Jump to content
BulForum.com

Diablo 2


snake

Recommended Posts

Ми ай който е зарибен и плющи в оригиналния да си пише /w *........... тука, че да се знаем.

Днеска си взех оригинален LoD диск (24 кинта) :) и като се прибера след малко си инсталвам оригиналния кий и започвам в Europe... :devil

Така че най-хубаво пишете си тука /w *(еди кой си) ....и да ги почваме. :punk

 

pazu ще те потърся ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

довечера ще направя игра/нормъл за да могат всички да влязат/ с име - plovdiv...който има желание да се появи с какъвто герой иска и ще решим според това какво ще правим :D :punk

 

аз съм с колд/лайтнинг сорсерка 89лвл :love

 

играта ще бъде отворена точно в 19ч, чакам до 19.15ч и ако никой не се появи :angry1 ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми ай който е зарибен и плющи в оригиналния да си пише /w *........... тука, че да се знаем.

Днеска си взех оригинален LoD диск (24 кинта) :) и като се прибера след малко си инсталвам оригиналния кий и започвам в Europe... :devil

Така че най-хубаво пишете си тука /w *(еди кой си) ....и да ги почваме. :punk

 

pazu ще те потърся ;)

От къде го взе и само с оригинален LoD става ли? Не трябваше ли и двете да са оригинални?

Link to comment
Share on other sites

От къде го взе и само с оригинален LoD става ли? Не трябваше ли и двете да са оригинални?

 

е може да си го има д2 кия от преди тва ;)

 

иначе - да, трябва и двата да са оригинални :)

 

айде довечера който има горе-долу герой направен да влиза в играта - plovdiv 19h и да мажем наред :punk

Link to comment
Share on other sites

Ако някой има PayPal да ми купи два "ключа" от оня сайт за по 5$ ще пуцам и аз, пък като се видим ще му ги платя :п

Щях да си взимам оня ден, но сделката се провали за съжаление.

Link to comment
Share on other sites

Добре сега и тва ако не е подигравка !!! :angry1

 

"The CD-key you are currently using is disabled from playing realm games. You may continue playing game in Single Player and Open Battle.net" :confused :blink: :wacko:

 

Ха сега де......H E L P !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Добре сега и тва ако не е подигравка !!! :angry1

 

"The CD-key you are currently using is disabled from playing realm games. You may continue playing game in Single Player and Open Battle.net" :confused :blink: :wacko:

 

Ха сега де......H E L P !!!!!!!

сигурен ли си, че си сменил и двата кия? преинсталира ли играта или с програмката за смяна на кийовете работиш? ако си с нея, пробвай преинстал - става бързо. ако не стане, пиши мейл на батълнет съпорта, но не занм как ще им докажеш, че си купил сега играта...

Link to comment
Share on other sites

Направих промяната с програмката за кийове. Сега ще преинсталирам всичко наново и да видим какво ще стане... :angry1

 

Не е истина майна...във всички Realms играчи използват CD key-a ми...!!!!!!!!!!!!!!!!

Диска съм го купил на обед !!! Просто не е истина !!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Направих промяната с програмката за кийове. Сега ще преинсталирам всичко наново и да видим какво ще стане... :angry1

 

Не е истина майна...във всички Realms играчи използват CD key-a ми...!!!!!!!!!!!!!!!!

Диска съм го купил на обед !!! Просто не е истина !!! :angry1

освен да ходиш да се разправяш в магазина :huh:

играта е отворена бтв - plovdiv, ако има желаещи да заповядат

Link to comment
Share on other sites

Направих промяната с програмката за кийове. Сега ще преинсталирам всичко наново и да видим какво ще стане... :angry1

 

Не е истина майна...във всички Realms играчи използват CD key-a ми...!!!!!!!!!!!!!!!!

Диска съм го купил на обед !!! Просто не е истина !!! :angry1

 

То не ти пише, че се използва. Пише, че не можеш да го играш. И може да не е този на LoD, а този на D2. М?

Link to comment
Share on other sites

Сигурен ли си че може да e този от D2, а не този на LoD ?! :confused

Щото ми се струва твърде невероятно хора да използват CD key, който до преди 7 часа е бил в затворена кутия с оригинален диск с Диабло 2 ЛоД...!!!

 

И кажете ми как мога да влезна в Open Battle.net и да разцъквам в игра примерно като тази в момента "plovdiv" ?

Link to comment
Share on other sites

на пазу му минаха геймърските години , съжелявам :D

 

Ама ... като гледам колко човека ма навиват , може и да почна идните месеци :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
Хм... хаиде отначало.Значи,имам инсталирана Diablo 2 + Lord of Destruction ,как да го направя така,че да играq в battle.net?

кажи къде живееш и ще дойда да ти я инсталирам :woot

...теглиш и слагаш пач 1.12а, какво не ти е ясно? по принцип, като тръгнеш да влизаш в батълнета, автоматично се сваля и инсталира пача, без него не можеш да влезеш. това е.

 

 

ima li loader za 1.12 imam originalen key no poneje nqmam igrata mi iskla cd ima li na4in da go pokaram

има.

http://www.gameburnworld.com/gp/gamefixes/...struction.shtml

Link to comment
Share on other sites

Не става.Преинсталирах я,инсталирах пач 1.10,кракнах я,дръпнах пач 1.12а и като го пусна ми изписва,че не е нужно да бъде инсталиран,а в играта ми пише,че е 1.10 версията ми.Също така като опитам да се свържа с Battle.net ми излиза съобщение,че не може да се конектне и отдолу някакви работи за модем.Ехх...маи ще си остана със сингъла...

Обяснете ми как да се оправя като на компютърен абориген

help?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Цъкам Диаблото по виста обаче много ми насича. Даже забавя движението на мишката с няколко секунди. 99.99% съм сигурен че е от вистата, но има ли някакъв чалъм да се играе както трябва.

Link to comment
Share on other sites

Цъкам Диаблото по виста обаче много ми насича. Даже забавя движението на мишката с няколко секунди. 99.99% съм сигурен че е от вистата, но има ли някакъв чалъм да се играе както трябва.

ти си случай № 2 за последната седмица, който се оплаква от комбинацията виста + диабло ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...