Jump to content
BulForum.com

Tattoo...


velvet_underground

Recommended Posts

  • Replies 562
  • Created
  • Last Reply

Да, хем не се вижда и не пречи, пък хем после се вижда! :woot :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Я кажи от каде го набара тоя pic.Много ме заинтересува това...нещо...

Виж адреса, от който е снимката (дай properties)

Link to comment
Share on other sites

Да.Ако идесх на дискотека примерно,ще светиш като коледна елха.Тъпо е според мен,леко напомня на татуировките от дъвки или снакс

Link to comment
Share on other sites

Да.Ако идесх на дискотека примерно,ще светиш като коледна елха.Тъпо е според мен,леко напомня на татуировките от дъвки или снакс

 

napalno sam saglasen super tapo mi se struva a i kato gledam ima belek na rakata koito se vijda i na normalna svetlina koeto e adski tapo i grozno pone spored men a i primerno zakvo mi e da si go prava tova 4udo kato se vijda samo na neon light nqkak si mi se struva tapo pa kato iskam da sveta 6te si kupa 1 4ips chipi tam predi se padaxa takiva zaribqvki.... abe tapo e drugo si e tatus nqma kvo da si govorim

Link to comment
Share on other sites

Що бе, ако не остава белег, бих си сложил... Хем имаш, хем нямаш :lol:

Бих си сложил една лента (плетеница ли, как се казва :bgrin: ) на рЪката - ще изглежда доста футуристично! Само когато си в диското се вижда! Яко! Само да нема белези!!!

Link to comment
Share on other sites

Татуировка ще е супер ама малко ще е гадно като станеш пенсионер и не можеш да я махнеш и като увиснеш ще седи грозно

Link to comment
Share on other sites

Пичове имам една молба към вас Може ли да ми дадете линк на който да видя татоси на Кобри Или да ми кажите къде е най-добре да отида и аз да си направя една зарибена татуйровка

Мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Що бе, ако не остава белег, бих си сложил... Хем имаш, хем нямаш  :lol:

 

ами то ако мислиш така по-добре въобще да не си слагаш щото после ще съжаляваш... Това със свтещите татуировки го чувам за първи път. няква нова мода ще да е....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

bmegl045950.jpg

 

eto tova sa va6ite iz4ezva6ti tatuirovki i iskam da pitam si4ki koito kazaxa 4e e qko dali bixa se podlojili na takiva mazohisti4ni ne6ta ?!!? :sick :sick

 

bmegl045949.jpg

 

baxti otvratitelnata rabota tva trqbva da si nqkav palen izrod da go napravi6

Link to comment
Share on other sites

Тея татоси са супер отврат!!Трябва да си някав супер извратен или побъркан да си направиш нещо такова :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Ммм тва сега е гадно верно ама не ми се струва мноу временно..

А относно татуировките:"без може,с една неможе"

Link to comment
Share on other sites

prosto iskax da pokaja kvo predstavlqvat tiq UV tatusi na si4ki onezi koito v zadnite stranici tvardqxa 4e e neveroqtno bati gadosta po-dobre da si zema 1 UV marker i da se narisuvam celiq sa6tata rabota e a i ot tova ostavat nqkvi ne4ove6ki belezi

Link to comment
Share on other sites

съгласен съм че тея УВ реагиращи татоо са доста тъпи не ме кефят не бих си направил не мисля че нормален човек би си направил неква такава одврат

Link to comment
Share on other sites

Wow! Егати гадостта! Аз като я гледам тая "светеща татуировка", сигурно е съвсем нова, на към половин час. ама тва изглежда ужасно. Аз като си правих обикновена тауировка миналата година, нямаше ни кръв, ни нищо. Нямаше възпаляване на кожата и сякви такива гадости. Беше си ОК още от първия ден. А тва: леле къв белег!

Link to comment
Share on other sites

Не забравяйте, че всичко зависи и от майстора ;)

Като гледам какво е станало, тоя си е оставил ръцете - буквално!

 

http://www.darkimages.com - това е сайта на чичко Пол Бот, който си е маниак :)

Сравнете неговата работа с тази по-горе.

Link to comment
Share on other sites

:sick ei takiva izrodi razvalqt mnenieto za tatuirovkite maina baxti grozotiqta baxti izrodite tva ako vida nqkav takav po ulicata 6te go zastrelqm napravo mi se povra6ta kato gi gledam :sick

 

a pa da ne govora kolko sa mi protivni tiq s po 1201231 obici tova prosto po otvratitelno ne6to ako ima neznam :sick :sick aide moje sloji si 1 na vejdata 1 na ezika ama da si naki4at cqloto tqlo e baxti protivnata rabota neznam kvi xora moje da se kefat na takova ne6to ...........

 

bmegl029264.jpg

tva 4ovek li e sq tva e nqkav abosluten izrod

 

bmegl057151.jpg

ili pa tva blqks takiva ekzemplqri trqbva da se zastrelvat..........

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...