Jump to content
BulForum.com

Tattoo...


velvet_underground

Recommended Posts

аз си направих тату скоро при Профи.( обаче като отидох да се уговорим без малко да избягам като ми отвори вратата. колко погрешно впечатление прави този човек :) )

Да си кажа преди това си бях много навита и нищо не можеше да ме разубеди. ако има някой тука да иска , но да се съмнява дори и малко, просто да не се захваща.

много съм си доволна, тату-то ми е малко под кръста (май всички момичета оттам започват) и си мисля да си направя догодина и още една.....

после нямах никакви проблеми с възпаления на кожата или тем подобни, на третия ден вече си изглеждаше нормално. сърбежите спряха напълно след 2 седмици.

2. болката е поносима, няма да ви колят и бесят... ако пробвате да си епилирате краката ще ви боли повече - гаранция.

дам, тва е.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 562
  • Created
  • Last Reply

има едно студио близо до сцени4ни кадри ходих на няколко пъти да разглеждам каталози . избрах си един страхотен и ся само събирам пари за туш(исках да е с мои просто) пък то и татоса не е евтин 60 лв то има разни пи4аги дето ги правят за по 5-10 лв ама на божо студиото е лицензирано пък и от другите ме е страх

Link to comment
Share on other sites

Пич,шегуваш ли се?Ще дадеш за татуса 60 кинта,пък ще е и с твои бои?И това при Божо?Може да има лиценз момчето,но хигиената му е адски зле.Пак премята Божката

Link to comment
Share on other sites

Прекалено е скъпо-60 кинта с твои бои. :wir

Ако си толкова на зор за татос,ще ти дам телефона на учителя на Божо-Наско Моторхеда.Поне ще ти е по-евтино и ще ти препоръча какви бои да си вземеш.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

аре който има да си покаже татуса щото ми е много интересно :rolleyes: аз лично нямам но бих си направил след някоя друга година

много съм навит да си напрая гръбнак на гърба в смисъл отделните прешлени и да си съвпадат на гръбнака само с черно и в някой прешлен да има анархия :D

а искам да питам bio на тебе от вътрешната страна на джуката ли ти е и как се правят там шото нали после трябва да я мажеш с разни неща?а колко време седи?

edit:а ако имаш белег може ли в/у него?? :confused

Link to comment
Share on other sites

Ами да от вътрешната страна е .. иначе ако беше отвън просто ужаст. ами в началото беше много яка една дебела татуировка, надписа беше добър. Не може да се маже, просто седиш и чакаш. На следващия ден избледня доста а след година две почти нищо не си личеше. Реших да я повторя, но моя човек обърка размерите .. ем му казах преди това да гледа .. и вика няма да се събере спираме и спряхме. После съм смукал бонбони като луд, за да ми се махне .. е доста избледня. Иначе самото татуиране не боли, на другите места ме болеше повече.

За белезите, ами виж да не съм специалист ... иди при някой познат или в някое татустудио (Жоро Скина направи такова под Безистенъ) и питай. Аз лично се интересувам от scarification (правене на рисунки с цепене на кожата, отлепяне на кожа) и жигосване.

И само един съвет към теб snatch, ако си решил да си правиш тату направи си първо една ... една две години покарай с нея ... и после реши дали ще си правиш онова на гръбнака. Казвам ти го ... щото аз например в момента имам възможност да си направя, но изчаквам чат пат се разколебавам.

Успех и умната !!!

P.S. аз съм имал снимки бре .. това е преди 3 години някъде самата татуировка е на 2 години горе долу

 

lips1.jpg

lips2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ми аз съм голяма фенка на татуировките :>

Имам две ;>

И смятам декември да си направя още ;>

А относно Божо.. аз при него съм си ги правила,и съм много доволна ;>

Link to comment
Share on other sites

Ами аз съм "за" татуировките,но ощe сам под родотелски контрол и не мога да си направя.Иначе като порасна още имам намерение да си направя татуировка отзад на кръста-все още незнам каква,но като му дойде времето ще му мисля;))) :woot :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Оле,не знам дали му е мястото тук на моят въпрос,но все пак:

Какво ще кажете за те зи новите обици,които сега са на мода-които ти разтягат ухото ужасно много...абе ужасни са!Сеща ли се някои??? :sick

Link to comment
Share on other sites

Ами аз съм "за" татуировките,но ощe сам под родотелски контрол и не мога да си направя.Иначе като порасна още имам намерение да си направя татуировка отзад на кръста-все още незнам каква,но като му дойде времето ще му мисля;))) :woot  :unsure:

Honey,ся като каза за родителския контрол се сетих,че първата татуировка си я направих миналата година юни месец,и само бях споменала на нашите,че ще се шаря,при което имаше "Оо,не няма да си правиш,ще ядеш шамари" :D И ей такива работи,и аз отидох на следващия ден и си направих :> И я крих до септември месец,ама накрая я видяха,щото тя е на кръста .. :> И бях с няква къса блуза, и нема ти говориме за кво бучене ставаше на въпрос :>

Втората като си я направих,тя понеже е на гърдата,аз си мислих,че не я е виждал... обаче съм била в голяма грешка :> Имам я на снимки на компютъра и той се поразровил и я видял ... и нищо не каза,само една вечер си беше пийнал и ми вика "Абе,що не си нашариш и другата гърда?" :D

 

 

П.П-HEKTIK,за кои обеци говориш? Да не би за тия дето, са в горния край на ухото?

