Jump to content
BulForum.com

Tattoo...


velvet_underground

Recommended Posts

Pi4 tatusa e super sgomnqsano ne6to i ako ne e za gazariq zakvo e togava a  :bgrin:

Znaete li 4e e super tapo da ima6 tatus 6toto e traen a za da se mahne izliza baq skapi4ko  pak i samo ciganite se tatuirat ne ste li zabelqzali hah ne 4e ne6to ama sa super prosti i ako vie ste prosti pravete si :angry:

Pak ako tatusite slujeha za ne6to Prirodata sama 6te6e da naprai 4oveka s tatusi

 

Виж кво имам цели два ръкава , и не съм си ги правил в казармата че да ми се налага да ги махам, татуировките в някои от случаите се смятат за произведение на изкуството . Всеки има право на избор да си направи или не!

И обясни ми как като нямаш татуировка знаеш колко е "" sgomnqsano""???? :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 562
  • Created
  • Last Reply
Pak ako tatusite slujeha za ne6to Prirodata sama 6te6e da naprai 4oveka s tatusi

Извинявай, но следвайки твоята "логика" се чувствам длъжен да те попитам ти облечен ли си се родил? Ми щом искаш да водиш природосъобразен начин на живот - бягай в планината и тичай гол след сърните да ги гониш за прехраната си (уточнявам, без тояги, лъкове и други неща, които природата не ти е дала при раждането)

 

_________________

Омръзна ми от импот... компетентни изказвания.

Link to comment
Share on other sites

Извинявай, но следвайки твоята "логика" се чувствам длъжен да те попитам ти облечен ли си се родил? Ми щом искаш да водиш природосъобразен начин на живот - бягай в планината и тичай гол след сърните да ги гониш за прехраната си (уточнявам, без тояги, лъкове и други неща, които природата не ти е дала при раждането)

 

_________________

Омръзна ми от импот... компетентни изказвания.

 

НАПРАВО МИ ГО ВЗЕ ОТ УСТАТА :moon:

Link to comment
Share on other sites

Какво му се нервите на Harbachek?Не виждате ли, че човекът има предпочитания към циганите и го казва като комплимент?То само от подписа си личи.А theshaman не можаш ли да дадеш снимки на ръкавите ти, защото ми е интересно? :) И zlobil абе изобщо айде дайте снимки да ви ги видим :) (татосите де)

edit: Harbachek ако наистина бяха само за гъзария, хората щяха да си ги правят на възможно най-видните места.Как ще обясниш татоси от вътрешната страна на устната примерно?

С удоволствие но ще ми отнеме дни :wacko:

Link to comment
Share on other sites

az nqma v momenta fotoaparat4e ama ako iska6 qla do nas 6te ti gi pokaja ili kato xodim da si zimame ot kumcata 6turci za paqcite i za xameleon4eto :P ina4e i az sam kato tebe rakava rulira ama o6te mi e malka rakata kato stane kam 49-50 togava misla za nqkvo rakav4e

 

edit: ina4e imam 2 na garba na dvete ple6ki (indianec i pletenica) , na kraka (gu6ter4e) i ot lqvata strana na korema kitaiski simvoli po daljinata na tqloto :punk pfff ama toq balak kak me qdosa .......... vednaga 6tom namera aparat4e 6te gi ka4a v wareza

Link to comment
Share on other sites

Бих си направил татус,само ако знаем,че тя ще се махне един ден,денят в който аз желая......

Link to comment
Share on other sites

Hah vsi4kite teq izkazvaniq proitiv mene pokazvat 4e naciqta zaprostqva i se pravite na pigmei ponbe da e s nqkva cel pka ne aa vijte kav sam majaga imam tatusi i muskoli zna4i sam izrud a otnosno tva 4e e izkustvo da priznavam 4e e ama pone da se maha i sq ako kajete ne6to protiv mene mene o6te ka vi teglq mainata !!!!!!!!

