Jump to content
BulForum.com

Tattoo...


velvet_underground

Recommended Posts

а пък аз съм чувал, че като си направиш тушовка през лятото боите излизали с потта и после ставали едни такива криви нали се сещате и се чудя кога да си направя мамка му ... но нашите не ми дават .. малък съм още алабала !@$#!@$!@$!$#$%$^$%#!$!$!@%$%$%^$%.

една си пробила пъпа и обецата и паднала направо с пъпа бахти как стават тези работи ... ужаст.

за татуси може да разгледаш това тук

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 562
  • Created
  • Last Reply

Mi az po princip iskam ama nali vi kazvam , malko ne mi stiska, strah me e da ne se precakam da sloja njakav gaden tatoos deto ne otiva ili da sloja na nepodhodqsto mqsto, ina4e na garba mislq, plus tva to ve4e po4ti vseki ili ima ili si pravi tatoos a tova me spira.

Link to comment
Share on other sites

за татуси може да разгледаш това тук

bio ti shte ubiesh 4oveka we..kak shte mu dadesh toq link.ako nqkoi ima vreme da go razgleda.tfa nemoa da povqrvam 4e ima tolkova nenormalni i pobarkani hora.ne se prepora4va za hora s slabi sarca :excl:

Link to comment
Share on other sites

Mi az po princip iskam ama nali vi kazvam , malko ne mi stiska, strah me e da ne se precakam da sloja njakav gaden tatoos deto ne otiva ili da sloja na nepodhodqsto mqsto, ina4e na garba mislq, plus tva to ve4e po4ti vseki ili ima ili si pravi tatoos a tova me spira.

 

po princip horata ne si pravqt tattoosi za da se haresat na drugite, ili za6toto drugite nqmat!!! razberi tva purvo pak togava si pravi

ina4e gyrba e dobro mqsto

Link to comment
Share on other sites

OK 4ove4e ste se vslusham v dumite ti, no imam samo edin savet kam teb, sto ne si smenish PICa prosto me plashish ne za drugo.

 

ne mislq 4e e nujno :)

ne se pla6i ne sam stra6en

a tva za tatosite ti go kazvam 6toto poznavam tatuist i az imam tattoo i prosto imam opit i ti davam savet :D

Link to comment
Share on other sites

Както стана въпрос по - горе. Някой може ли да ми даде линк към сайт с татоси. Интересува ме по точно самите модели. Искам да си ги разпечатам. Като каталозите на тези дето правят временните татуси. Точно такова ми трбява :).

Link to comment
Share on other sites

Както стана въпрос по - горе. Някой може ли да ми даде линк към сайт с татоси. Интересува ме по точно самите модели. Искам да си ги разпечатам. Като каталозите на тези дето правят временните татуси. Точно такова ми трбява :).

Преди имаше един tattoo.zip на варез.ру ама сега гледам липсва в него имаше такива модели .. ама малко тъпички. 23МБ са ако искаш да ти ги зипна и да ти уплоадна някъде а ? иначе друго е 180 МБ ама повечето неща са от BMEzine. аре със здраве.

Link to comment
Share on other sites

Ама то зависи и точно к'во му трябва..

Аз като минавам през студиото на Божо да го видя к'во прави и са ми много смешни някви като дойдат и кажат 'искам да си правя татуировка,ама не знам к'ва',еми кой да знае :D

Ако ми кажеш точно кво ти трябва-дали биомеханики,дали някви пънкарски/скинарски истории,дракончета,некви татуси на принципа на плетениците .. и изобщо нещо такова,ще ти дам веднага разни линкове :)

Link to comment
Share on other sites

bio ще те помоля ако не те затруднявам да ги зипнеш и качиш.

Pechenata не съм решил да си правя татуировка ;). Просто ми трябват модели но да са като каталозите. С реалните размери и подредени.

Link to comment
Share on other sites

@netrootbg аз още вчера ги рар-нах ... но няма място на ftp-то каже къде да ти ги ъплоадна ?!? 145MB е файла.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

tattoo's- ите за мен са изкуство , това е нещо като да изкрещиш без глас , да проявиш своята индивидуалност , да покажеш не толкова на другите нещо , а по-скоро на себе си , 4е си " друга порода 4овек" , 4е не си стандартно-нормален ,а човек с собствено мнение - Аз ли4но имам 2 татуса , първия си го направих 1 седмица преди да стана на 18 години и беше нещо като малка " революция " че сама съм както господар на душата си, така и на тялото си- в смисъл че родителското мнение вече не важи. Вторият си го направих преди 1 месец и е на кръста ми и е tribal , но е жесток и много се гордея с него . По принцип си падам само по стил tribal -за мен това е истината !!!!!! И след като си направиш tattoo има само 2 варианта- или да съжеляваш до края на живота си ( или да си го махнеш) , или да искаш още и още . Аз не съжалявах :punk

давам малко линк-ове да се поровите там : www.tat2studios.com , www.sharptattoos.com , www.milkmadeart.com , www.headlight.tattoo.com

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

значи този сайт, който даде уважаемата HEKTIK е много-добър .. направи ми кеф да го разгледам и в мен се роди желението да гледам още и аз потърсих малко инфо за самото татуиране.

