Jump to content
BulForum.com

Diablo 2


snake

Recommended Posts

don_gepi`s FUN Diablo II server

 

Официялен Форум

http://85.187.16.224/forum/

#d2servers - Това е официалния канал на сървъра!

 

От днес пускам един сървър предназначен за хората, който играят с месеци в други сървъри и нямат нищо! Но тук не е така ито вижте какво модификации има този!

 

1 - Постоянен Uber Diablo на мястото на Bonesaw Breaker както и в act 1 при куеста за IMBUE пуска следните неща Annihilus, Hellfire Torch, Ring 95lvl дето дава 100 ALL Rez, както и други уникални итеми!

2 - Увеличен EXP

3 - Увеличен Drop

4 - FE Bug-a премахнат

5 - Руните се продават в act 5 при Malah

6 - The Worldstone Chamber (Мястото където се намира Baal) са добавени нови чудовища!

7 - Scroll Of Town Portal + Ber Rune (30) + Item = 1 Soc

8 - Добавени са всички RW от 1.11

 

News:

 

1 - Има нов Uber в местността Outer Cloister Act 1 при куеста за IMBUE

2 - Cow leve е променен и са сложени повече крави!

3 - God mod беше премахнат вече не може да се използва!

 

Забранено при дуел: Constricting Ring, повече от 1 abs, god, .......

Позволени ботове и хакове: d2jsp, K3c, God(Абсолютно се забранен при дуел), Getit

Забранени: Ftele, Stele, Trade hack, Pindel bot + god , Andy bot, SojMaker, Trang set BUG

IP: 85.187.16.224

Сървъра е тестов и е възможно да има лаг! Но ако ви хареса и има достатачно потребители ще бъде преместен на друга машина с по добър нет!

В момента машината е:

 

CUP: Senprom 3000+

RAM: 1GB

 

Не е нужно да инсталирате нищо просто добавяте IP-то към вашият списък и играете!

Можете да го направите с тази програма http://Dual-Torrent.info/gateway_editor.exe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Мда ако правят бакъп на датата , но при експаер май се триеха и няма бакъп за тях !

Link to comment
Share on other sites

героите ми са expired и ся нямам никви добри предмети...някой,който играе в europe ще се смили ли да подхвърли нещичко :P по принцип съм паладин,ама мога да стана сякакъв :woot

Link to comment
Share on other sites

Аве и аз трябва да започна в офицялния да играя ! Иначе кви са тея паладини ! Направи си един фаерклалър и ги мЕчкай ! :tongue

Link to comment
Share on other sites

има ли хора,които играят още в официалния,че нещо пак се зарибих и ся разцъквам :)

ако някой иска довечера да направим някой друг час,да пише един пм :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някой знае ли как да си сменя cd-key-a без да преинсталирам играта???

 

Иначе аз разцъквам в epsbg.com, имам 38лвл барб и се нервя че постоянно ми прекъсва нета и ме изхвърля от сървъра :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Доколкото си спомням имаше някакъв начин да се пуснат през едно пц 2 диаблота наведнъж ... я кажете обаче какво се правеше ... ?

Link to comment
Share on other sites

Доколкото си спомням имаше някакъв начин да се пуснат през едно пц 2 диаблота наведнъж ... я кажете обаче какво се правеше ... ?

 

ами даваш лог офф на единия юзър и от другия влизаш в играта

 

ПП ако някой иска да играем в хедофф на Ийстерн сън да ми пише ПМ ;)

Link to comment
Share on other sites

Доколкото си спомням имаше някакъв начин да се пуснат през едно пц 2 диаблота наведнъж ... я кажете обаче какво се правеше ... ?

Води се D2 Loader. Нещо като крак е. Слага се в дир на играта и после през иконката може да се пускат по 2-3-4-5... диаблота наведнъж :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zna4i ot minalata sedmiza mi dava Unnable to Connect ina4e predi igra v Europe i kato mi be6e zaet cd key-q i az davah pove4e puti na Battlenet i sled vreme kato cukah da si zema cd-key-a i mi dade tova Unnable to Connect i o6te mi go dava az predi g oimah tva i seld vreme mi se opravi dali 6te se opravi

Link to comment
Share on other sites

някой баца ли в европата?имаше рестарт и почна нов сезон :punk

току що влязох в найтмеъра-50лвл некромансър

ако някой цъка да се обади да поблъскаме заедно

Link to comment
Share on other sites

някой баца ли в европата?имаше рестарт и почна нов сезон :punk

току що влязох в найтмеъра-50лвл некромансър

ако някой цъка да се обади да поблъскаме заедно

 

аз пуцам ... ся след реса ... имам една сорска 87 лвл и един барб 81 лвл .... само дето сега някой ми е заел цд кея и полудявам вече 2 ден не мога да си намеря нов кей ... айде някой ако има свободен кей да пише да се разберем да ми даде да играя с него ...или да го купя ... (е зависи от цената де :unsure: ) frodo кажи си акк като вляза да ти пиша ... да поблъскаме заедно ... ако се нуждаеш от прекарвания работи ... да може да си помагаме :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
аз пуцам ... ся след реса ... имам една сорска 87 лвл и един барб 81 лвл .... само дето сега някой ми е заел цд кея и полудявам вече 2 ден не мога да си намеря нов кей ... айде някой ако има свободен кей да пише да се разберем да ми даде да играя с него ...или да го купя ... (е зависи от цената де :unsure: ) frodo кажи си акк като вляза да ти пиша ... да поблъскаме заедно ... ако се нуждаеш от прекарвания работи ... да може да си помагаме :rolleyes:

циклиш ли още?

вече съм направил добра сорсерка като за без помощ и за малко игра-8к дамидж, ама има 300бетър :D

искам да ходя вече на уберите ама са колд имюн и не става :angry:

ако си свободен тия дни да понаправим :tongue

някой друг ако има желаещ да пише също :punk

Link to comment
Share on other sites

циклиш ли още?

вече съм направил добра сорсерка като за без помощ и за малко игра-8к дамидж, ама има 300бетър :D

искам да ходя вече на уберите ама са колд имюн и не става :angry:

ако си свободен тия дни да понаправим :tongue

някой друг ако има желаещ да пише също :punk

От мн отдавна не играя ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Имам едно запитване. Преди време бях намерил .mpq фаил който добавя на 1.10 руническите думи от бнет в сингъл. Сега ми трябва пак такова нещо но за 1.11. Някой знае ли дали има и от къде да си го дръпна.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

error.JPG

 

Това ми се появява като стартирам играта. Преди да кача крака и пача пак беше същото, мислех че с тях ще се оправи, но не става. Някакви идеи ?

Link to comment
Share on other sites

error.JPG

 

Това ми се появява като стартирам играта. Преди да кача крака и пача пак беше същото, мислех че с тях ще се оправи, но не става. Някакви идеи ?

ми то няма крак, с лоудър е и диска трябва да е вътре

смени няколко лоудъра, че повечето не бацат, ако не намериш довечера ще ти пратя ;)

Link to comment
Share on other sites

За какво ви е лоадър бе хора ... използвайте мини имидж и без кракове си е играете .

ЛИНК

Link to comment
Share on other sites

Играя SC ladder europe . 95 lvl hammerdin - Lasgo . Който иска - с удоволствие ще помогна , с каквото мога . Напълно екипиран съм , няма гад която да ми се опре - на мен или на мерка ... почти 24/7 съм вътре ;)

 

/w *jackdanielsrox :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...