Jump to content
BulForum.com

Някой ще ходи ли на протеста


abcuser

Recommended Posts

Хора, застъпвате се, явно ползвайки едни и същи източници. Който и да е автор на това изказване - овации от мен лично. Много точно и правилно казано. НО! Не може едни да го казват и да действат, а други да ги притискат и обвиняват. Какато казах и по-рано - къде са сега застъпниците на наглата сган, която и до днес ни нарича гяури, без да знае какво е това? Къде са келешите, които ни обвиниха в геноцид и расови престъпления? Къде са тези боклуци??!!? Сред тях и французи има! Къде са!!!

 

ЕДИТ: Страхотен Бареков - браво! Плевели като Бенатова да си водят записки!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Хора,гледах изказването на министър-председателя ни.Няма капка разум,капка държавническо поведение.Явно изобщо не иска да чува за случая,гледа да го претупа,засилил се е да спечели изборната кампания.За него изглежда е естествено да се предприемат силови действия без аналог и план срещу рушащите в Катуница и да се смелят физически.Яко сме загазили с такъв ... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Grim, дай по-кротко с научно-техническата информация, да не попълниш статистиката на разкритите тежки и страшни престъпници!

Link to comment
Share on other sites

Какво точно е казал или направил Бареков ?

 

Ами ако гледаш, виждаш и чуваш, не би трябвало да задаваш глупави въпроси.....

 

Шапка му свалям на Бареков днес! Никоя друга медия не отиде сред хората, никой друг не даде глас на тълпата.

Link to comment
Share on other sites

BTV Media Group застава зад "журналистката си" https://www.facebook.com/pages/bTV-Media-Group/146086878790564 въпрос на малко време е да налазат хората тази група и да ги съсипят...

Link to comment
Share on other sites

Вие видяхте ли "експертът" преди минути?!?!?!? Няма изобретен достатъчно изразителен фейспалм, че да го сложа тука......Срам и позор!!! Юксел си пази заплатата, разбирам, но как не се засрамиха тия хора бре!!!!

Link to comment
Share on other sites

Супер удобно в нейна защита.

 

Това за журналистите го разбрах преди 20 години - от цялата информация взимат това, което им е удобно и го доукрасяват за да им свърши работа. Абсолютно обективен журналист почти няма.

Link to comment
Share on other sites

Столюпиново гори ЕВАЛА !!!!

 

Мангалите се готвят с брадви и ножове , кой им позволи на тия утрепки долни да надигат глави , къде са танковете ?!?!

Тия мангали гнусни трябва да бъдат изпепелени. Катуница е съседното село на моето и нещата наистина от години са зле , гнусния мангал си прави квото си иска ....вярвам обаче тоя път няма да му се размине не и от страна на местните. Къде е ББ и ЦВ ЦВ мръсните подлоги , що не отиде ББ да му обясни на бащата на убитото дете да му обясни защо няма обявен НАЦИОНАЛЕН ТРАУР , не да ми говори абсолютно неадекватно как и на бул.Цариградско като умрели 2те момчета защо нямало протести.

 

Би трябвало да го поканят и да ги линчуват всичките гнусни ГЕРБАДЖИИ на центъра на селото.

 

:angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Васко, хем така - хем онака е раЛтата на боклуците. Пак ще повторя, помнете ми думите - Кирил Рашков, бидейки тъп като гъз - ще бъде гост в близко бъдеще във всички т.нар. токшоута, които се толерират от Народа - пак ще си сърбаме попарата...

 

Не става с танкове, не става с автомати. Късно е. Можеше да стане, да мине и да замине преди повече от 20 години, когато му беше времето. Сега, чада бългаски, е късно. Ще ни съдят, ще ни порицаят, ще ни изключат, па може и да ни бомбардират... Вижте френчетата - путките на всички войни - поеха малко от мангалския шпек и пропищяха. Па зеха да ни ги връщат... И няма кой в тоя момент да каже - "Нали ще ги интегрираме и свободи ще им даваме и равноправни ще да са!? Оти ни ги пращате обратно?!?!?" Няма...

 

Одеве жена ми ме пита защо ние с Наско не сме излезли на протест и дали да не идем утре там ние семейно... Обяснявам й, че ние сме тренирани в такива условия, че да не грачим и протестираме безпредметно, а да действаме (проблемът основно е във факта, че сме въоръжени до зъби и няма да отидем да грачим сред тълпата). Поне такава бе директивата на ССО по принцип и това сме запомнили. Учили са ни нашите офицери. Но доказано е, че тази практика не е най-правилната, особено в случай като този.