Попаднах на тази история на татуирането не е голямо .. и е много интересно, има инфо и за самия произход на думата tatau, има и снимки на татусите на един човек от Бронзовата Епоха, намерен в една пещера в Алпите... бре въобще мисля, че за хората който се инстересуват от татуировки това ще е доста интересно инфо.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ima li nqkoi koito e pravil tattoo?Az li4bno sum si pravil 2 sam i o6te 5-6 na priateli.Kato si opravq driverite na kamerata 6te postna pics da si kajete mnenieto :tongue

Link to comment
Share on other sites

От сигурно десетина години обмислям идеята за татуйровка и вече съм 90% решил какво точно да бъде. Проблема е, че ми е трудно да си го представя като рисунка.

Решил съм да си овековеча съзвездието Скорпио някъде по тялото, все още обмислям къде точно, може би от вътрешната страна на дясната ръка. Дайте идеи как точно да го направя?

Link to comment
Share on other sites

Абе аз татуировка имам,а това,че сега не е времето за правене така е по принцип,но не е фатално,доста приятели са си правили татуировка през жегите.А мястото е при Жоро-студиото му е в една уличка зад пожарната.Според мен татуировката не е за гъзария,макар че много хора точно затова си правят.Аз лично не харесвам големи татуировки-разбирайте ръкав,цял гръб или нещо подобно

 

Абе временните татуировки дето ги правят в БГ са супер Shit,няма никъв смисъл от тях,къпеш се 2-3 пъти и става бати бледата и грозна хава

 

Pi4 tatusa e super sgomnqsano ne6to i ako ne e za gazariq zakvo e togava a :bgrin:

Znaete li 4e e super tapo da ima6 tatus 6toto e traen a za da se mahne izliza baq skapi4ko pak i samo ciganite se tatuirat ne ste li zabelqzali hah ne 4e ne6to ama sa super prosti i ako vie ste prosti pravete si :angry:

Pak ako tatusite slujeha za ne6to Prirodata sama 6te6e da naprai 4oveka s tatusi

Link to comment
Share on other sites

ne 4e ne6to ama ciganin li se opitva6 da me nare4e6 kato imam 4 tatusa tova koeto sam si napravil po tqloto si e moq li4na rabota taka 4e mi e omraznalo ot nqkvi takiva kato tebe da kazvat kvo e dobre i kvo ne qsno li ti e ? 6toto ti ne si nikoi za da dava6 takiva kvlifikacii . ili prosto na tebe mama i tati sa ti nasadili kvo da misli6 za tatusite i ne ti davat da si napravi6 i sega izbiva6 kompleksi prosto tattoo istoriqta e po-stara ot sveta taka 4e nqma nqkvo si lape da pi6e tuka kvoto si iska :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 kato ne ti xaresvat pazi si mnenieto za sebe si ama nqma da pozvolq nqkvo si 14 godi6no pc 4ervei4e da obijda tuka si4ki xora koito imat tatusi taka 4e po dobre nedei da prodaljava6 s prostite postove 6toto tva az go priemam kato li4na obida i sam siguren 4e vseki ima6t tatus 6te go prieme taka ....pffff kvo li se zanimavam da ti obqsnqvam tattoo e izkustvo ama ti si qvno dosta prost i malak za da go razbere6

 

Pak ako tatusite slujeha za ne6to Prirodata sama 6te6e da naprai 4oveka s tatusi

a ti kvo ve4e i kato maikata priroda li se izjivqva6 ? zna4i vqrvam 4e 6te kaje6 4e i obicite prirodata 6te6e da ni gi dade ako trqbva a ? ili i za tqx 6te kaje6 ne6to umno naprimer 4e pedalite nosqt obici ili ne6to ot sorta pak za ciganite mnogo kompetentni stanaxte si4kite !!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pi4 tatusa e super sgomnqsano ne6to i ako ne e za gazariq zakvo e togava a  :bgrin:

Znaete li 4e e super tapo da ima6 tatus 6toto e traen a za da se mahne izliza baq skapi4ko  pak i samo ciganite se tatuirat ne ste li zabelqzali hah ne 4e ne6to ama sa super prosti i ako vie ste prosti pravete si :angry:

Pak ako tatusite slujeha za ne6to Prirodata sama 6te6e da naprai 4oveka s tatusi

Тва беше една от най-големите глупости които съм чел на скоро в тоя форум!Тука става въпрос за изкуство,не за надписи от типа "Айше+Хасан" написани с правописни грешки.Ако наистина смяташ,че татусите са само за цигани,то тогава ти си най-големия глупак който скоро съм срещал.Аз нямам все още обаче тия работи дето ги говориш са пълни глуспости.А тва да кажеш че ако са нужни ще се раждаме с тях беше направо върховна простотия.Ти да не би да се раждаш с дрехи?Или и те не са ни нужни?И още куп примери мога да дам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...