Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Доста дървеното управление има тоя грид...И разбира се трябваше да спра всички системи за сигурност,защото до 150 ми буксува колата :lol: А по завоите направо няма каране :( Срях и абс-а,защото и там положението беше зле,но май ще я махам :D

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На мен ми е точно по вкуса :) А и в зависимост от това към кой отбор се присъединиш, може да бараш по настройките на колата. Това буксуване нямам представа защо ти се получава.

 

За сметка на това дрифт състезанията наистина са ги Осрали (с главно О!!!). 

Link to comment
Share on other sites

Тия от Стийм определено се опитват да ни вземат всички пари... Купих и DEAD SPACE пакета... Като се има предвид, че дори не съм я виждал играта, само заради филмите...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

DEAD SPACE 

 

Анабет-Мари, горещо я препоръчвам! И трите части! На тъмно със слушалки! Do it! NAO!

 

---

 

Tomb Raider много ми харесва! Кака Лара колко болка изяжда, не е истина :) Има си слабости, но не са game-breaking. За съжаление е доста кратка, след няколко часа игра наближавам 50% completion. Ако бях дал пари за толкова малко content, сигурно нямаше да съм особено доволен.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Анабет-Мари, горещо я препоръчвам! И трите части! На тъмно със слушалки! Do it! NAO!

 

---

 

Tomb Raider много ми харесва! Кака Лара колко болка изяжда, не е истина :) Има си слабости, но не са game-breaking. За съжаление е доста кратка, след няколко часа игра наближавам 50% completion. Ако бях дал пари за толкова малко content, сигурно нямаше да съм особено доволен.

Аз дадох и съм доволен.Все пак са се постарали, макар и да не ми харесва накъде върви поредицата.

Събираш ли всички скрити предмети (записки, реликви, GPS координати, тайни гробници,Ghost Hunter/Pyromaniac/Illumination и т.н.)?Играта може да се мине на 65-70%, ако го даваш на ръш.

 

P.S. В момента е $4.99 в Steam, което е има няма 7.50лв

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Аз дадох и съм доволен.Все пак са се постарали, макар и да не ми харесва накъде върви поредицата.

Събираш ли всички скрити предмети (записки, реликви, GPS координати, тайни гробници,Ghost Hunter/Pyromaniac/Illumination и т.н.)?Играта може да се мине на 65-70%, ако го даваш на ръш.

 

P.S. В момента е $4.99 в Steam, което е има няма 7.50лв

 

Всичко събирам, аз съм върл completionist :) Даже бая се въртях, докато мина Ghost Hunter Challenge в началото.

Link to comment
Share on other sites

Divinity: Original Sin

 

Подозирам, че това ще бъде игра, с която ще загубя седмици :) Олд-скуул RPG с много customization, диалози, книги и др. източници на информация (без озвучаване, всичко се чете!), взаимодействие с всичко около теб (местене на предмети, комбиниране на ефекти и т.н.)  и turn-based битки. На фона на умишленото опростяване на игрите в последно време с цел привличане на по-широка аудитория това ми се струва като чудесно предизвикателство. Още повече, че няма куест маркери, разчиташ на това, което си разбрал от NPC-s или си прочел в книга! Awesome :)

 

http://youtu.be/nDaYWfqJD3g

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Поиграх час... Ако нямаш време, хич не се хващай! Мамата си ебало четене... Иначе приятна графика и интересни битки.

Link to comment
Share on other sites

И аз поиграх няколко часа вчера. Засега единствените ми недоволства са свързани със сравнително бавното движение на героите и ограниченото въртене на камерата. Голяма част от диалозите с обикновените NPC се повтарят, но това е разбираемо, едва ли има кой да се навие да пише различни диалози за стотици човечета.

 

Харесва ми системата с обсъждане между героите в определени ситуации, но при соло игра е малко странно - съгласяваш се или спориш със себе си :) Може би в това отношение би било интересно да играеш с друг, но във всяко друго отношение лично аз предпочитам соло.

