Jump to content
BulForum.com

Tattoo...


velvet_underground

Recommended Posts

аз имам на устната ... ама много е избледняла. правят иначе където си поискаш на х**, на пу***та на който квото си има !!!

@sMARTBomber ще ти легне по-скъпо на студио ... просто ... ако плащаш разни глупости като патенти матенти .. няма как да дупчиш без пари ... пък и понякога е по- добре да отидеш при ентусиаст отколкото при "майстор" отегчен от работата си !!!

От известно време се кефя на жигосвания ... много ме кефят !!

suckess

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 562
  • Created
  • Last Reply

Споко, като сте на по 18 вече може да ви е дошъл малко акъл и няма да сте толкова навити да си лепите кръстове на челата :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

От известно време се кефя на жигосвания ... много ме кефят !!

You SICK BASTARD!

Не, честно, тва е тъпо.

Link to comment
Share on other sites

Ми пич, стани кравар и жигосвай добитъка :D :evil

Link to comment
Share on other sites

dA wzrnem tayi tema w 4elni poyiyii.

Abe mislq da si prawq tatus koito da predstwlqwa Isus zelia obgyrnat w ogyn i zad nego angelski krile.I towa ste e na moq grub.Kak wi zwu4i ideqta?Iako li e?Ili ne :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

dA wzrnem tayi tema w 4elni poyiyii.

Abe mislq da si prawq tatus koito da predstwlqwa Isus zelia obgyrnat w ogyn i zad nego angelski krile.I towa ste e na moq grub.Kak wi zwu4i ideqta?Iako li e?Ili ne :rolleyes:

често да ти кажа - не знам как изглежда, ама звучи тъпо!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hah otnosno tatusite tva e bati ciganskata rabota,znaete li 4e 90% ot ciganitew v zatvora sa s tatusi i gi vodqt kato dopulnitelen beleg i gi razpoznavat i po tatusite mislq 4e e golqma prostotiq tva da si narisuva6 tqloto i btw tva 6te ti ostane za cql jivot za6toto dori i da go zali4ava6 posle pak 6te ostane malka 4ast da ne govorim 4e se uveli4ava riska ot rak na kojata awe izob6to tva e izli6no spored men :punk

Link to comment
Share on other sites

Ми ок,тогава просто иди в първото студио,влез и кажи :Пич,искам да ме дупчиш за втори път,че нещо почва да избледнява...

Невярвам да си толкова непросветен,че да знаеш поне едно студио в Пловдив...

съксес  :D

Точно толкова непросветен съм. :D Ако бях роден в Пловдив да знам ама ако живея от известно време ми е простено...

 

***edit

Сега забелязах, че старата ми недовършена татуировка се вижда по 1 случайност и на снимката ми в профила :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аве пичове що като не знаете не си траете ве???

Локомотивсикте лафове от родът:тоя канар Божо не може един татус да направи си ги запазете за себеси.

Познавам го от незнам колко години обаче пича си знае работата.

 

Аре намерете ми човек който се е оплакал от татус направен от Божо.

Все пак личната хигиена също е важна при "отглеждането" на един татус.

 

Скоро ще ходя да си правя при него защото знам че съм в сигурни ръце и няма да ме оризили.

 

Ама всеки сам си решава дали да се остави в ръцете на специалист или в ръцете на пиян циганин с надписи: Коле+Айше=ВНЛ

Link to comment
Share on other sites

Батенце,май ти си този,който намесва и футбола при татуировките.Каза се,че при Божо е кочина и не е толкова добър,а не тоя канар не може да прави татуси.И е така,кочинка си е при Божо,единственото хубаво нещо при него е,че работи бързо

Link to comment
Share on other sites

Вие си знаете!

Аз ти казах намери ми 1 който си е направил и се оплаква от качеството и тогава ще се съглася със теб.

Link to comment
Share on other sites

Мисля,че мога да направя нещо по въпроса,въпреки,че не ми се води безсмислен диалог-живеем в демокрация-всеки да си прави татуси,където му дуща иска ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз от много време се каня да си правя татус... и се се навивам и се отвивам.. надявам се скоро да реша окончателно. То тука в пловдив не знам ама ми е малко съмнителна тази работа със студията не знам... наистина ако се реши човек тряа да поразпита и да знае че не е някакво мърляво студио да ти лепнат нещо.... Някой знае ли как вървят нещата в София и като цени и като качество...

 

PS. Това коментари от рода на при еди кой си е евтино... той работи бързо... ала бала... си е тъпо...Тва си е почти за цял живот защото сложиш ли го трудно се навиваш да го махнеш... За това по-добре да се съберат повечко парички и да се потърпи малко повече болка от колкото.... да съжаляваш после...

