Jump to content
BulForum.com

Diablo 2


snake

Recommended Posts

Right click на шорткъта към Д2 -> Properties -> Compatibility -> Маркираш Run this program in compatibility mode for: -> от падащото меню избираш Windows XP SP2 -> ОК -> пускаш играта и се надяваш да нямаш проблеми.

 

Също така може е полезно да се прочете това: How to Run D2 Under Windows Vista

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply
Не става.Преинсталирах я,инсталирах пач 1.10,кракнах я,дръпнах пач 1.12а и като го пусна ми изписва,че не е нужно да бъде инсталиран,а в играта ми пише,че е 1.10 версията ми.Също така като опитам да се свържа с Battle.net ми излиза съобщение,че не може да се конектне и отдолу някакви работи за модем.Ехх...маи ще си остана със сингъла...

Обяснете ми как да се оправя като на компютърен абориген

help?

 

А имаш ли оригинални серийни номера?

Link to comment
Share on other sites

На мен тоя loader не ми пуска играта. Казва, че трябва да се вкара диска с играта, защото не можело да намери някакви mpq-та. Няма ли друг крак?

Link to comment
Share on other sites

На мен тоя loader не ми пуска играта. Казва, че трябва да се вкара диска с играта, защото не можело да намери някакви mpq-та. Няма ли друг крак?

играта вече може да се играе и без да е маунтнат диск ;)

близард обясниха...а, ако имаш оригинални кийове, можеш и да си длъпнеш от нета дисковете...

разрови се малко в сайта на близард за диаблото B)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Някой има ли информация защо днеска като се опитах да вляза в Headoff-а на 1.10, сървърът беше изчезнал (въобще го няма в Realms) :cry И, ако може да кажете някой друг сървър с повечко хора; няма нужда да е български, само да не е с някви модове и други глупости :tongue . Надявам се все още да има фенове на играта в тоя форум :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

http://www.demonoid.com/files/details/1429020/775222/

 

НЯКОЙ има ли регистрация в този сайт с някакъв рейтинг защото искам да си сваля този бот за диабло

но не знам от къде другаде

айде ако някой му се занимава да го направи и да ми пише на лични за да се разберем каде да ми го прати

благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Искам Да Помоля Някои Ако Има D2 Classic И D2 Lod Cd Keys Да Ми Даде Понеже Някой Ми Зули Моя Сд Кей ... И Аз Незнам как стана ... може би съм набарал кей логар някаде :( Моля ви Помагаите... имам 3 ацц-та и ме е страх да не ми изгорят :( Пишете Ми На Лс ... Благодаря Ви Адски Много !!!!

Link to comment
Share on other sites

Искам Да Помоля Някои Ако Има D2 Classic И D2 Lod Cd Keys Да Ми Даде Понеже Някой Ми Зули Моя Сд Кей ... И Аз Незнам как стана ... може би съм набарал кей логар някаде :( Моля ви Помагаите... имам 3 ацц-та и ме е страх да не ми изгорят :( Пишете Ми На Лс ... Благодаря Ви Адски Много !!!!

Ей тука би трябвало да има свободни ключове

Link to comment
Share on other sites

ako imash debitna karta s elektronno bankirane po dobre si kupi ot intenet cd key ... 10 evra e :) koftito e che az kato nqmam nemoga :(

Ако е за двете игри да, но ако е за игра и ти трябват и двата - пак е 40 кинта

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Еми доколкото си спомням хеадофф не използва 1.11 пача, а 1.09 заради което може да не ти тръгва играта, а това лично мен ме накара да търся чуждестранен сървър (въпреки че имам оригиналната игра)... просто не ми се играе в батъла нещо.

Та дори и да влезнеш в играта с едитора, пак няма да може да играеш, просто сървъра им е яко "оут дейтед" или с изтекъл срок на гадност с други думи.

Или си купи от някой оригинален ключ за играта или си избери други сървъри, защото между 1.09 и 1.11 има огромна разлика.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Някой да знае свестен сървър,че хедофа се скъса да ме дропва и си изпилих нервите на максимум. Някакъв нормален,съвсем обикновен :unsure: ми трябва. :)

Link to comment
Share on other sites

Проблема е, че аз трябва да подкарам 1.10 mod Ancestral's recall

 

Че това има ли общо със Вируса? Аз също подкарвам LOD при мен спокойно на Вирус 7 х64. Пуснахте ли compatibility с Вирус 98/МЕ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Мммдаа, поради същата причина го подкарах и на убунтуто днес... така да ме просветли малко в идеята за д3 хаха. :)

Еми аз си "пуцам" в battlenet eu, обаче повече в playgroundru седя.

 

И впрочем... който няма оригиналната игра, вместо да ми цъка в бъгавият хеадоф, да се регне в playground... поне използват последните пачове и това означава че ще има последните runewords в играта, като цяло няма да се прави голяма разлика дали си в пиратски или оригинален, щото аз играя и в батъл и в плейграунд и почти няма разлика.

 

Малко за сървърите рекламирани по форумчетата!

К'во сулю и пулю ми запускали сървъри-еднодневки?

прочели там някакъв туториал как разбираш ли се подкарва пиратски сървър и решили да направят световно известна игрална мрежа. После защо сървърите не струват, ми те хората не знаят що е bug track и changelog обаче правят сървъри с пълна поддръжка на всичко... дори поддържа неща, които в листата с бъгове са маркирани като критични.

И ги хостват от такива... как им викаха... това... а да... компютъра вкъщи. Много яка машина, щом подкарва последните игри, става за сървър!

Та като го викнат да яде или да трябва да си пише домашните, естествено трябва да изключи компютъра.

После к'во става, сърварчето пада, ама то не е паднало заради профилактика или обновяване разбираш ли, ниото заради нещо друго, просто такова е оправданието.

Иначе как да излезне великият човек там, от тея дето им правят поклони... богове и да каже че тати го вика на масата? Не стаа разбираш ли, няа се излага човека.

Иначе късмет с игрането в пиратски сървъри намерени от някое форумче. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Да посъживя темата.С 3-4 човека мислим да играем на LAN.Ако има желаещи сериозни играчи да се включат.Може да се доразберем тука.пача ще е 1.10

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...