Link to comment
Share on other sites

Разширителите. Ами готини са, харесват ми, стига да не са прекалено големи. Някаква умерена дупка да правят. Не ушите ти да станат като на негърка от изпаднала южно-африканска страна на родово-общинския принцип.

Link to comment
Share on other sites

Не,става въпрос за онези,които са на мекичкото на ухото,където най-често се слагат обеци.А тея са изключително големи и дупката е брутална.Не искам да знам като се махне обецата каква е дупката

Link to comment
Share on other sites

rashiritel.jpg

 

 

HEKTIK мисля че говориш за това нали ?!? аз лично много много не ги харесвам. съответно .. им и по големи де ... ония от ТВУ кви е извадил бахти якото копеле. аз лично на тез им викам разширители (Ear Stretching) чувал съм да им викат джанти и флешове. искам да си сложа подобен:

 

 

gorenrazshitelsoperaciq.jpg

 

това е с изрязване :>

яко а :> мухахаха мания :>

Link to comment
Share on other sites

знаеш как ми пука на кво прилича (пък и това е веднага след операцията бре човек, на предишните снимки се виждаше как цепят решат .. ебах му мамата) ... аз носа си го пробивах сам с игла за шиене. що сълзи изревах !!! и колко още малки сателитни дупки имам около основната. всички дупки са ми DIY, нямам една в студио !!! но вече се ще се дупча само с абокат, друго не важи ?!? някой има ли с дупки по генеталиите ?!? нещо изперквам и мисля да си дупча още нещо.

Link to comment
Share on other sites

Аз имам доста татуировки ,но всяка една има символично значение за мен.Съветвам ви да не си правите безмислени,модни татуси,и внимавайте има доста болести по кожен път.Иначе ако мога пак ще си направя,а сега е добър сезон за това

Link to comment
Share on other sites

а да тоя от ТВУ има бахти флеша мен тва ма кефи ама не много големи

иначе bio тва с рязането не съм го виждал на живо и изобщо за пръв път го виждам ама е супер лудо! :wub:

а за флешовете са ми казвали че ти ако си махнеш разширителя и не го носиш те пак щи станат почти нормални ама почти :tongue

Link to comment
Share on other sites

Значи аз съм виждал татуси от Божо (само знам, че студиото му някъде до Евмолпия) и не са ми харесвали, но това са неща преди доста години. Този човек Профи (както казваха и преди мен барман е в No Sense) не го познавам, но неговите картинки са доста добри. Друг, който знам че дупчи е Курето (пак не го познавам лично) виждал съм и негови неща добри са, може да бъде намерен в Безистенъ.

Без да правя реклама, но скоро студио си направи Жоро Скина. Точно под самия Безистен (до скейтшопа). Човека се занимава с това от доста време и съм виждал доста негови изпълнения, харесват ми (old school). Предполагам, че няма да реже глави като за студио.

Все пак най-евтения вариант си остава, някой познат (или познат на ваш познат).

@HEKTIK мила травестюго, прочетох цялата тема и разбрах, че си метнала за татусите си. показвам ти знака на орела _?_

Успех на всички !!!

P.S. една от най-гадните болести която може да лепнете е хепатит !!!

Link to comment
Share on other sites

@HEKTIK мила травестюго, прочетох цялата тема и разбрах, че си метнала за татусите си. показвам ти знака на орела _?_

Успех на всички !!!

P.S. една от най-гадните болести която може да лепнете е хепатит !!!

Не съм,бионсе,не съм... :punk

Link to comment
Share on other sites

q kajete kade se namirat studiata na profi i na boju da otida na mqsto da gi vida katalozi i ceni pak posle pak 6te se pi6e

 

 

Профи,севте го чувам...а на Божо са ша ти обесна ;>

Тръгваш по кап.Райчо и минаваш цялото пазарче и точно накрая има една сграда дето я строят,завиваш на ляво и около 20-30 м. ти е студиото ;>

Иди,разгледай все ще си харесаш нещо :D

А за Жоро .. Нали за Мамбата става въпрос ? Той хубаво шари,ама взима мноо дебело ;>

Абе не знам може и така да ми се струва,щото аз пари за татуировки,обеци и такива неща не съм давала пари..

Link to comment
Share on other sites

oib,не знам за врата,не съм го разглеждал,но той е правил татуировките на един от един клип на каризма май

на мен точно такъв татус ми харесва,а също и като във филма "Червения дракон"

velvet лично на мен ми се виждаш приятен тип но не ти подхождат изказвания от сорта "Спрете да си ръсите просто така лафове. " не можеш да отречеш ,че и ти тук-таме си се обаждал не подготвен така че не ги съди хората

 

:) peace

 

темата е готина (свежа )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...