Link to comment
Share on other sites

Важното е да си я обичаш, пък ако ще и най-грозната да е.

Моята си ме кефи, въпреки че не е довършена и мисля че ако я довърша ще спре да ме кефи... :)

Link to comment
Share on other sites

Abe hora ia naprawete edin spisak na wsi4ki izwesnti Tatoo studia w Plovdiv.

Sashto daite malko info kawi sa riskowete pri prawene na tatoo i kakwi moje da sa posledstwiata, vidowete boi i t.n. Daite Info ne koi kakaw marlia4 e i kolko mrasno bilo pri nego.

Link to comment
Share on other sites

Abe hora ia naprawete edin spisak na wsi4ki izwesnti Tatoo studia w Plovdiv.

Sashto daite malko info kawi sa riskowete pri prawene na tatoo i kakwi moje da sa posledstwiata, vidowete boi i t.n.

 

Това е малко трудна задача,да ти кажа.

Видовете бои са страшно много-от крайно лошото и опасно печатарско мастило(тип"пандизчийска") до висококачествените и скъпи китайски растителни и минерални бои,които траят до 9-10г. след повтарянето(без размазване,избледняване и т.н.).

1.Рисковете при татоса:

а)Болката:)-ако си печен тип,и тато-майстора е добър,ще приложи обезболяващи препарати.Ако ли не-стискай зъби или удари 4-5 големи водки.

б)Зараза(инфекция)-тоя който ти е правил татос и те е заразил по-добре го пречукай-от такова нещо няма лека инфекция-всичко е опасно(заразяване със СПИН,хепатит,други венерически болести,тетанус,отравяне на кръвта).

Последствия:

а)При особено голям татос-гръб,ръкави,яка-има прекалено много запушени пори на кожата,което от своя страна води до едно,много неприятно чесане,все едно си крастав.

б)При средни татоси-плетеници най-често-малко трудно си подбираш дрехи дето да са в тон,още повече,че като при всяко нещо и при татосите има моди,а те се сменят непрекъснато.Това води до заличаване на татоса или вплитането му в друг.

в)При малки татоси:най-срещан вариант "женските" татоси-при тях трябва да се подбере много внимателно мястото,щото става ебати циганията(примерно playboy зайче на свивката между палеца и показалеца на ръката или роза на бицепса) :sick

След това те е срам да се хвърлиш по къс ръкав или да се здрависаш с някой.

Това са визуалните последствия.

Иначе...последствия много.И всичките са общо взето неприятни.

Надявам се тая информация да ти е достатъчна.Ако не - ЛС и ще ти дам малко повече инфо. ;)

Link to comment
Share on other sites

q kajete kade si praite tattoo-si zashtoto iskam da si napraq na nqkolko mesta

imam edni priateli koito imat mnogo tattoo-si no neshto ne moga dagi vida iz mahalata moje da sa vav zatvora shtom ne gi vijdam

ta kajete kade e nai dobre

kade gi praqt nai dobre

Link to comment
Share on other sites

а)Болката:)-ако си печен тип,и тато-майстора е добър,ще приложи обезболяващи препарати.Ако ли не-стискай зъби или удари 4-5 големи водки.

 

Само да кажа,че в повечето студия не дават да си пил,защото после можеш да ги съдиш,че са ти направили "нещо лошо"в нетрезвено състояние.

Колкото до модата в татусите,както и съчетаването с дрехи...правете си нещо,което наистина ви харесва и няма да ви омръзне,нещо универсално и носещо символ.А за такива хора,които един ден искат татус,а не другия-не-искам само да кажа,че моя съвет е да не си правят,докато не са 100% сигурни,че искат,защото е кофти после!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ами аз мисля че те са готино нешто но са малко вредни заштото доколкото знам някои имат заради Tatoo болести по койата!!! :pirate

Link to comment
Share on other sites

zna4i za men tatoo sa nadaxva6ti ma za mlad 4ovek.kak vi izglejda dqtka na 70 god s visnala koja s tatoo da pada i da se 4udi kak da q skrie da ne mu se smeqt.

Е тва им е гадното на татуировките, че ако остарееш и ти се набръчква кожата и ...

Link to comment
Share on other sites

Самата "виснала" кожа изглежда кофти,така че дали има татуировка или не,не е от значение.Спрете да си ръсите просто така лафове.

Link to comment
Share on other sites

аз сам фен на татосите.бих искал да си направя на пле6ките едни крила ма така на целите пле6ки.ли некаж знак на рамото.

по принцип няма ло6о в татосите.6ото тва е един вид иденти4ност.разли4васх се от другите.разбира се има и момент на газариаюя ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...