Jump to content
BulForum.com

Някой ще ходи ли на протеста


abcuser

Recommended Posts

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Баси! Сигурно в Катуница яко се пали..., от около час покрай нас профучаха поне 6-8 пожарни коли... Дано да го докопат онова животно и да го обесят на някой стълб...

Link to comment
Share on other sites

Ами така както аз ги виждам нещата, изборите да вървят на майната си. Тия избори са просто формалност. Предава се властта от едни "достойни" ръце, в други ама същите. Виж, масови атентати в деня на изборите биха имали много по-силно въздействие върху обществото. Може би най-накрая тая мърша наречена народ ще вземе да се събуди. Щото колко години станаха да ходим да гласуваме ? 22 ? И кое точно се промени за тия години ?? Нищо ??? Сега ще изберем поредната група анално разлигавени "Водачи" на народа и живота продължава. Кой му пука ебахти. Щото ако бяха горяли депутатски къщи и мерцедеси преди 20-тина години, сега може би нямаше да се стигне до тая свинщина в Катуница, някой си мангал, престъпник от дълги години, да си позволява да нарича българите гяури, нямаше да се заканва на българи че ще ги изсели и нямаше да се обажда на високопоставени хора да му предпазят циганския гъз. Щото толерантността доведе до това, че циганите да живеят по-добре от българите и да правят каквото си искат в нашата страна. НАШАТА страна. Не тяхната. Те страна нямат, просто са паразити, които не спазват законите, не плащат сметките , не плащат таксите. В наше село, обещанието на сегашния кмет за изборите беше съвсем просто. През следващия мандат, ако го изберат него, вода няма да плащат. Четвърта седмица, всяка вечер в циганската махала има купон, който оглася цялото село. С дижейче, както си му е реда. Чуват се имена като Тухан бей, Осман бей, които са тарторите там и всякакви такива хвалби. Имаш ли идея колко малко им трябва на хората да идат и да въведат ред в тая махала. И не е толкова трудно да се мине през това малкото. Ако нещата ескалират, ще се намери начин да им се даде това малкото. Не разбрахте ли след толкова години, че мирно решение на проблемите в тая държава няма. Не разбрахте ли, че без масови протести и безредици няма да стане работата. Не разбрахте ли, че докато нещата се влачат както са се влачили досега, който и да дойде на власт, той е излезнал от същите среди, които експлоатират цялата държава за своя сметка от толкова много години. Правителството страх няма. Единствения страх, който има е, масата народ да тръгне и да ги измете. Щото народа тръгне ли, спиране няма. Затова смятам, че трябва да се стигне до крайност, защото друго оправяне няма !

 

 

ТОЧНО ТАКА, ВЕСО!!!

 

" ОТВОРЕНО ПИСМО До СЪВЕТА ЗА ЕЛЕКТРОННИ МЕДИИ До всички свободни медии , които желаят да го публикуват НА ВНИМАНИЕТО НА РЪКОВОДСТВОТО НА БТВ!!!!!

От фенпейджа на град Пловдив във Феисбук.

 

 

Това писмо бе публикувано вече в Булфорум от колега, аз го публикувах от профила си във Фейса и няколко минути след това го пуснаха от ЕДНА от ДВЕТЕ страници, претендиращи да представляват Пловдив...

Link to comment
Share on other sites

Действително ми се подкосиха краката след това, което чух Пожарникаря да казва в новините на ТВ7!!! НЕ, сериозно, след това изказване според вас дали има подобен боклук в тая държава?!?!? Долен, нагъл простак!!!! Чухте ли го какво каза?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Действително ми се подкосиха краката след това, което чух Пожарникаря да казва в новините на ТВ7!!! НЕ, сериозно, след това изказване според вас дали има подобен боклук в тая държава?!?!? Долен, нагъл простак!!!! Чухте ли го какво каза?!?!?!

 

 

Чух го ясно и кристално ,и трябва да му се отговори подобаващо,той каза и това за което трябва да бъде съден.

Link to comment
Share on other sites

Гримьор, брат направи 1 туториал за домашна бомба, пусни го във 4chan от някое wi-fi и т'ва е.

