Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Видене, запри се малко бре - тримата след тебе и да си съберем заедно постовете, пак не можем те стигна! :woot

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=zoKbgFTjoUo#t=323

Тия не може ли да ми ги пуснат в една вила за една седмица?

 

Що бе, става...ама знаеш ли колко ще ти струва... :lol: ....освен това ще ти дойде бая тежко за една седмица, щото са повече от 7 и ще трябва да ги комбинираш...да не вземе Светлана-статистичката да те вкара в статистиката на хората получили сърдечен удар от изтощение. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Нямаш отварачка за бирата и искаш да им ползваш клюновете предполагам?Тия са ужас бе баце.. срам, позор и... излагация.

Човек, нашите съвсем не са толкова зле...

Не знам защо така ги плюете, ама ако ти ги изсипят на твое разположение за една седмица, вярвам, доволен ще останеш...

Link to comment
Share on other sites

Човек, нашите съвсем не са толкова зле...

Не знам защо така ги плюете, ама ако ти ги изсипят на твое разположение за една седмица, вярвам, доволен ще останеш...

 

За доволен, зависи колко калъфки за възглавници ще има във вилата.А и задължително условие трябва да е, да не говорят.Виж това видео и пак помисли :)

 

Имаше специална дума за търговия от вида: китаец продава неща в интернет, след като бъде купен артикул, той пуска заявката към нещо като склад на едро и те пращат пратката директно на купувача, без продавача да се разправя.Как се казваше този тип продажби?

Link to comment
Share on other sites

Във VC силикон нема.

Знам ;) Там са 237586325236827342 пъти по-хубави от тия плеймейтки трите ;)

edit:АХАххаа Видене голям си спамър.Как може 31 мнения да напишеш за 1 ден  :wtf:

Link to comment
Share on other sites

За доволен, зависи колко калъфки за възглавници ще има във вилата.А и задължително условие трябва да е, да не говорят.Виж това видео и пак помисли :)

 

Имаше специална дума за търговия от вида: китаец продава неща в интернет, след като бъде купен артикул, той пуска заявката към нещо като склад на едро и те пращат пратката директно на купувача, без продавача да се разправя.Как се казваше този тип продажби?

 

dropshipping , ако не се лъжа.

Link to comment
Share on other sites

Тази сутрин гледах по TLC "Пари в менюто". Не знам дали някой от вас го е засичал. Водещият се разкарва с поръчаната от обикновени хора храна за вкъщи, като им задава въпроси в различни стаи от дома (офиса) им (срещу съответни спечелени пари за всеки верен отговор). За грешен отговор им яде от храната. Както и да е.

Днес имаше кръг : "Това име на премиер или е, или на зъл герой от 007?". И казва той имена, изброява, по едно време вика "Бойко Борисов", аз се облещих. Тоя повтаря "Бойко Борисов". А мацката, която отговаряше, вика : "Премиер. Звучи много страшно."

 

В "Escape plan" пък Арни и Слай се обясняваха за Русе...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...