Jump to content
BulForum.com

Някой ще ходи ли на протеста


abcuser

Recommended Posts

До колкото разбрах хората са се организирали на масов протест oт 20.00ч. в Катуница.

Някой от Пловдив има ли, който мисли да ходи сега? Да се организираме?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Към селото имало огромна колона с автомобили и не ти препоръчвам да тръгваш точно в тоя момент. До колкото се коментира из интернет, агитките подпалили къщата извън селото, а друга група нахлула в имението ми в катуница, която също горяла от няколко страни.

Link to comment
Share on other sites

Да и аз същото чух, което е радостно.

Някой ако ще ходи нека каже да се организираме да не ходим по единично там.

 

С единствено намерение за развяване на БЪЛГАРСКО знаме и подкрепа на БЪЛГАРИТЕ там.

Link to comment
Share on other sites

Доколкото виждам, една къща гори, същата къща бе поломена рано днес и мисля че нарочно е оставена да бъде достигната. Мангалите са окопани и ги пазят три ката поилцаи, на които ние плащаме... Най-големият резил е ,че СПООР (ако изобщо знаете кои са тези хора), единствените, които имат страха на циганската сган, сега пазят боклуците. РЕЗИЛ.

Link to comment
Share on other sites

Не, Видене. Това е резил ->

 

Предстои да бъдат повдигнати обвинения за хулиганство на двама от задържаните след инцидента. Първоначално са били задържани 13 души, от които шестима останаха в ареста за 24 часа.
Link to comment
Share on other sites

По Канал 3 излъчиха кадри от доста телевизии и се свързаха с доста хора. Всичките му къщи са опожарени. В сайта на btv има доста интересен клип:

 

http://www.btv.bg/news/bulgaria/zakonired/story/2068358943-Zapaliha_kashti_na_Tsar_Kiro_v_Katunitsa.html

 

По принцип съм за толерантност, но в този случай няма как да има такава. Гледах интервю с роднини на загиналото момче които са станали свидетели на убийството му. Нямам думи просто.

Link to comment
Share on other sites

Така или иначе това, което гори не е негово, а е крадено от народа. Тъй като липсва политическата воля да му бъде ивзето, това е добър компромисен вариант.

Ето тук преки репоратжи от Канал 3:

 

http://kanal3.bg/?cat=15

Link to comment
Share on other sites

Интересни защо по - големите телевизии не казват за голямото количество обикновени хора които са там. Всичко говорят само за агитки. Да не говорим, че агитките са там не като фенове на спортните клубове ами като възмутени от убийството.

Link to comment
Share on other sites

Момчета и момичета българи, погребението на убитото момче е утре в 15.00 до колкото разбрах.

Някой, ако има друга информация нека сподели.

 

Кой иска да се организираме няколко човека да отидем, за да подкрепим страдащите хора?

Имам кола.

Link to comment
Share on other sites

Това, Ванка, е силата на медиите. Навсякъде се говори за пияни футболни хулигани, действащи именно като агитка на стадион, а не като справедливо изразяващо гнева си общество пред безхаберието и безразличието на властите. Никой не споменава обикновените хора. Забелязахте ли в един от клиповете мъжа, размахващ пропуск на мангала за Общинска полиция? И питаше- кой е разписал този пропуск?

Link to comment
Share on other sites

Не, Видене. Това е резил ->

Наско, срам ме е да гледам дори. Срам ме е ,че ултраските лумпени отидоха да свършат работата, тъй като хората, засегнати от мангалския терор хем ги е страх, хем полицията тях гони...

 

По Канал 3 излъчиха кадри от доста телевизии и се свързаха с доста хора. Всичките му къщи са опожарени. В сайта на btv има доста интересен клип:

 

http://www.btv.bg/ne..._Katunitsa.html

 

По принцип съм за толерантност, но в този случай няма как да има такава. Гледах интервю с роднини на загиналото момче които са станали свидетели на убийството му. Нямам думи просто.

