Jump to content
BulForum.com

Tattoo...


velvet_underground

Recommended Posts

Да и аз призовавам хората, да се изказват спокойно и да има търпение. все пак темата е наистина добра.

Лично аз не харсвам татуировки на кръста (да ме извиняват HEKTIK и Печената)-модно е, не харесвам и претеници, не харесвам и tribal с тънки линийки, обичам лините да са дебели (по един пръст)... но не съм седнал да плуя срещу хората и да им разправям, че са болни мозъци или нещо подобно ... още повече подобно поведение ме обижда от хора, които нямат нищо общо с тази култура, нямат татуировки, нямат piercing, но са достатъчно са начетени и образовани, за да си врат носа навсякъде. е дами и господа, те това е с две думи:

Ако искате помощ и съвет за нещо. Аз съм готов да помагам с каквото мога и другите ще го направят. Но ако сте решили да ми се правите на велики във форума ви показвам това _|_.

Простете за отклонението.

Исках да кажа нещо друго. Значи има една такава вълна при татуирането, мисля че и аз съм се насочил към нея :<. Някой и викат американска, тя си е по скоро улична (градска). За какво става дума:

Лепиш се целия в малки и средни татуси отгоре до долу и после започаваш да съединяваш !!! Говоря после да правиш ръкави и други подобни.

Как ви се струва ?!?

 

А някой знае ли къде продават такива ??:

 

zcring86.jpg

 

P.S. за да няма недоразумения ясно и конкретно ще кажа към кои юзери се отнася молбата ми да не пишат повече глупости по темата:

 

don_anton, MaRto_MaX, aaa, BloodRayne, Optimus и Shade.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 562
  • Created
  • Last Reply

ами например .. Henry Rollins (Black Flag, Rollins Band ... един от най-големите оратори на в USA, актьор)

преди

сега

 

има много негови снимки в нета

 

други подобни са Evan Seinfiled (Biohazard), Roger Miret & Vinny Stigma (Agnostic Front) и още много такива хора !!!

Link to comment
Share on other sites

a be ne znam za mene tatuirovkite sa super qko ne6to nqmam takava no vinagi sum iskal da si napravq na ramoto ot vutre6nata strana na rukata( ot lakutq do kitkata} i nai ve4e ot dvete strani na trapeca oba4e tva be6e kato bqh na 14 15 do 16 god sega su6to mi e golqm merak oba4e kato se zamislq po obstoino trqbva cql jivot da q nosi6 i ne vurvi nqkoi 35 godi6en muj primerno s cvetna tatuirovka ot vutre6nata strana na rukata ili kadeto i da e ta se se raskolebavam no vinagi sa me kefili tatusite mnogo ii ne znam v bude6te moje mi doide drug akul !!

Link to comment
Share on other sites

@bio,това,за което говориш е подобно на гето стила според мен и идеята е яка,даже супер,защото аз харесвам ръкави.Само че има един период,в които още няма да си започнал да съединяваш и ще е доста грозно.В смисъл,че аз не харесвам множество сравнително малки татуси,пръснати по цялата ръка,примерно.

Link to comment
Share on other sites

na4i neska hodihme s edin pi4 ot klasa do skeit shopa na centara ima edin tam koito znae ne6to za nego da kaje drugade do zalata neo dolu na centara kam pe6ehodniq most na vtoriq etaj se namira6e v salon za kozmetika pi4a kvo 6te kajete za nego :confused au kak se zarebih

Link to comment
Share on other sites

@bio,това,за което говориш е подобно на гето стила според мен и идеята е яка,даже супер,защото аз харесвам ръкави.Само че има един период,в които още няма да си започнал да съединяваш и ще е доста грозно.В смисъл,че аз не харесвам множество сравнително малки татуси,пръснати по цялата ръка,примерно.

 

И аз така ;>

Аз това лято щях да ходя да си правя ръкав,обаче си нарязах ръката и не успях да ида :D

Link to comment
Share on other sites

Да и аз призовавам хората, да се изказват спокойно и да има търпение. все пак темата е наистина добра.

Лично аз не харсвам татуировки на кръста (да ме извиняват HEKTIK и Печената)-модно е, не харесвам и претеници, не харесвам и tribal с тънки линийки, обичам лините да са дебели (по един пръст)... но не съм седнал да плуя срещу хората и да им разправям, че са болни мозъци или нещо подобно ... още повече подобно поведение ме обижда от хора, които нямат нищо общо с тази култура, нямат татуировки, нямат piercing, но са достатъчно са начетени и образовани, за да си врат носа навсякъде. е дами и господа, те това е с две думи:

Ако искате помощ и съвет за нещо. Аз съм готов да помагам с каквото мога и другите ще го направят. Но ако сте решили да ми се правите на велики във форума ви показвам това _|_.

Простете за отклонението.

 

P.S. за да няма недоразумения ясно и конкретно ще кажа към кои юзери се отнася молбата ми да не пишат повече глупости по темата:

 

don_anton, MaRto_MaX, aaa, BloodRayne, Optimus и Shade.

