Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Гледай само да не е срещу Idra... Че тогава още повече ще намразиш зерг lol.gif

 

Пак напипах мисия с тайминг и малко ги бих... Между другото аз минах на страната на растата - много приятна мисия. Резултат - остава с тебе до края и минаваш на спектри.

 

Филма с Керигън - отлично изпълнение! Можеше и да не копират музикалното оформление на Гладиатор, но пък отива на ситуацията beer.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Момчета лаунчера от замундата ми прави проблеми нещо когато го пусна ми дава ерори, че достъпа до някакви папки и файлове е забранен...

пише първо: Cant load your settings! You may have deleted my default directories! Delete the setings file and retry, or reinstall the application!

след това: Access to the path "C:\Program Files\StarCraft II\SC2ALLin1\lastmap.SC2Map" is denied!

и: Access to the path "C:\Program Files\StarCraft II\SC2ALLin1\Settings" is denied!

пробвах да реинсталирам лаунчера но същото си остана...

Link to comment
Share on other sites

Пак напипах мисия с тайминг и малко ги бих... Между другото аз минах на страната на растата - много приятна мисия. Резултат - остава с тебе до края и минаваш на спектри.

 

Ами логично беше. Рейнор (един вид "аз") е някакъв извън закона онзи също а оная п♛тка ми се пени колко оня бил черен... ми то "аз" да не би да съм по-"убав" пак според нея. Ми много ясно че ще ѝ кажа да се гръмне. Пък и пича ме кефеше нещо с това "brother" :)

Link to comment
Share on other sites

Идва ми да си изпиля лицето в грапава мазилка!

След два брилянтни мача срещу диамантени опоненти на кастъм загубих 4 поредни игри на ладър, като и в четирите имах надмощие, но я огелпване на хот-кийовете, я мис-кликване, я чисто и просто простотии ме провалиха. Трябва ми въздух!

Link to comment
Share on other sites

след това: Access to the path "C:\Program Files\StarCraft II\SC2ALLin1\lastmap.SC2Map" is denied!

и: Access to the path "C:\Program Files\StarCraft II\SC2ALLin1\Settings" is denied!

пробвах да реинсталирам лаунчера но същото си остана...

 

С windows 7 така става. Премести го извън Program Files това SC2ALLin1

Link to comment
Share on other sites

С windows 7 така става. Премести го извън Program Files това SC2ALLin1

 

 

И аз съм с Вирус 7 х64 и никакви такива грижи не съм имал. Освен че ме накара още в началото да си сложа нов DIRECTX пакет, което е в реда на нещата.

 

Пак ужасно досадна мисия срещу протоси, мамка му и прасе... Измори ме и прекратявам боищата за вечерта. Макар че точно историята стана интересна...tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

И аз съм с Вирус 7 х64 и никакви такива грижи не съм имал. Освен че ме накара още в началото да си сложа нов DIRECTX пакет, което е в реда на нещата.

 

Пак ужасно досадна мисия срещу протоси, мамка му и прасе... Измори ме и прекратявам боищата за вечерта. Макар че точно историята стана интересна...tounge.gif

 

Коя беше досадната толкова? С battlecruizer-ите ли ? Тя пък толкова лесно се минаваше... няколко пъти ямато, поправяш battlecruizer-ите след това, трепеш сталкерите и толкова.

 

Между другото какви ъпгрейди избрахте в лабораторията? От всичките най-готиния ъпгрейд бяха science vessel-ите. Просто уникално нещо да можеш да фъркаш с разни неща и тия до тях да ги поправят... ама не е същото като да закачиш няколко медика на муталиски и да закачиш по 1 science vessel на всеки battlecruizer. Стават просто безсмъртни гадовете особено пък като докараш бройката до 7-8...

 

 

----------------------

 

 

Сега направих пак игра 2ма срещу 1 (мен)... грозно е да ме пуска с някой който е в дъното на бронза срещу противници ако нашия отбор е "slightly favored"... понеже излиза че и те са някъде максимум в среброто и докато се наканят да ме атакуват аз съм хванал 2 допълнителни бази и вадя повече войска от 2ма им взети заедно... а и колкото и зерглинги да имат като видят 4 кули 1 до друга се отказват да атакуват...

Link to comment
Share on other sites

Коя беше досадната толкова? С battlecruizer-ите ли ? Тя пък толкова лесно се минаваше... няколко пъти ямато, поправяш battlecruizer-ите след това, трепеш сталкерите и толкова.

 

Между другото какви ъпгрейди избрахте в лабораторията? От всичките най-готиния ъпгрейд бяха science vessel-ите. Просто уникално нещо да можеш да фъркаш с разни неща и тия до тях да ги поправят... ама не е същото като да закачиш няколко медика на муталиски и да закачиш по 1 science vessel на всеки battlecruizer. Стават просто безсмъртни гадовете особено пък като докараш бройката до 7-8...

 

Не - нея я играх до 3 и половина снощи - много приятна мисия - попилях ги (ако имаш предвид тази на кораба). Досадата беше мисия Супернова. Иначе аз избрах рейвъните. Сега съм на медийна изява laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Не - нея я играх до 3 и половина снощи - много приятна мисия - попилях ги (ако имаш предвид тази на кораба). Досадата беше мисия Супернова. Иначе аз избрах рейвъните. Сега съм на медийна изява laughing.gif

 

Рейвъните не са нищо особено. Само едните мини са далавера... докато science vessel-a може да "лекува" и танкове и въздушни. Просто бижу!!!

Link to comment
Share on other sites

Няколко scv-та в збоджата с рисърч за двойно по-бързо поправяне са си много добре - не се оплаквам. А рейвъните тепърва ще ги тествам - засега съм доволен доста от ракетата tounge.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Мен ми хареса автоматичната газ. И бтв айде някой ако я има оригинална да свали от бнет картата sotis - storm of the imperial sanctum aka sc2 dota. Да я постне тук.

Link to comment
Share on other sites

Пфф... е ся за ташака изиграх една игра на единицата... Няма толкова дървено управление... Малеее... имам чувството, че управлявам любо пенев... Няма такива дървета... Как лесно се свиква с хубавото :D

Link to comment
Share on other sites

Пък и пича ме кефеше нещо с това "brother" :)

Мен пък точно това 'brother' ме изнервяше супер много и естествено заех страната на мацката :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хихик, ЕМП командния център, нюк на работници и маринки - уин. Е да, с/у някой нууб като мен, но все пак е забавно.

Link to comment
Share on other sites

Мен пък точно това 'brother' ме изнервяше супер много и естествено заех страната на мацката :laughing:
Не си падам фен на растаманите...

 

П.П. Снощи изиграх 4-5 игри на единицата и определено има нещо, което във двойката го няма... Което не я прави лоша игра, напротив. Но пък и означава, че интереса ми към единицата няма да изчезне с излизането на двойката :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...