a we pi4 ti ne razbra li 4e tako kato govori6 samo nepriqtnosti 6te si navle4e6 na glavata kvo te barkat na6te tatusi kato ne ti xaresvat prosto nedei da si pravi6 a ne da obijda6 nalqvo i nadqsno iz foruma ako ima6 nqkav problem protiv tatusite ako iska6 da se vidim nqkade da mi go kaje6 v o4ite? :angry1 a tova 4e naciqta zaprostqva li4i pri tebe o6te pri parviq ti post !!!!! a tova vijte kav majaga sam s tatusi i muskuli e mnogo po-dobre otokolkoto vijte me kav sam pc 4ervei po cql den sam pred pc a imam i o4ila taka 4e nedei da se pravi6 na ostroumen 6toto ve4e po4va6 da me drazni6 ! 6e ni tegli6 mainata ama....... :hump:

Link to comment
Share on other sites

kato mi stane rakata kam 50 misla da si naprava ne6to ot toq sort  link4e

Zlobil znae6 li nqkuv sait s pove4e ot toq tip tattoos-polynesian i maori 6toto sum se zaribil da si pravq takuv tip.

Samo ma e qd 4e si poxabix ednata ruka i ediniq krak s tribal ama o6te imam mqsto :tongue

Link to comment
Share on other sites

ami trqbva da potarsq 6toto ne sam osobeno mnogo samo ako moga da se seta ot kade sam svalql na dwayne i 6te ti go dam site-a toi be6e samo za takiva ei sq 6te potarsa kak se kazva6e i men me e qd 4e si napravix na garba na ple6kata dosta golqm tribal ama ako stane tova koeto sam zamisli kakto e na toq link na skalata tatusa 6te go prodalja po garba nad moq i misla 4e 6te stane

 

 

edit: vij tova var6i li ti rabota ako ne kaji da ti tarsa drugi

Link to comment
Share on other sites

хайде сега и аз да кажа нещо, нося очила .. ама имам и татуси това брой ли се ?!? :Р майтап. още преди доста време, помолих хората да не се заяждат в тази тема. както казват децата: който не му понася да се изнася. който не му харесва е свободен да го каже, но не и да нарича останалите цигани, глупаци и боклуци.... трябва да ви намеря статистика, на това какъв процент от хората са татуирани.

@The_Bad_Twin за мен най-жестокия сайт е www.bmezine.com, жалкото е че е ограничено .. до еди колко си снимки. обаче ако предложиш няколко снимки на твой татуси ... ти дават членство и можеш да си гледаш колкото си искаш без хард сесията :>

Link to comment
Share on other sites

Имам татус, направих си го малко след като навърших 18 и още ме кефи. Моделът сам си го измислих и нарисувах! Чиста работа! :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Едва ли някога ще се навия за постоянен татус...Но за нещо временно съм адски зарибен.Понеже гледам,че тук има хора доста навътре с татуировките(истинските),сигурно имате представа и за временните.Я ме светнете малко по въпроса за-колко време могат да изтраят-ама в добър вид,не да ми стои една година,ама полуизбледняла.И най-вече-как се правят временните татуировки?Пак ли боли като нормалните или е просто рисунка върху кожата с много трайна боя?

Link to comment
Share on other sites

savetvam te predi da re6i6 100 procenta da razpita6 malko koi raboti dobre 6toto ima dosta xora koito si mislat 4e sa dobri a vsa6tnost sa super v gaza kazvam go ot li4en opit az li4no moga da ti prepora4am joro mambata , joro matora ili profito za men te sa nai-dobrite v pld v nikakva slu4ai ne se laji da xodi6 pri bojo.....

Link to comment
Share on other sites

...i twa e dobre :

Chaosshield-Tatto.jpg

Знам че поста е старичък, ама чак ся видях темата. Ей тва е татуса! Просто информативно-това е знака на една от любимите ми комикс компании- Chaos! Comics.

 

От доста дълго време обмислям дали да си направя това нещо. Как мислите-добре ли ще седи на гръб?(съответно самия символ ще е черен, а не бял :D )

По малко от 1024х768 неможах да намеря затова давам линк

Link to comment
Share on other sites

Имам една молба можете ли да ми дадете снимки или линк за ТАТОСИ на ЗМИИ и в частност на КОБРИ щото искам да си направя такъв татос

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...