 

 

и кво искаш да ми кажеш с тая липена от всякъв смисъл молба че не моа кажа че онея глупости за уши не ме кефят ли кво не виждам място в темата където да съм се прайл на разбирач казвам си нищо не разбирам просто изразявам мнението си никои не може да ми каже да не го правя камоли някой от тук като не ви харесва мнението ми не го четете никой не ви кара аз казвам кво мисля и тва ! и ако имам пак някво мнениео няма да уважа молбата ти и ще пипе сори предварително!!! B)

и бтв не мисля че мнението ми е глупост казвам кво ме кефи и кво не сори ако го мислиш за глупост твой проблем!

 

 

---mod note:

 

14.  Когато цитирате мненията на други членове с цел да онагледите отговора си, запазвайте само частта от цитата, която ще коментирате, а не целия цитат.
Link to comment
Share on other sites

И аз така ;>

Аз това лято щях да ходя да си правя ръкав,обаче си нарязах ръката и не успях да ида  :D

не си ли момиче?момичетата не си правят ръкави,забрави ли?

Link to comment
Share on other sites

не си ли момиче?момичетата не си правят ръкави,забрави ли?

да уе и аз така си мислех :confused иначе тва за съединяването е зарибено много са кефя по принцип на ръкави и за тва

а за дрънкулките не знам къде се продават сори :( питай някой от софия там по мое да има и ае плс ако разбереш кажи :D

Link to comment
Share on other sites

Мен любимеци са ми

1.Антъни Кидъс от RHCP

novinha-anthony2.jpg

2. Freddy Cricien (Madball) - втори отляво на дясно - да това не е фланелка:

mainpic.jpg

3. Rick Healey aka Rick ta Life (25 ta Life)

25ta003.jpg

4. Николай (Not Broken In Spirit) нямам снимка, но човека е луд.

Link to comment
Share on other sites

а да тоя от ТВУ има бахти флеша мен тва ма кефи ама не много големи

Флешовете наистина са яки,но да не са много големи.Поразрових се малко из PC-то и намерих няколко снимки на въпросните флешове.Снимките са просто с отвратително качество,но на тъмно фотоапарата ми не може повече :(

На тази снимка се виждат горе долу добре флешовете,на тази също,ама по-зле,а на тази се виждат по-добре татусите.

Link to comment
Share on other sites

Момиче съм :D

Ама аз имам страст към квито и да са татуировки :D

Link to comment
Share on other sites

TATTOO-сите много ме кефат и като направя малко гръб възнамерявам на целия да си сложа една. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

zashto podqvolite momi4etata da ne si pravqt rakavi? :confused

vseki koito iska moje da si napravi kakvto i da e tatos stiga da ima kintite za tova

az li4no oshte nqmam takova neshto,no sestra mi ve4e me navi i sha hodim da si praim dvamata sled zimata shtoto sq ne bilo hubavo da se prai tatos.trqbvalo kojata da disha.

TATTOS RULESS!!!! :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

zashto podqvolite momi4etata da ne si pravqt rakavi? :confused

vseki koito iska moje da si napravi kakvto i da e tatos stiga da ima kintite za tova

az li4no oshte nqmam takova neshto,no sestra mi ve4e me navi i sha hodim da si praim dvamata sled zimata shtoto sq ne bilo hubavo da se prai tatos.trqbvalo kojata da disha.

TATTOS RULESS!!!! :punk  :punk  :punk

 

 

А така пич подкрепям те с двете ръце,обаче искам да ти кажа,че татусите е най-хубаво да се правят зимата,защото се запазва цвета,докато лятото е крива поста,щото нали се сещаш,че докато зарастне трябва да се крие от слънцето, и после представи си зарасне и отидеш на плаж малко или много избелява..

Сестра ми като се върна от Щатите щях да падна...туша с който си е направила татуса е ... кво да ти кажа-болна работа... 2 години не е мръднал .. :>

Link to comment
Share on other sites

ami neznam az pone taka sam 4uval shtoto drehite pre4eli na kojata da disha.na4i mai nai dobriq sezon sha e proletta:)

nqma koga da e:) :punk

 

 

По тая логика и марлята пречи на кожата да диша :D

Link to comment
Share on other sites

nemoga da kaja tattos oshte nqmam.no prosto kazvam kakvo sam 4uval ot priqteli.no predstavi si marlq s oshte 2 rakava otgore..za kakvo dishane na kojata govorim??? :confused

Link to comment
Share on other sites

Hora ja kajete nqkvi saitove za tatoos kadeto mogat da se vidjt pove4e tatoirovki, stoto i az sam mnogo zariben da si napravq ama oste ne mi stiska stoto se pravi vednaj i ostava zavinagi, tova e trudno reshenie.

Link to comment
Share on other sites

az li4no mislq 4e zavisi pove4e s kakva naglasa si...iskash li naistina tattos ili ne?

tfa trqbva da te valnuva..a otnosno izbora vqrvai mi adski mnogo tattosi ima i adski mnogo ot tqh sa super qki.visql sam v edno studio i o4ite mi okapaha.otnosno site nemoa da pomogna

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...