 

Случай, който ще се политизира максимално в следващите дни...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Пича от първото писмо:

 

НАСКО - ОТВОРЕНО ПИСМО

25.09.2011 | 21:11

Не мога да си намеря място от яд. От началото на новините до края не можах да се свържа с БТВ по телефона.Телефона дава или заето или никой не вдига.Исках да се включа , ако е възможно в поредните гнусни , манипулативни твърдения на Бенатова. АЗ СЪМ АВТОРА НА "ОТВОРЕНОТО ПИСМОТО , КОЕТО ЦИРКУЛИРА ЦЯЛ ДЕН ДНЕС В НЕТА.Готов съм да застана с името си срещу нея.Няма да давам лични данни в коментарите , но съм готов да застана с лицето си , името си и дори ЕГН - то си пред БТВ. Защо отрязохте цял пасаж от новините на 24.09 от 22.00 ч. където тя заявява цитирам по памет :" под въздействието на алкохола , с размътен разсъдък , дали от алкохола или от нещо друго" ? Искам най отговорно да заявя на Бенатова , че не съм "платен писач" , а обикновен човек , който не успя да издържи на изопачаването на фактите. Ако желаете да се свържете с мен може да ми пишете на и-мейла ми който е в регистрацията. Готов съм да оборя пункт по пункт това което бе казано.Ако не желаете да се занимавате , с "плебей" , като мен , обещавам да стана най яростния ви враг и непрекъснато да провокирам форумите срещу БТВ - безплатно!!!!!!!!.Защо си мислите , че цяла България е съставена от лумпени?Защо си мислите , че всички са скотове и безмозъчни същества?Защо това ,което излъчихте на 25.09 от 19.00 ч. , трябваше да бъде излъчено на 23 и 24 в опит да замажете положението и да спасите "топ журналистката "си. Въпреки всичко, с моето мнение или без, тя е тотално компрометирана и само по нататъшното и показване на екран ще дискредетира медията. Един приятелски съвет от мен : скрийте я отзад направете я редактор или чистачка в БТВ , но не я натрапвайте повече. ОБРЪЩАМ СЕ КЪМ ВСИЧКИ МОИ ПРИЯТЕЛИ В НЕТА ДА МИ ПОМОГНАТ ОТНОВО ДА РАЗПРОСТРАНЯ ТОВА ПИСМО

Link to comment
Share on other sites

Някой ако има актуална информация нека да каже какво е положението в Изгрев и Столипеново.

 

И какво ще ходиш да се биеш ли? Каква трябва да бъде актуалната информация? Какво трябва да се случи? Имаи ли повече от 16-17 години. Сядай си на задника и почвай да учиш.

Link to comment
Share on other sites

Кой е Кирил Рашков - Цар Киро

 

Тоя определено разполага с мнооогооо $$$ и знае къде и на кой да бутне.Иначе не виждам как все още е на свобода!

 

П.С.

Да ти е Цар Киро само с мед да го намажеш. Ами всички останали разбойници, къде ги забравихте тях?

 

Имаш ли да кажеш нещо по темата или просто скучаеш?

Link to comment
Share on other sites

И какво ще ходиш да се биеш ли? Каква трябва да бъде актуалната информация? Какво трябва да се случи? Имаи ли повече от 16-17 години. Сядай си на задника и почвай да учиш.

 

Гледам,че на някои хора не им издържат нервите май? Какво трябва да се случи ли- ами да не пострадат невинни хора. Имам и близки там и може би искам да знам дали има опасност за тях - и в изгрев живеят българи. Мерси че ме подмлади с 10 години и се изучих. Айде успокой малко страстите.

Link to comment
Share on other sites

Отначало си мислех, че е добре да запалят някоя друга циганска къща. Виждайки в последствие какво се случва в големия град, ми става ясно, че посоката на напрежението е погрешна. Повече от ясно е, че немогат да се изтребят половин милион души. Ако някой се опита да "прочисти" нацията с провокации, то резултата още от сега е известен.

 

Не искам Пловдив да се превръща в град с вечерен час, КПП-та и 7 метрови огради между кварталите. Единствения начин това да не допуснем това да се случи е да упражним натиск към държавните институции. Те са тези, които прилагат двойни стандарти.

 

Както виждате сами, Боко, кметовете и президентът се изпокриха като мишки. Никой не отиде на място, при електората, да успокои хората.

 

Вече има искра и критична маса в обществото. Единствено остава да е насочим в правилната посока, а именно, изискване за промяна на няколко закона:

* хора с минимум средно образование да имат право да гласуват;

* хората получаващи соц. помощи да са задължени на минимум 30 часа обществено полезен труд за седмица;

* никакво опрощаване на сметки;

* данък ако имаш повече от едно дете и нямаш средно образование;

* ...

Link to comment
Share on other sites

Единственото здравомислещо изречение което прочетох тази вечер е:

Ако някой не покаже малко топки - май ни чака гражданска война...

Всичко останало е балкански мераци на сухо и традиционното оправдание с политиците.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...