 

 

Че питай гугъл :) В ютуб има за напалм. :)

Link to comment
Share on other sites

Около 5000 души напълниха гробищния парк в село Катуница

 

 

 

 

Кво е казал ББ?

 

 

Премиерът Бойко Борисов не е доволен от действията на полицията в с. Катуница и според него тя е "изпуснала ситуацията".

 

Първо, още вчера пратих главния секретар в Катуница и лично аз не съм доволен от действията на МВР. И сутринта на два пъти говорих с министър Цветанов. Но за мен и главният секретар, и регионалният директор изпуснаха ситуацията, ядоса се Борисов. Защото, да, Бог да ги прости момчетата, извършителят е задържан. Трябваше да се обясни, ще си получи затвор. Вие помните, когато на бул. „България" българи размазаха хората, надбягвайки се или, примерно, колко такива има. Никога не са се превръщали в етнически проблем. Но нямаше рокери, нямаше агитки тогава, нали? Така, че виновните – в затвора, каза още премиерът.

Поредното МАЛОУМНО изказване на Тиквата.

Link to comment
Share on other sites

Бе следят ако пишеш нещо от сорта на домашна бомба етк етк.

 

 

Сериозно? И кой? Как? С какви ресурси?

 

http://www.youtube.com/watch?v=al3jIiJHa04

 

А снимката по-долу ми е от библиотеката с книги по темата. Събирана е с години и все от нета, сега ще чакам от СОБТ да дойдат....ph34r.gif

 

%2525D0%252591%2525D0%2525B5%2525D0%2525B7%252520%2525D0%2525B8%2525D0%2525BC%2525D0%2525B52.jpg

 

 

Пък и да ти кажа как се прави, знаеш ли какво е точка на инженерно съпротивление, как се разпределя заряда, как се наглася и прочие? И при такива бомби загиват винаги невинни хора. Казах по-рано, че не обичам терористите.

Link to comment
Share on other sites

http://news.plovdiv24.bg/290032.html

 

Съветвам ви да си купите бензин. Стиропор има в складовете за строителни материали. Напалмът става по-бързо, ако разтворите стиропора в ацетон, а ако добавите метални прахове/ магнезии, алуминии/ се получава пиро-гел, който прогаря дори метал. Но не казвам пропорциите.

 

Ред. Това за напалма е сериозно.

 

Ред.2 И ползвайте стъклени бутилки.

Link to comment
Share on other sites

Ще ти го кажа още сега - с това "творение" най-малкото се пиши без очи. А в най-лошия случай, се готви за дървения костюм.

 

И с горния си пост, между другото, нарушаваш няколко закона....

Link to comment
Share on other sites

Нека темата да си остане само и единствено за убийството на момчето!

 

В новините по Босфор ТВ отново излъчиха доста лъжи. В студиото поканиха Бенатова. В нейна защита излъчиха ОТДЕЛНИ моменти от снощният и репортаж. Тази част заради която хората я оплюха не беше излъчена. Супер удобно в нейна защита. Реакцията на Ани Салич когато се спомена за конституционните права също беше много интересна. На нея и говорят, че те НЯМАТ право да снимат, а тя започва да обяснява дали те имали право да палят и рушат. Много ми напомня на начина по който се обяснява Тиквата. По ТВ7 излъчиха кадри на които човек може да остане безмълвен. Показаха кратко интервю с бащата на убитото момче в което той разказва как пред очите му са газели сина му и той се е опитвал да ги спре. Интересно какво ли ще каже Тиквата по този въпрос.

Link to comment
Share on other sites

ТВ7 убиха Босфрор ТВ отвсякъде. Бареков леко дразни, но е адекватен и интелигентен, не тъп ръб като Бенатова. Добре се посмях на страницата й в сайта на БТВ - малко са й сипали даже.

 

Между другото в близко бъдеще очаквайте във всички помиярски предавания гост да бъде бай мангал. Гологлави, Опосуми, Камелии, Гали и прочее - помнете ми думата ще се изреди навсякъде, където рейтинга и парите говорят..

Link to comment
Share on other sites

Да пускат танковете и да приключваме....

 

Не става така, ще дойдат Чарлз и други подобни плужеци да ни санкционират, ще дойдат и Хамериканците да ни бомбардират...

