Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Независимо от картата вече всеки протос тръгва с 10 gate push и преминава към колоси. С 4-5 колоса земната армия умира за части от секундата, а стокъри с блинк мелят въздуха. Забавно.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Независимо от картата вече всеки протос тръгва с 10 gate push и преминава към колоси. С 4-5 колоса земната армия умира за части от секундата, а стокъри с блинк мелят въздуха. Забавно.

RoachHydraCorruptor...

Какво е 10 gate push?

Link to comment
Share on other sites

RoachHydraCorruptor...

И аз това знам, ама поне при мен не се получава. Може би трябва по-добро микро. 9 рeйндж - да му таковам таковата.

 

10 pylon, 10 gate, 10/11 gate - това особено на малки карти срещу зерг е голям зор.

 

Иначе успях да се върна на 50% - 44:44 :)

Link to comment
Share on other sites

Добре де, има ли хардкор протос във форума да го питам за мнението му за протос мирър. Какви юнити да се правят, кога и т.н. Аз имам чувството, че сталкери и имортали е доста силно, но от друга страна зиалоти със скорост могат да го направят на салата.

Link to comment
Share on other sites

Бухаха...

Предполагам, че ползваш стария рафт от арената, та първо - иди и наново си копирай SC2.exe където му е мястото, после си овъррайтни и батал нет пача върху наново създадения и следващия път като пуснеш сейв файла - просто затвори ъпдейтъра от онуй красивото хиксче отгоре.

 

Така и предполагах. Иначе веднага щях да ти скроя шапка и да ускорим смъртната присъда laughing.gif

 

Транзишъна със Зератул е класика. Изкефих се. bowdown.gif

 

И си направих един коктейл мента-мартини бланко smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Добре де, има ли хардкор протос във форума да го питам за мнението му за протос мирър. Какви юнити да се правят, кога и т.н. Аз имам чувството, че сталкери и имортали е доста силно, но от друга страна зиалоти със скорост могат да го направят на салата.

Зийлот+сентри push е еднa oт най-честите стратегии - вървежно срещу текващ опонент, само да го издебнеш да преминеш през forcefield.

Текването съответно за войд или за бърз колос, но при текването трябва постоянно да си готов за forcefield.

 

PvP е добре да имаш по-ранен обзървър, за да знаеш какво прави, тъй като вариантите са доста, а ако пробата ти умре или не влезне в базата - трудно да гадаеш какво ще прави.

Link to comment
Share on other sites

Някой чувал ли е за български играч с ник Ghidrah? В TL има тема за World Cup по SC2 и той представлява България.

Какво играе?

Link to comment
Share on other sites

Е, кофти. Запишете се де, може да вдигнат бройката на 40 или там колкото трябва. Иначе тук няма как да си правим, малко сме и на много различни нива.

Link to comment
Share on other sites

То във всеки турнир има разлика в нивото на играчите :)

И аз се записах, пък каквото стане. От посочените играчи съм чувал за Creator, Stranger и Giantt. Иначе 16 протоса от 32 - яко! :)

 

 

 

Много ме дразни едно нещо - влизам на кастъм, започва да отброява 30 сек и противникът излиза. Има ли как да спра отборяването? Засега решението ми е да се логаутна, по-бързо става, отколкото изчакване, лоудване, излизане, ала бала. Досадно.

 

 

Уууууу, как може да са сменили портретите!!!?!?!?!?!? Толкова радостно изквичах при петдесетата си победа (50:46) в очакване на аватара хидралиск, а то се оказа, че са го преместили на 100 победи. Долни магарета! Поне съм доволен, че последните 5-6 ZvZ ги взех!

Link to comment
Share on other sites

Ето така обичаме да играем старите хора - бавно, стабилно и мъчително за противника - докато не се изрине картата laughing.gif

 

img4881u.jpg

Link to comment
Share on other sites

To и при мен нещо се бъгна след като заредих от "save" и подкарах наново няколко мисии... после половината не ми ги даваше неясно защо. Някой хубав ден ще го мина на hard (за брутал съм прекалено мързелив)

Link to comment
Share on other sites

На някой с 2ГБ рам давало ли му е "out of memory" и директно шут към десктопа? Тея лоудинги ме убиват, толкова бави там не е истина.

Link to comment
Share on other sites

Бухаха... колкото и да тестваш една програма пуснеш ли я на "нормални" потребители винаги излиза нещо. Гледам и Близард намериха 1 дребен бъг :lol: Приятно е да знаеш че не си единствен и колкото и да скъсаш нещо от тестване накрая все изскача по нещо.

Link to comment
Share on other sites

Толкова много уважавам протосите, че ми се развали настроението на последната мисия от спомените на Зератул... Подозирам че следващата ми среща със зерги ще е много тежка за тях - вероятно като снощната laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Thor drop ще ми прави, тоя добре ли е - чува ли се кви ги приказва. Добре, че не го биваше в мултитаскинга и се предаде бързо де :д Така му се пада като не ми отвърна на глхф-то и без гг напусна.

repimg-33-136198.jpg

 

Ако някой се интересува да види точно колко зле съм.

Link to comment
Share on other sites

вие в батъл.нет ли играете ?

някой може ли да ми обясни как да играя мулти в някакви сървъри? играта я свалих днеска и я играя с ботове от лаунчер някакъв :Д (и играта и лаунчера са от замундата)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...