Jump to content
BulForum.com

Diablo 2


snake

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Набарах един добър мод за диабло2 1.10 и за 1.11

Mod Median_2

Game Diablo 2

Uploader - Brother Laz

AddedSun 24th Sep , 2006

Statistics

Downloads Total 3,650

Downloads Today 37

Size8.66mb

Това е статистика от moddb !

Ето го и homepage на , който може да видите скреенове и да прочетете нещо повече ! Има нови убер босове и като цяло нови скилове ! Абе погледнете сайта ! Мисля , че този мод си заслужава да се изпробва !

Ето и линк за далнлоад към евроком ! Впрочем посетете и MODDB там може да намерите и малко повече скреенове ! Погледнете и рецептите за куба crafting може да ви е от полза !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

искам да ви питам някой може да знае какъв е проблема :( имам си аз Diablo 2 експанжана с оригинален сиди кей и сядам да по цъкам малко и ме изхвърля от играта немога да направя игра , някои да се е зблъсквал с такъв проблем :unsure: :wacko: помагаите че много ме дразни това :pirate

Link to comment
Share on other sites

Дай малко повече информация !

С какво съобщение те изхвърля и диаблото оригинално ли е или само кей-а !

Иначе не може да се каже от какво е ! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
:bgrin: От къде мога да си сваля ,,patch_d2.mpq,, нещо такова беше ПА4 оли МОД за Диабло 2 109д версия.Като влезеш в Диабло и има 2 Асасинки а като играеш в първият град още при излизането от града и ти идва Андариел и такива. Падат супер много итеми от които много са уникални ... ако някой се сеща да пише моля ;)
Link to comment
Share on other sites

Имам следният проблем.

Инсталирал съм си Д2 , ЛоД , патч 1.10 , и като пусна играта ми изписва,че експанжън диска не ми е в сд-рома,а той е!

С оригинални кейове съм,но дисковете не са!

Та питането ми е дали трябва крак или просто няма да мога да цъкам в бнет,ако не са ми оригинални дисковете.

Link to comment
Share on other sites

Имам следният проблем.

Инсталирал съм си Д2 , ЛоД , патч 1.10 , и като пусна играта ми изписва,че експанжън диска не ми е в сд-рома,а той е!

С оригинални кейове съм,но дисковете не са!

Та питането ми е дали трябва крак или просто няма да мога да цъкам в бнет,ако не са ми оригинални дисковете.

крак ти трябва

Link to comment
Share on other sites

Имам следният проблем.

Инсталирал съм си Д2 , ЛоД , патч 1.10 , и като пусна играта ми изписва,че експанжън диска не ми е в сд-рома,а той е!

С оригинални кейове съм,но дисковете не са!

Та питането ми е дали трябва крак или просто няма да мога да цъкам в бнет,ако не са ми оригинални дисковете.

с no cd crack тряа да стане

аз така цъках преди в батълнета

http://www.gameburnworld.com/gp/gamefixes/...struction.shtml

дърпай квот ти тряа

Link to comment
Share on other sites

Мерси много!!

Само,че тъкмо се накефих,че тръгна и изведнъж в играта се появява някъв демон и пише отгоре

Downloading Patch. Свали се,инсталира се и ми даде някъв ерор : UNHANDLED EXCEPTION: ACCESS_VIOLATION (c000000005)

 

:(

 

И сега сичко се прецака. Btw с 1.11b ли ми трябва,за да играя в bnet? Защото май от това се е прецакало...

Link to comment
Share on other sites

Мерси много!!

Само,че тъкмо се накефих,че тръгна и изведнъж в играта се появява някъв демон и пише отгоре

Downloading Patch. Свали се,инсталира се и ми даде някъв ерор : UNHANDLED EXCEPTION: ACCESS_VIOLATION (c000000005)

 

:(

 

И сега сичко се прецака. Btw с 1.11b ли ми трябва,за да играя в bnet? Защото май от това се е прецакало...

виж кой е последния пач за батълнета,инсталирай го и сложи тоя крак,а не тегли пача от батълнет ;)

при мен така ставаше :)

Link to comment
Share on other sites

Мерсно отново!

Но май ще се задоволя само с инсталирането :D

Изтрих играта,инсталирах наново,всичко както трябва.

Пускам играта,цъкам батъл.нет и ... battle.net is unable to identify your version...

 

Тъпа раота,но явно просто обикновенни кейчета са ми дали.. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Мерсно отново!

Но май ще се задоволя само с инсталирането :D

Изтрих играта,инсталирах наново,всичко както трябва.

Пускам играта,цъкам батъл.нет и ... battle.net is unable to identify your version...

 

Тъпа раота,но явно просто обикновенни кейчета са ми дали.. :angry:

Toва е заради крака.

 

http://www.d2hackers.org/

 

Виж секцията Downloads, там има всичко, което ти трябва за да играеш в Батълнет. Ако нещо те интересува за д2 - там ще ти отговорят най-точно.

Link to comment
Share on other sites

За туй сайтче рег трябва ли да имаш за да теглиш? Щото и на мен батълнета ми отиде (то май на всички си е отишал), и ко стане ша се пази ли старата регистрация в Bnet както и старите горои? :ghost

Link to comment
Share on other sites

Ще ми дадете ли линк към играта моля Ви . Търсих е в търсачката и намерух играта , свалих е , но не мога да е инсталира . Има ли е другаде ? Ако да дайте линк ...

Link to comment
Share on other sites

Ще ми дадете ли линк към играта моля Ви . Търсих е в търсачката и намерух играта , свалих е , но не мога да е инсталира . Има ли е другаде ? Ако да дайте линк ...

кажи къв е проблема?

иначе потърси в датата,замундата,арената...се ша я има

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Трябва ми бот за дибло 2 1.10.За предпочитане е да е PINDEL BOT.В датата има доста голяма информация за този бот,обаче не мога да е зацепя цялата.Затова ако някои има некакав по лесен за правене бот да ми го каже.БЛАГОДАРЯ предварително

Link to comment
Share on other sites

абе пичове помогнете ми плз.... :unsure:

значи имам следния проблем имам оригинален cd-key за Д2 но някои по неизвестен за мен начин го е разбрал и сега не мога да си играя в европата кадето ми е акаунта дайте съвет какво да правя как да се оттарва от него мн ще съм благодарен за всякакъв вид помощ

благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

абе пичове помогнете ми плз.... :unsure:

значи имам следния проблем имам оригинален cd-key за Д2 но някои по неизвестен за мен начин го е разбрал и сега не мога да си играя в европата кадето ми е акаунта дайте съвет какво да правя как да се оттарва от него мн ще съм благодарен за всякакъв вид помощ

благодаря предварително

Stealth Bot ...

Link to comment
Share on other sites

А та във връзка с Диаблото да питам.. ина ли някакъв начин да си скривам ИП-то докато играя за да не ме баннват щотото ползвам едни ботове ама ако ме хваната и ше има ... 5 ката... и няма да мога да играя близо.. месец а не това ми е целта... тя е да си играя без да ме хващат.. и да мога да си пускам ботовете за да се нагърмя с итеми... и та ако иам програма или начин нека някой мия обясни .. ще съм много благодарен :lol:

Link to comment
Share on other sites

Имаше една добавка в един hackpack на име antidetecion , но незнам дали се сработва с ботовете и не се знае дали изобщо работи на новата версия ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...