Link to comment
Share on other sites

Аха, тъкмо откриха и газ по нашето крайбрежие - колко удобно, нали? За съжаление, както каза тъста, днешните политици нямат топки, за да наложат военно положение в страната, докато не се прекрати целия цирк. Замислете се, кому са нужни подобни безредици точно в навечерието на изборите?

Link to comment
Share on other sites

Аха, тъкмо откриха и газ по нашето крайбрежие - колко удобно, нали? За съжаление, както каза тъста, днешните политици нямат топки, за да наложат военно положение в страната, докато не се прекрати целия цирк. Замислете се, кому са нужни подобни безредици точно в навечерието на изборите?

 

Тъстът ти да му пратиш поздрави от мене. Военните трябваше да вземат властта преди повече от 20 години - при първия хаос. Сега щяхме да сме вече много по-напред... Но пък за целта се изискват и свестни военни, да го е**. А ние сме си робски душици... Управленският апарат винаги е бил съставен от подлизурковци.... Дай им Солунската митница, пък Народа кучета го яли....

 

ЕДИТ: Абе защо, мили деца, няма обявен ден на национален траур в чест на тези две момчета?!?!?! ХА сега де!

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да даде инфо за това изказване на Саркози?Истинско ли е? :unsure:

Френският президент Саркози направи скандално изказване разярен от отправените му критики относно предприетото екстрадиране на циганите към родните им страни: „Само Хитлер може да интегрира ромите -заяви френският президент по време на дебат излъчван по телевизията – Няма начин да интегрираш хора, които все още живеят в родово-общинния строй и отказват да полагат каквито и да е усилия да водят цивилизован живот. Как да интегрираш хора, които доброволно се отдават на просия, проституция и кражби, хора които искат наготово да ползват придобивките на съвременната социална държава, без да са положили и мъничко труд в изграждането и. Защо Българите се гордеят толкова много, че по време на холокоста са спасили “българските” евреи, а за циганите нищо не споменават, явно още тогава са искали да се отърват от тях. Нека тези, които са ги научили да живеят по този начин, нека те поемат отговорност за интеграцията им. Аз имам данни, че политиците особено що се отнася до България и Румъния, умишлено държат ромите в нищета, за да могат да си осигурят лесни за купуване гласове по време на избори. Знам, че един техен политик, за когото забележете самите Българи говорят, че бил най-умният от всички, та този политик каза, че: „Купуването на гласове било европейско явление.“ И този политик е лидер на партия, която уж също се бори за права и свободи на определен етнос. Какво може да очаквате от такъв народ, на когото дори и лидерите не са още интегрирани в европейските ценности. Франция е държава, която държи както на правата на гражданите си, така и та техните задължения. Забележително е обаче, че циганите отлично познават правата си, но отказват да спазват задълженията си. Те просто така са научени и това не става за година две. Не, Българите така са ги научили, те са проявявали криво-разбрана толерантност и щом са могли да ги търпят толкова време, ще си ги търпят и занапред. Аз не мога да си обясня, как и самите Българи претендират да са европейска нация, когато самите тях ги тъпчат по всевъзможни начини през целият им съзнателен живот. Прочетете книгата на приятелят ми Юрген Рот и ще се убедите в това. Българите са превърнати в овце, можещи единствено да блеят и да бъдат шибани, както се изрази наскоро друг техен забележете професор и министър в настоящето правителство. И те вместо да го изгонят с камъни си обръщат задниците за още. Затова да си вземат ромите обратно и да си ги търпят, като са си ги търпели досега, ние сме цивилизован народ и не можем да търпиме всякаква измет. Вярно, че Франция е родила девиза „Свобода, равенство, братство.“ но явно някой го бъркат със „Слободия, права, помощи.“, само че грешно са си направили сметката. Аз лично съм против, каквото и да е отпускане на средства за интегриране на когото и да било в цивилизованото общество, защото интеграцията не става с пари, а чрез осъзнаване и приемане на европейските ценности. Публична тайна е, че и България, и Румъния бяха приети в съюза по гео-политически съобръжения, без да са достигнали необходимото ниво на мислене и разбиране на ценностите за които говоря. Те гледат на нас, като на социален дом, които е длъжен да се грижи за тях, но ние не сме приют за бедни и отказваме да изпълняваме тази функция. Може би не е зле да се помисли, ако не за излизане от съюза на тези две страни, то поне за ограничаване свободата им на заселване в старите членки на съюза, докато не израстнат в мисленето си. На нас не ни трябват нито роби, нито просяци, а точно такъв тип е мисленето на българите, а ромите явно се възползват от този начин на мислене и са свикнали никой да не им дири сметка. Тука обаче е Франция и при нас неплатени сметки няма. За мен, народ който търпи такива хора в обществото, и политици които извличат дивиденти от положението на тези цигани – такива хора нямат място в Европейският съюз.“
Link to comment
Share on other sites

