Jump to content
BulForum.com

Tattoo...


velvet_underground

Recommended Posts

Всеки има право на вкус.Ти примерно искаш да си татуираш портрет на хан Аспарух.А замислял ли си се, че за много хора татуировката, дори малка и семпла е върховно извращение?Не мрънкай толкова срещу хората, които имат разчупено чувство за естетика - това им харесва.Не можеш да ги съдиш.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 562
  • Created
  • Last Reply

ami 6tom se misli6 za nenormalen tvoq si rabota prosto ne vqrvam da ima6 23842402 tatusa i 43824 obici taka 4e ne vijdam kvo mi govori6 ?! az govora za takiva elementi kato ot snimkite

Link to comment
Share on other sites

E тва ако са хора аз съм БАТМАН Големи изроди

Какво да си помисли човек като мен които сега решава дали да си направи татос и то само един на ръката Тия типове сигурно и на оная си работа имат рисунки

Link to comment
Share on other sites

Не виждам защо трябва да обиждате някой,който си е направил ръкав,цяло тяло или има 100 обеци.Въпрос на вкус,виждания и прочие.Кажете,че не се кефите и не бихте си направили подобно нещо,но не обиждайте самите хора.Всеки се кефи на различни неща.Аз примерно като не харесвам рапърско облекло-кво,не съм седнал да говоря,че човекът,който го носи е тъпак.

Link to comment
Share on other sites

e az ne sam protiv rakavite daje skoro 6te si prava rakav tova e ne6to savsem razli4no toq nqma prazno mesto po nego pa za tiq s obicite nqma da govora a we tva si e li4no moe mnenie si4kite sa nqkvi super otvratqgi da i az imam mnogo tatuirovki ama tova na toq pi4 na ni6to ne mqsa

Link to comment
Share on other sites

има ли някъде онлайн каталози ???

 

харесал съм си една при божо (ако не се сещате за кого говпря -има студио блио до църквата света петка ) само пари и позволение от наще ми требе :D(ако не сега то след 7-8 месеца 18 :P )

 

мися си да е някъде където да не се вижда ,кагато съм с къс ръкав

за сега си я представям от началото на врата по гърба надолу по плешката и настрани да достига до долната част на рамото

Link to comment
Share on other sites

еми аз не съм ходил много по други студия и за това там съм се спрял

като пообиколя малко мже и да си променя решението

Link to comment
Share on other sites

Иди при Нейчо(живее в Тракия) - той поне си върши работата като хората и не дере много в цените.

Link to comment
Share on other sites

noxius az li4no ti prepora4vam gore6to joro matora stugioto mu e v edna prese4ka na gladston ne vzima skapo i ba4ka dobre pravil e oniq ot klipa na karizma i jivotinkite ot reklamata na flirt sa6to dobre ba4ka joro na centra studioto mu e do skate shopa no ot kakto si otvori tam studioto zima malko pove4ko pari ne 4e sa mnogo no ne sa kakto kogato ba4ka6e v tqx a pri bojo koito i da pita6 6te ti kaje da ne xodi6 tam az ti kazvam sa6to

 

Grimjaur q kaji kav e toq nei4o be sefte go 4uvam nqkvo studio li ima ili kvo ?

Link to comment
Share on other sites

Grimjaur q kaji kav e toq nei4o be sefte go 4uvam nqkvo studio li ima ili kvo ?

 

 

Жената си прави татусите при него.Работи у тях си.За съжаление не мога да ти дам много информация, само че живее в Тракия.Иначе съм му виждал работите - справя се доста добре.

 

http://www.deviantart.com/view/18457189/ - за съжаление снимката е малка и нищо не се вижда.

Link to comment
Share on other sites

Тоя мисля, че и е излязъл 40 кинта. Има друг на гърба, наполовина по-малък - за 25 лв.

 

Ако искаш на Нейчо телефона - прати едно ЛС.

Link to comment
Share on other sites

готин татус наистина

 

за това до скейт шопа един приятел ми разказваше че правили там добри неща

но колкото пъти мина оттам се е затворено

Link to comment
Share on other sites

:sick  :sick  :sick  :sick Бати и простотията е т`ва. Ти ходеща картина ли си или индивид? :confused  :sick  :)

Ти си такъв какъвто се харесваш ти самия,

някой например изразяват себе си чрез татуса.

Аз бих си изрисувал едно 50 -60 % от тялото

@noxious иди при Митко от "Диви и Красиви",може да ти вземе по-скъпичко но ,при него е по-чисто отколкото в операционна и е голям професионалист

Link to comment
Share on other sites

за на мен 50% са твърде много

но в момента съм супер надъхан за татус

евентуално ако лятото(след месец -месец и полвина) се заформи малко по студена седмица тогава ще си правя

 

 

 

не съм чел цялата тема , но нека някой да каже про-сайтове

Link to comment
Share on other sites

Ти си такъв какъвто се харесваш ти самия,

някой например изразяват себе си чрез татуса.

Аз бих си изрисувал едно 50 -60 % от тялото

@noxious иди при Митко от "Диви и Красиви",може да ти вземе по-скъпичко но ,при него е по-чисто отколкото в операционна и е голям професионалист

 

toq mitko da ne bi slu4aino studioto da mu e predi neo-to 6toto ako e tva moga samo da ti se izsmeq kav profesionalist e vijdal sam negovi raboti vijdal sam go kak se u4i i moa da kaja 4e e s klasi pod xoratata pri koito az si prava tatusi....

Link to comment
Share on other sites

точно там е и мога да ти кажа че пича прави невероятни тутаировки,квот му кажеш,не некви си кваартални profi,Божота и тн.

Link to comment
Share on other sites

xaxa pi4a vise6e po cql den pri matora da se u4i i da gleda we kvo mi govori6 i 1 den pitax joro kvo e stanalo s toq pi4 i toi mi razpravq ami visq visq i re6i 4e e gotov i re6i da si napravi studio na centara kvo mi govori6 kvo pravi i kvo ne ?!

 

edit: i da te pitam ti kolko tatusa ima6 4e moje6 da preceni6 kolko e dobar 6toto az imam i ti garantiram 4e moga da ti kaja koi ba4ka dobre i koi ne stava za taq rabota

Link to comment
Share on other sites

ami po princip nezna koi ot dvamata e po-dobriq no opredeleno te sa nai-dobrite v plovdiv tova vseki koito malko pove4e go razbira 6te ti go kaje joro na gladston e pravil pi4a ot klipa na karizma i jivotinkite na vodka flirt sa6tnost po 1 vreme obikalq6e po diskotekite da risuva na koito iska jivotnite po princip tozi na centara dup4i ot po-malko godini no sa6to ba4ka a tova 4e otkakto si napravi studio po4na da zima po-skapo e nedostatak do nqkade neznam vseki si izbira no za men tezi dvamata sa pro-fitata v plovdiv kato zagovorix za profita se setix i za profito toi sa6to e dosta dobar imam pravena i pri nego tatuirovka profito i tozi joro ot gladston sa mnogo dobri priqteli i dosta pati sam zasi4al profito da sedi i da popiva kvo pravi joro... :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...