Jump to content
BulForum.com

Diablo 2


snake

Recommended Posts

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

ooleeeeeeeeeeee Влезанхх.

 

 

Ъ CDkey-ят е зает.Някой знае ли от каде да си взема CDkey Ама сам да си играя(без да давам пари и без да крада от зали) И да питам ако джоба от няква зала ша ма хванат ли????

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

ми аз имам оригинален сд-кий и мачкам в батъл нета

ся съм 85 левъл барбериън :P

ако някой има оригинален кий ще се радвам да поиграем заедно

Link to comment
Share on other sites

iskam da popitam (poneje sym vijdal s o4ite si ) kak moje da se puska diabloto dva pyti i da vleze6 s 2 razli4ni geroq v 1 igra ???molq!

Използва се D2Loader . Това е програмка с която можеш да си пуснеш играта повече от 1 път .

Link to comment
Share on other sites

iskam da popitam (poneje sym vijdal s o4ite si ) kak moje da se puska diabloto dva pyti i da vleze6 s 2 razli4ni geroq v 1 igra ???molq!

ако искаш да си прехвърлиш предмети от един герой на друг не е нужно да пускаш играта 2 пъти

просто направи сървър с парола след това излизаш и злизаш от другия акаунт-сървара стои някорко минути.аз така си ги прехвърлям

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

не за прехвърляне,така просто ми стана интересно.

Също искам да попитам дали някой вече му омръзва диаблото и е съгласен да си продаде оригиналния CD key на преференциални цени щото ми се цъка в европата(дося се мъча с един послки сървър ама има мноо малко хора) ако е така нека пише и ако е добра цената ще се видим из пловдив нейде.

Link to comment
Share on other sites

iskam da popitam (poneje sym vijdal s o4ite si ) kak moje da se puska diabloto dva pyti i da vleze6 s 2 razli4ni geroq v 1 igra ???molq!
Използва се D2Loader . Това е програмка с която можеш да си пуснеш играта повече от 1 път .

хмз ... имаше един *.bat фаел ... незнам как се казваше , защото в момента нямам диабло ! на тоя фаел линията беше l2loader.exe или diablo2.exe -w -notitle -res800 ... поне така мисля ! Но , с това можеш да влизаш с няколко героя от един акаунт ! Това е много добре ! Ще погледна как беше и ще пиша всичко ... даже и командите на лоадъра ! А , ето го ... направих само лоадера ! разархивирай го в папката на диабло ! След това пускаш d2loader.bat и пак го пусни да видиш дали ще тругне още едно диабло ... ако не тръгне отвори bat фаела и слеми името на exe-то с оригиналното име , а не на лоадера ! Мисля , че беше DiabloII.exe ! Diablo 2 Loader

Link to comment
Share on other sites

хмз ... имаше един *.bat фаел ... незнам как се казваше , защото в момента нямам диабло ! на тоя фаел линията беше l2loader.exe или diablo2.exe -w -notitle -res800 ... поне така мисля ! Но , с това можеш да влизаш с няколко героя от един акаунт ! Това е много добре ! Ще погледна как беше и ще пиша всичко ... даже и командите на лоадъра ! А , ето го ... направих само лоадера ! разархивирай го в папката на диабло ! След това пускаш d2loader.bat и пак го пусни да видиш дали ще тругне още едно диабло ... ако не тръгне отвори bat фаела и слеми името на exe-то с оригиналното име , а не на лоадера ! Мисля , че беше DiabloII.exe ! Diablo 2 Loader

Нз за теб ама моя loader е прост като фасул :) просто пак си пускаш Diablo-то от иконката и то тръгва без да се сменят имена и каквото и да било . А loader-а съдържа иконка на .exe-то и 1-2 папки .

Link to comment
Share on other sites

Нз за теб ама моя loader е прост като фасул :) просто пак си пускаш Diablo-то от иконката и то тръгва без да се сменят имена и каквото и да било . А loader-а съдържа иконка на .exe-то и 1-2 папки .

Еми аз неказвам , че треябва да сменя имена ! Само ако неще да тръгне втори път тогава да направи това , кадето съм писал ! А тоя лоадер е едно ексе и един бат фаел !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Не съм преглеждал цялата тема за това ще помоля някой да ми обясни как се инсалира 1.10 пачът...по-точно въпросът ми е след като си инсталирам Диабло 2 и сложа експанжъна да копирам ли краковете или да качвам направо 1.10 и след това само неговия крак да слагам ?

 

10х предварително

Link to comment
Share on other sites

Само крака на 1.10 ли или всичките да ги копирам наред :))

PM :)

В Хофф-а ли ще играеш :)

Link to comment
Share on other sites

1во - записваш диабло и експанжъна .

2ро - сваляш патча 1.10 за експанжъна DOWNLOAD

3то пускаш го (независимо къде си го свалил) даваш next , install или там квото беше ...

4то след това ти иска диск ... даваш cencel и слагаш някакъв loader

п.п. ако е за headoff ... забравил съм как ставаше ... питай , някой друг ! ;)

Link to comment
Share on other sites

та.. за това да си пускаш диаблото с 2 героя на едно пц лесно е.. !! За баттъл нет трябва да имаш да сд кея има една програма чрез която си превръщаш кода в .mpq file след това този файл го слагаш в директорията на диабло и правиш нова папка която тряя да се казва mpq . Задължително трябва да имаш д2 лоадер след като си го сложил правиш shortcut и го копираш шорт къта два пъти на единия пишеш само -w а на другия -w mpq/името на файла.mpq и сте готови ;) поне така си мисля :)

Link to comment
Share on other sites

хмз и мен обърка с тоя пост :) ! По-горе съм писал как става ... даже утре ще обясна точно кво се прави . Никви MPQ фаелове ... те се използват при смяна на cd-key , а ти не треябва да правиш нищо такова .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...