Вижте на какво попаднах в един друг форум, написаното е много тежко, но е верно за съжаление. Думите са на Саркози, разярен от отправените му критики относно предприетото екстрадиране на циганите към родните им страни:

 

 

„Само Хитлер може да интегрира ромите -заяви френският президент по време на дебат излъчван по телевизията – Няма начин да интегрираш хора, които все още живеят в родово-общинния строй и отказват да полагат каквито и да е усилия да водят цивилизован живот. Как да интегрираш хора, които доброволно се отдават на просия, проституция и кражби, хора които искат наготово да ползват придобивките на съвременната социална държава, без да са положили и мъничко труд в изграждането и. Защо Българите се гордеят толкова много, че по време на холокоста са спасили “българските” евреи, а за циганите нищо не споменават, явно още тогава са искали да се отърват от тях. Нека тези, които са ги научили да живеят по този начин, нека те поемат отговорност за интеграцията им. Аз имам данни, че политиците особено що се отнася до България и Румъния, умишлено държат ромите в нищета, за да могат да си осигурят лесни за купуване гласове по време на избори. Знам, че един техен политик, за когото забележете самите Българи говорят, че бил най-умният от всички, та този политик каза, че: „Купуването на гласове било европейско явление.“ И този политик е лидер на партия, която уж също се бори за права и свободи на определен етнос. Какво може да очаквате от такъв народ, на когото дори и лидерите не са още интегрирани в европейските ценности. Франция е държава, която държи както на правата на гражданите си, така и та техните задължения. Забележително е обаче, че циганите отлично познават правата си, но отказват да спазват задълженията си. Те просто така са научени и това не става за година две. Не, Българите така са ги научили, те са проявявали криво-разбрана толерантност и щом са могли да ги търпят толкова време, ще си ги търпят и занапред. Аз не мога да си обясня, как и самите Българи претендират да са европейска нация, когато самите тях ги тъпчат по всевъзможни начини през целият им съзнателен живот. Прочетете книгата на приятелят ми Юрген Рот и ще се убедите в това. Българите са превърнати в овце, можещи единствено да блеят и да бъдат шибани, както се изрази наскоро друг техен забележете професор и министър в настоящето правителство. И те вместо да го изгонят с камъни си обръщат задниците за още. Затова да си вземат ромите обратно и да си ги търпят, като са си ги търпели досега, ние сме цивилизован народ и не можем да търпиме всякаква измет. Вярно, че Франция е родила девиза „Свобода, равенство, братство.“ но явно някой го бъркат със „Слободия, права, помощи.“, само че грешно са си направили сметката. Аз лично съм против, каквото и да е отпускане на средства за интегриране на когото и да било в цивилизованото общество, защото интеграцията не става с пари, а чрез осъзнаване и приемане на европейските ценности. Публична тайна е, че и България, и Румъния бяха приети в съюза по гео-политически съобръжения, без да са достигнали необходимото ниво на мислене и разбиране на ценностите за които говоря. Те гледат на нас, като на социален дом, които е длъжен да се грижи за тях, но ние не сме приют за бедни и отказваме да изпълняваме тази функция. Може би не е зле да се помисли, ако не за излизане от съюза на тези две страни, то поне за ограничаване свободата им на заселване в старите членки на съюза, докато не израстнат в мисленето си. На нас не ни трябват нито роби, нито просяци, а точно такъв тип е мисленето на българите, а ромите явно се възползват от този начин на мислене и са свикнали никой да не им дири сметка. Тука обаче е Франция и при нас неплатени сметки няма. За мен, народ който търпи такива хора в обществото, и политици които извличат дивиденти от положението на тези цигани – такива хора нямат място в Европейският съюз.

