха за няколко дни съм 90% сигурен че това ще са едни от последните приказки преди тотално да отиде в забрава цялата история.

Link to comment
Share on other sites

За мое нещастие вкъщи съм абонат на ДЦЦ и 2 дни нямах тв и интернет ... Имали реакции от някой (медии , правителство..) относно исканията ни от 2 октомври ? Ще се организирали още един голям протест ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Мъка мъкааа... такова нещо като произход на средства, пране на пари и подобни даже не са се сетили горките. За данък сгради и такса смет го хванали 'рий'ш ли... Показно се правят на луди... а човека си изтръсква от джобовете жълтите стотинки и плаща каквото са казали (щото няма нужда а бара пачките за тези сметки все пак)... или аз съм тъп и не разбирам нищо...

Link to comment
Share on other sites

Нищо не разбираш laughing.gif

 

Много е просто, ако тоя мангал си отвори устата, такива говна ще шибнат вентилатор с размерите на сливенските генератори, че по целия свят ще завони. Много ясно, че ще плати, ясно, че ще плати много, но за него не е болка за умиране. Единственият положителен резултат от епопеята ще бъде налягането на парцалите. И дано си отдъхнат жителите на Катуница поне.

Link to comment
Share on other sites

Много ясно! Там доказателства няма! laughing.gif

 

Отделно ако пропее требе да се трепе.... Сложна схема. Затова постарому - глоба.

Link to comment
Share on other sites

А какво стана с арсенала от пушкала и взривни материали, които намериха в една от къщите?

Нищо. Както каквото стана с цялата тази зле режисирана "пиеса", която ни разиграха

Link to comment
Share on other sites

А какво стана с арсенала от пушкала и взривни материали, които намериха в една от къщите?

 

Какво да стане...Прибраха си ги. А мен вчера ме караха в районното да пиша отде са ми се взели гилзите от "Калашников" в раницата...И после нямало дискриминация laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Какво да стане...Прибраха си ги. А мен вчера ме караха в районното да пиша отде са ми се взели гилзите от "Калашников" в раницата...И после нямало дискриминация laughing.gif

 

Има някакво развитие по темата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...