Link to comment
Share on other sites

При първо изиграване на такива игри е нормално изборът/развитието на героите да не е оптимален. Аз съм с Ranger и Warrior (one-handed + shield). Така или иначе има място за още двама персонажа, все някак ще закрепим положението :)

 

Доколкото разбрах, дори 1-2 нива нагоре оказват голямо влияние при битките, така че е добре да се избягват такива срещи.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Wolfenstein New Order става все по-яка с напредването на играта. След като с кански усилия и хитра стратегия успях да претрепя два огромни робота с уникална огнева мощ, трябваше да правя секс в нощния влак за Берлин с една много секси полякиня!   :lol:  :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Divinity: Original Sin е бижу в короната на RPG игрите! Преди малко я завърших и съм предоволен. Голям свят, интересни и разнообразни куестове, множество умения и магии, хитра и интуитивна крафтинг система, добра turn-based бойна система и какво ли още не. Играта не те "държи за ръката" и не става за разпускане - изисква постоянно внимание, четене и мислене. Ако изпуснеш някой диалог или книга, после ще има да се луташ и да се чудиш какво да правиш. Нямам почти никакъв спомен от Baldur's Gate, която се счита за светилище в този жанр, но в никакъв случай не съм се забавлявал толкова с нея, колкото с D:OS. Може би защото още съм бил млад и зелен, кой знае :)

Link to comment
Share on other sites

След като Archlord не съществува вече, а Archlord 2 още е в бета тест.... Ама пробвай де.

Link to comment
Share on other sites

По някаква причина, през лятото винаги съм на зомби вълна, и затова играя: 

 

https://www.youtube.com/watch?v=8ajyHwQ7QZ0


Divinity: Original Sin е бижу в короната на RPG игрите! Преди малко я завърших и съм предоволен. Голям свят, интересни и разнообразни куестове, множество умения и магии, хитра и интуитивна крафтинг система, добра turn-based бойна система и какво ли още не. Играта не те "държи за ръката" и не става за разпускане - изисква постоянно внимание, четене и мислене. Ако изпуснеш някой диалог или книга, после ще има да се луташ и да се чудиш какво да правиш. Нямам почти никакъв спомен от Baldur's Gate, която се счита за светилище в този жанр, но в никакъв случай не съм се забавлявал толкова с нея, колкото с D:OS. Може би защото още съм бил млад и зелен, кой знае :)

Въпреки, че май с теб сме на една възраст, аз си спомням добре Балдърс Гейта, и имам изключително добри спомени. А за Дивинито, доста хора ми го препоръчват, ще взема да го изиграя.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ако сте пропуснали предишния път (защото съм на 99% сигурен, че съм споменавал), то сега в време да поправите грешката си и да разцъкате играта The walking dead (season 1 и 2). Преди няколко дена започнах сезон 2 и въпреки че си бях обещал да не я започвам, докато не излезне и епизод 5, се поддадох на изкушението :P. Отделно че и не бях разцъквал нищо от поне 2-3 месеца.

 

Гледам, че същата компания, която прави TWD - Telltalegames, са създали и някаква игрица The wolf among us, та и на нея ще хвърля едно око. Ако е наполовина добра колкото "Живите мъртви - игрЪтЪ", ще им направя евала, може и един гюбек да ударя :moon:

Link to comment
Share on other sites

Хехе, тъкмо се чудех какво да си сваля и се спрях на TWD. А за TWAU съм чел, че първите две части са много добри, но след това се вкисва.

Link to comment
Share on other sites

Wolfenstein New Order е баси и епичната игра! Минавам я втори път със същия ентусиазъм като първия, но този път в различен таймлайн и без да оставям нищо след себе си (енигма кодове, златни трофеи и прочие). Гадовете са го направили много интересно - двата таймлайна се "разцепват" още в началото, когато избираш кой от двамата съратници да бъде жертван в пъкления експериемнт на генерал Wilhelm "Deathshead" Strasse. Според пресата щведите от MachineGames имали много ясни идеи и работели върху продължението на серията, което е изключително обещаващо! :punk
 
Трябва иначе да кажа, че до този момент съм доста разочарован от Watch Dogs. Нещо не може да ме грабне по никакъв начин и направо като че ли я играя насила. Именно за да разбия скуката от Watch Dogs, започнах паралелно да минавам втори път Wolfenstein.
 
Assassin's Creed IV: Black Flag на този етап (още в самото начало) ми се вижда интересна и се надявам с напредването на играта да става още по-добре.

Link to comment
Share on other sites

АС 4 ВF Според личното ми мнение е най-епичната и яка част от поредицата!

Доста от дразнещите неща в другите части (като безсмисленото търчане и безкрайното мотане) в нея просто липсват. А с напредването на играта и изпълняването на разните странични куестове по ъпгрейдването на кораба ти и самият теб, сигурен съм, че ще ти става все по-трудно отделянето от конзолата :))

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям - изиграх я на един дъх. А WD мен лично ме кефи, но има прекалено малко скилове и малко начини за харчене на пари...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...