 

 

Не гарантирам дали наистина го е казал Саркози, но според мен това е истината за голямо наше съжаление.

Link to comment
Share on other sites

Тъстът ти да му пратиш поздрави от мене. Военните трябваше да вземат властта преди повече от 20 години - при първия хаос. Сега щяхме да сме вече много по-напред... Но пък за целта се изискват и свестни военни, да го е**. А ние сме си робски душици... Управленският апарат винаги е бил съставен от подлизурковци.... Дай им Солунската митница, пък Народа кучета го яли....

 

ЕДИТ: Абе защо, мили деца, няма обявен ден на национален траур в чест на тези две момчета?!?!?! ХА сега де!

Защото, както каза и пожарникаря, и на бул. България били убити двама невинни. Тогава национален траур нямаше. Та, сети се по неговата логика, защо.

Иначе за военните и военното положение си много прав. За военно положение трябват военни, па и да са свестни. Те такива у нас нямаше. По-скоро имаше, но бяха много малко.

Иначе Саркози е много прав, че не ставаме за нищо. Питам се, ако това беше станало във Франция... какво щеше да е сега?

 

Тука е истината:

 

 

 

        ▄▄▄▄▄          ▄▄▄▄█       ▄▄▄▄█       ▄▄▄▄▄    ▄█      ▄▄
      ▓███▀███▄   ▓███▀▀██▓░  ▄███▀▀███▓  ▓███▀▀███▓  ▓▓██   ▓███
   ░░ ████  ███▓ ░████       ▄████ ░███▓  ████  ███▓▄▄▄▄▄▄▄  ▓███    ░░
      ████ ░███▓  ██████▓    ░████  ▀▀▀   ████ ░███▓  ▓███   ▓███
   ▄ ▄████▄███▀   ████ ▄▄▄▄▄▄▄████  ▓███▀▀████ ░███▓  ▓███   ▓███ ▄▄▄▄▄▄ ▄
      ████▀███▄   ▀███▄▄████ ░████▄▄███▓  ████▄▄███▓  ▓███░░░▓███  ███▓
      ▀▀▀▀  ▀███▄ ░▓▀▀▀▀▀▓▀    ▀▀▀▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  zk.
              ▀██▓      ▄▓▄
                  ▀      ▀             █▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
                               ▄▄▄▄▄  ▄████████████████████████████████████▓░
  ░▄                    ▄▓░▒▓█████▓░█░████████▓█████████████████████████████▓
  ▓█             ▄█████▓██░▓█████████░████▀▀█▀▀██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀▀▀▀█▀██▀▀▀▀███▓
 ▄█▄█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▓▄▄▄▄▄▄▓█░▓█▄▄█▄▄▄▄█░▄▓▒░██████████████████████████████████▓
░▓█████████████████████████▓█████████████░███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀████████████████████▓
  ▀▀■▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀▓▒░▄▄▄▄▄███░▀████████████▓██▄ ░░░░░░░░░▄████▀███████████████▓
                         ▀░▓▓▀▀▀▀▀▀▓███▓▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███████▄████▄████████▀█▓░
                                     ▀▀       ▀░░░▓▓▄▄▓▒▄▓ █   █ ▀██████▓
                                               ░██▓███████ █  ▀   ▓██████▓
                                               ▓████████▓█  ▀▄▄▄▄▀ ████████
                                               ██▓██▓████▓          ████████
                                              ▓████████▓█            ▓██████▓
                                             ▓██░██▓██▓█▓             ▓█████▓
                                            ▓██░██▓██▓█▓               ▓████▓
                                          ▄██░███░█████                 ▀▀▀▀▀
                                       ▄▄██░███░██▓██▓
                                     ████▓███░██▓███▀
─ ──────────────────────────────────   ▀████▓██▓███▀  ─────────────────────── ─
  ░▓█████████████████████████████▓░░    ▀██████▀▀  ░░▓███████████████████▓░

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...