 

Ванка, аз както и да го гледам - все една и съща къща виждам с бутнатата лампа пред входа. Журналистите се провалиха отново, предимно защото ги е шубе. Резила - "Счупиха ми микрофона, за това се свързвам по телефона" оставям без коментар. Да го обмислят началниците на медията с най-големи претенции в страната. Грешките във фактологията и недоглеждането, че ЕДНА И СЪЩА къща бе поломена и респективно запалена по-късно показват ситуацията - набързо да хванем рейтинга, без значение какво плещим...

 

Така или иначе това, което гори не е негово, а е крадено от народа. Тъй като липсва политическата воля да му бъде ивзето, това е добър компромисен вариант.

Ето тук преки репоратжи от Канал 3:

 

http://kanal3.bg/?cat=15

 

Не просто компромисен вариант, а и полицейска тактика. Оставят ги да вилнеят в разбитата и поломена вече къща, за да задоволят малко от малко желанието за мъст и да разсеят тълпата от важната точка - баш колибата на мазния мангал, където още по обед казаха, че се е окопала цялата му сган и ги пази полицията. Оказва се, че боклукът има цяла махала с подобни къщи в селото, които са опразнени и сганта е барикадирана в неговата хасиенда. И сега нашата полиция ги пази! Да излезе Веселин Маринов да запее!

Link to comment
Share on other sites

По принцип не приемам методите на агитките, но както нетруут казва, ако тоя път не бяха те, пак щеше да се размине всичко безнаказно... Какво е това толелиране от държавата на тая банда престъпници, просто не мога да си го обясня! Още преди години трябваше да му се направи проверка на имуществото и отдавна да лежи за престъпленията си!

Link to comment
Share on other sites

Наско, срам ме е да гледам дори. Срам ме е ,че ултраските лумпени отидоха да свършат работата, тъй като хората, засегнати от мангалския терор хем ги е страх, хем полицията тях гони...

 

Не просто компромисен вариант, а и полицейска тактика. Оставят ги да вилнеят в разбитата и поломена вече къща, за да задоволят малко от малко желанието за мъст и да разсеят тълпата от важната точка - баш колибата на мазния мангал, където още по обед казаха, че се е окопала цялата му сган и ги пази полицията. Оказва се, че боклукът има цяла махала с подобни къщи в селото, които са опразнени и сганта е барикадирана в неговата хасиенда. И сега нашата полиция ги пази! Да излезе Веселин Маринов да запее!

 

За съжаление е така...

Link to comment
Share on other sites

Това, Ванка, е силата на медиите. Навсякъде се говори за пияни футболни хулигани, действащи именно като агитка на стадион, а не като справедливо изразяващо гнева си общество пред безхаберието и безразличието на властите. Никой не споменава обикновените хора. Забелязахте ли в един от клиповете мъжа, размахващ пропуск на мангала за Общинска полиция? И питаше- кой е разписал този пропуск?

Това с пропуска го гледах по - рано днес. Интересно ще е наистина от къде и защо имат такъв.

 

Видене изгледах доста клипове и разговори с хора от мястото. Говореха за доста запалени къщи. На кадрите може да е снимана една, но горят всичките му къщи там. Иначе днес полицията са го извели заедно с цялата му рода от селото. В момента няма дори и един там. Ако имаше вероятно щеше да се стигне до убийства. Хареса ми какво казаха и хора които са там. Полицаите не са закачали никой и си е личало солидарност в погледите им.

Това с микрофона нямам думи. Не виждам кой на фона на всичките полицай и хора ще я нападне. Вероятно го е изтървала или нещо се е закачило.

Link to comment
Share on other sites

А днес, какъв абсурд чух по един от каналите - не можело да сезират комислята Кушлев, защото нямало извършено престъпление!

Link to comment
Share on other sites

Това с пропуска го гледах по - рано днес. Интересно ще е наистина от къде и защо имат такъв.

