Jump to content
BulForum.com

Diablo 2


snake

Recommended Posts

A има ли някой който да играе Диаблото в "Headoff" ?

Няма определена причина.Просто за да видя дали има.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

да аз познавам двама с по - около 3 - 4 героя ! аз лично играх ама я спрях преди доста временце ;) омръзна ми тази игра ! защо питаш ?

Link to comment
Share on other sites

Хора, не съм чел поустовете в темата и съжалявам ако е бил задаван този въпрос. :(

Някой може ли да ми каже откъде да си изтегля програмката, с която се пуска Диабло 2 ЛОД без да е краквана? :confused

 

ЕДИТ: И как се казва?

Link to comment
Share on other sites

Кажете къде да играем Диабло.Нямам предвид Батълнет с оригинален сд-кей. :)

Може в "www.headoff.com" или в "data.bg" тези са 2-та най-известни.

Link to comment
Share on other sites

А да попитам (сигурно вече е питано и преди, но не ми се четат 11 страници) има ли някоя друга програма за правене на герои освен Джамела? Ако има как се казва и къде мога да я намеря, защото Джамелата нещо не става с нея - дава ми че героя ми е corupted!

Link to comment
Share on other sites

А да попитам (сигурно вече е питано и преди, но не ми се четат 11 страници) има ли някоя друга програма за правене на герои освен Джамела? Ако има как се казва и къде мога да я намеря, защото Джамелата нещо не става с нея - дава ми че героя ми е corupted!

For 1.10 Editor

Link to comment
Share on other sites

еррр ... това е проблем вече... нямаш ли някои приятел дет го има ? аз мой си няям, кат ми потрябва го взимам на заем. а някой да си има представа от тия ботове дет ся много се ползват d2jsp ??

Link to comment
Share on other sites

kogato instalirah diablo2 lord of destruction ima edin krack game.exe koito smenq sutiq fail v direktoriqta s diablo 2 bez da installiram diablo2 lord of destruction samo predishnata versi q na diablo 2 igrata trugva obache kogato vlezna v batle.net mi davva che versiqta na igrata ne bila pravilna ne che cd-key se izpolzva ili ne veren cd key tva stava vupros za full version

kogato instalirah lord of destruction igrata ne ste da trugne imi dava da se zatvori igrata a inache ako ne e instaliran cracka mi iska da sloja v cd diska na diabloto a te sa tam i 4 cd ne sum gi unmontval

 

nqkoi ako moje da pomogne stava vuopros za diablo2 kadeto go ima v warez.ru ot tam sum go svalql

trqbva da si slogig parvo versiata 1.09 a sled tova 1.10. tvoeto diablo ot originalni diskove li e zapisvani.i s originalni cd-keyove

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз сам на наи далавера от сички тук един приятел доста тупичък ми даде диаблото с оригинален цд кеи и ся се разбивам в батленета тои пи4а нема нет и не му требе ако искате да презаписвате оргинални дискове ползваите BlindWrite прави кристални копия.

Link to comment
Share on other sites

ale hora daite edin suvet.

nachi az si prava sichko kakto trqbva instaliran si go i si vlizam v bnet.

sled okolo 40 min me dropva i mi pishe 4e nemoje da mi razpoznae aplikaciqta ili neshto takova (ee taka se iznervih pravih to tova pone 30 puti i pak ne stava)

daite nqkuv suvet

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

току що си свалих диаблото от варез-а и като го лоаднах в даемон тоолс-а програмата ми откри вирус в AUTORUN.exe. искам да попитам опасен ли е или безвреден ?!

ЕДИТ: става вапрос за диск 1 "INSTALL DISC" в другите незнам дали има..

Link to comment
Share on other sites

Здравйте хора.Някой да има да ми даде бот с готови настройки чее...Уж си дръпнах тва d2jsp ама не моа да се опраяя с него.Ако можете много ша съм благодарен щото нашите ся недават да сядам на компа поне бота ми да джътка :D

 

 

току що си свалих диаблото от варез-а и като го лоаднах в даемон тоолс-а програмата ми откри вирус в AUTORUN.exe. искам да попитам опасен ли е или безвреден ?!

ЕДИТ: става вапрос за диск 1 "INSTALL DISC" в другите незнам дали има..

 

Пич спокойно тва е троянец нищо няаа да ти напрай.Пък и то излиза само когато пъхнеш диска за тва спокс.

Link to comment
Share on other sites

понеже излезна една тема за пач 1.11 на диаблото по непотвърдена информация която аз имам утре в 2 часа на обяд ще има рес и ще излезе пача.

Link to comment
Share on other sites

понеже излезна една тема за пач 1.11 на диаблото по непотвърдена информация която аз имам утре в 2 часа на обяд ще има рес и ще излезе пача.

Няма такъв пач, няма и да има :)

 

Едит:

ЩЕ има....ама уж бяха обявили, че след 1.10 спират с пачовете...умници :)

Link to comment
Share on other sites

Аз играя в data.bg. Имам 3 сосерки в акаунта - на Близард 81 левел, на Енчант и Хидра 78 левел, и на Лайтанинг и Чарджерт болт 67 левел.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, значи пач 1.11 излезе само че не може да се играе с виртуално дисково устройство, няма до момента съществуващ лоудер.Имате ли някакви идеи как можем да го излъжем че Деймон-а е оригиналният диск. Може ли да ви помоля ако някой успее да намери нещо с което да подкара играта през витуално устройство да даде някакъв линк. Мерси

 

 

 

pravo.gif

Link to comment
Share on other sites

Спокойно момчета!И на мен много ми се плейка ама....Споко близките 2-3 месеца ще излезе такъв лоудър и ша играем :woot Самоче не вярвам че ше влезнем в Ледерлистата :cry Ма**** ** ***** ***** * ****.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, значи пач 1.11 излезе само че не може да се играе с виртуално дисково устройство

pravo.gif

 

Taka tai kato ne play diablo ve4e ama e imam i pacha go imam si go kchih i mi tragna igrata bez crack i si play v evropa :)!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...