Jump to content
BulForum.com

Tattoo...


velvet_underground

Recommended Posts

Az puk si pravih v edno studio blizo do kapitan raicho i sum mnogo dovolna. Na gurba mi e i cveta ne e mrudnal. Imam ideq za oshte 1-2, no shte vidim koga shte se osushtestvi.  :)

Оле,при Божо ли си си правила татус?Не е много умно от твоя страна-там хигиената е по всякаква критика,той не може да рисува добре и целия град си прави при него,което прави татусите му да седят еднотипно по телата на пловдивчани!

Божо сакс!

:devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 562
  • Created
  • Last Reply

Кво да ти кажа,не си падам по този стил-Ърбън или още Гето се казва.Много е...абе напомня ми за моряците с русалки и котви по ръцете.Не се сърди ;)

Link to comment
Share on other sites

Лошо няма.

А колкото до поговорките-Всеки си има вкус,казал Дявола и скочил в копривата :D

Link to comment
Share on other sites

Аз съм си правил ... няколко .. за първите вече малко съжалявам .. защото ме драха с една самоделка и беше просто ужас ... после избледня.

И тази на устната ми избедня.

Последно си правих при Кубинеца от Асеновград .. бях доброволец и съм адски доволен, надупчих си една гарга на гърба. Скоро приятелката ми и един приятел бяха при него и просто .. супер добре работи.

За това дали са гъзария татуировките ... много е сложно да се каже ... това е явление като дългите коси, обеците ... и т.н. тези неща те правят различен.

@velvet_underground за Жоро, дето има една машинка на врата ли говориш .. ако е този .. говори се че е един от най-добрите.

Вярно, че е топло ама .. и миналата година точно по това време се надупчих.

Успех!!!!

Link to comment
Share on other sites

oib,не знам за врата,не съм го разглеждал,но той е правил татуировките на един от един клип на каризма май

Link to comment
Share on other sites

абе т'ва е да си оризилиш тялото за цял живот,иначе понякога хубаво стоят,но като ти омръзне и се чудиш как да я махнеш...пък да не говорим че ако ти лепнат някоя болест цял живот ще съжаляваш :(

Link to comment
Share on other sites

абе т'ва е да си оризилиш тялото за цял живот,иначе понякога хубаво стоят,но като ти омръзне и се чудиш как да я махнеш...пък да не говорим че ако ти лепнат някоя болест цял живот ще съжаляваш  :(

могат да се махат споко ;)

Link to comment
Share on other sites

могат да се махат споко ;)

Могат, но винаги остава белег.

Иначе и аз съм им фен. Съветвам тези, които ще си правят добре да помислят ДАЛИ и КАКВО точно искат, за да не им се налага да ги махат. Между другото вместо да се махне една татуировка може да се препокрие с по-голяма (с около 2-3 пъти), но това прави избора на втората по-сложен, защото трябва да е съобразена със старата. По принцип не се препоръчва татуиране през лятото, особено ако Ви предстоят слънчеви бани. И е добре татуировката да се повтори след около 6 месеца, за постигане на по-добър контраст.

Link to comment
Share on other sites

Навсякъде,ни не при Божо.Това е моят съвет.Жоро,Профи

дай някакви адреси и някакви цени за повтаряне на черна гривна на бицепс.

Link to comment
Share on other sites

дай някакви адреси и някакви цени за повтаряне на черна гривна на бицепс.

Ако си сериозен ми кажи и ще те заведа при най-добрия в тоя град,не правя реклами...просто ще те заведа и ти ще се убедиш сам.Пиши ми PM за повече инфо.Аз лично съм на мнение,че татуса трябва да се прави от човек,който наистина умее да рисува,а не като повечето самозванци,които просто прерисуват от готови каталози и не влагат нищо оригинално.Моята татуировка примерно (както казах по-горе)е правена специално за мен и знам,че никой друг на този свят няма като нея-виж подобни може,но не и същата. :P

Link to comment
Share on other sites

Ако си сериозен ми кажи и ще те заведа при най-добрия в тоя град,не правя реклами...просто ще те заведа и ти ще се убедиш сам.Пиши ми PM за повече инфо.Аз лично съм на мнение,че татуса трябва да се прави от човек,който наистина умее да рисува,а не като повечето самозванци,които просто прерисуват от готови каталози и не влагат нищо оригинално.Моята татуировка примерно (както казах по-горе)е правена специално за мен и знам,че никой друг на този свят няма като нея-виж подобни може,но не и същата. :P

Не съм сериозен в смисъл не съм маниак на тема "трябва да е най-добрия в света за да му дам да ме дупчи". Искам да ми се повтори и довърши татуировката.

Искам и места и цени. Не ми трябват хора да ме водят и тн...

Link to comment
Share on other sites

Ми ок,тогава просто иди в първото студио,влез и кажи :Пич,искам да ме дупчиш за втори път,че нещо почва да избледнява...

Невярвам да си толкова непросветен,че да знаеш поне едно студио в Пловдив...

съксес :D

Link to comment
Share on other sites

Аз лично не бих се татуирал... така си мисля... ама чакайте да ви покажа тука една хава... Star Wars TATOOS

 

ТОВА ТУК НЕ Е ТЕНИСКА!!!

tatoo4.jpg

tatoo1.jpgtatoo3.jpgtatoo2.jpg

StarWarsTatooGuy.jpg

Fan-Art-Tatoo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ако имах пари и 18 години бих си лепнал 1 малък обърнат celtic cross на челото, малко над веждите

ЛОЛ на челото ? :D

щото точно на челото бе ? :)

баси мен там изобщо няма да ми харесва,всеки път като се погледва в огледалото и да го гледам тва

Link to comment
Share on other sites

Az puk si pravih v edno studio blizo do kapitan raicho i sum mnogo dovolna. Na gurba mi e i cveta ne e mrudnal. Imam ideq za oshte 1-2, no shte vidim koga shte se osushtestvi.  :)

Ти при Божо ли си го правила един гологлав тип,ако е при него тои е наи-добрия аз също имам татоо и не съм против

Link to comment
Share on other sites

Яко, яко. И аз съм навитак, ама нямам 18, а нашите няма да се навият никога.

А на лицето нали не правеха?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...