 

 

Видене изгледах доста клипове и разговори с хора от мястото. Говореха за доста запалени къщи. На кадрите може да е снимана една, но горят всичките му къщи там. Иначе днес полицията са го извели заедно с цялата му рода от селото. В момента няма дори и един там. Ако имаше вероятно щеше да се стигне до убийства. Хареса ми какво казаха и хора които са там. Полицаите не са закачали никой и си е личало солидарност в погледите им.

Това с микрофона нямам думи. Не виждам кой на фона на всичките полицай и хора ще я нападне. Вероятно го е изтървала или нещо се е закачило.

 

Ванка, за пръв път мога да кажа, че приветствам действията на ултраско-лумпенската група. Не съм вярвал, че някога ще го кажа, но понякога трябва да има такива и трябва така да се действа, след като всичко друго нехае и блее и си пази рейтинга.

 

Отлични въпроси на Наско по-рано днес - къде е Болен, къде е Пожарникаря, къде е Цветанов? Закарали ми тоя гей, който носи титул КОМИСАР на МВР и понтира Бойко с фланелката... РЕЗИИИИИЛ

Link to comment
Share on other sites

Тиквата се скри в миша дупка днес. Другият с многото апартаменти и той така. Нали трябва да мине през всичките, а те са много.

Link to comment
Share on other sites

Бат Бойко прави концерти по морето. :) Одеве някъде беше казал, че не трябвало да се политизират нещата и че виновните, дали българи дали роми, ще бъдат наказани...

Link to comment
Share on other sites

Ванка, за пръв път мога да кажа, че приветствам действията на ултраско-лумпенската група. Не съм вярвал, че някога ще го кажа, но понякога трябва да има такива и трябва така да се действа, след като всичко друго нехае и блее и си пази рейтинга.

 

Отлични въпроси на Наско по-рано днес - къде е Болен, къде е Пожарникаря, къде е Цветанов? Закарали ми тоя гей, който носи титул КОМИСАР на МВР и понтира Бойко с фланелката... РЕЗИИИИИЛ

 

Почна се.

 

Из. Фейсбук

 

Не че нещо, ама тия смотани футболни фенове, които само създават неприятности където и да отидат, които постоянно се дрогират, напиват и общо казано са утайката на българското общество, не бяха ли единствените българи на които им пукаше какво се случи през последните 24 в едно малко провинциално селце в страна ни...дано след днес ви дойде малко акъла в главите и един път завинги си дадете сметка, че това не са "футболни запалянковци, които безчинстват" при всяка дадена им възможност, а са може би едни от малкото хора в България , на които им пука какво се случва в страната ни, и които не ги е страх, и не си стоят по къщите (както Вас , които по принцип ги оплювате) а изказват всячески несъгласието си към случващото се в иначе Вашата държава!!!!...

 

Аз искам да попитам. Ако това се беше случило в ден, в който няма мач и агитките не са вече пияни, озлобени и събрани, дали щяха пак да се съберат да ходят да трошат безнаказано? Силно се съмнявам. Вандалите са си вандали. Просто понякога има и полза от тях.

Link to comment
Share on other sites

Ако бяхме една нормална държава, в която всичко й е наред, нямаше да се налага запалянковци да взимат нещата в свои ръце. А също нямаше да има и такива запалянковци - вандали.

 

Някой по-горе попита къде е Сидеров - ето го http://vbox7.com/play:d9a6512f50

Link to comment
Share on other sites

Задържан е шофьорът на буса, помел иубил 19-годишния Ангел от Катуница. Именно това убийство предизвика масовите безредици в Катуница, продължаващи второ денонощие.

Мъжът е 55-годишен, криминално проявен, с инициали С. Й.

Към момента има задържани 21 хулигани. Започнали са производства за установяване на извършените деяния от тях, каза Калин Георгиев.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...