Jump to content
BulForum.com

Samsung Galaxy S / S II / S III ... S7/S7 Edge/Fold


Botev1912

Recommended Posts

Не. В джоба като ти се препоти задника почва да се натиска ако звънне някой. Или като го хванеш с пръсти да го извадиш и или вдигаш или затваряш.

Никога не съм имал подобни проблеми. Как ви се препотяват тия задници направо не знам. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

С Галаксито верно нямах този проблем но на HTC-то екрана се отключва с дърпане надолу. Като звънне вдигаш като го плъзгаш надолу а като плъзгаш нагоре лентата и го reject-ваш. Също така като говоря с bluetooth слушалка а телефона ми е в джоба понякога се задейства натискане на бутон. Това когато телефона ми е в задния джоб на дънките.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте, искам да ви попитам дали за момента Galaxy S2 e най-добрият телефон на пазара (или един от най-добрите) и дали сега си заслужава да се купи? Или на този етап е по-добре да се изчака за нещо друго? Или бихте препоръчали нещо друго? Благодаря много. :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, искам да ви попитам дали за момента Galaxy S2 e най-добрият телефон на пазара (или един от най-добрите) и дали сега си заслужава да се купи? Или на този етап е по-добре да се изчака за нещо друго? Или бихте препоръчали нещо друго? Благодаря много. :)

 

В момента е най-добрият телефон на пазара.

Link to comment
Share on other sites

A колко можеш да изчакаш? 6 месеца?

 

Ами... какво се очаква да излиза тогава? И да не е на някаква колосална цена?

 

В момента е най-добрият телефон на пазара.

 

Мерси. :)

Link to comment
Share on other sites

Ами... какво се очаква да излиза тогава? И да не е на някаква колосална цена?

 

Естествено, че ще бъде. Какво точно не знам, но със сигурност ще е по-добро... винаги е така.

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че ще бъде. Какво точно не знам, но със сигурност ще е по-добро... винаги е така.

Е то това е ясно, винаги излиза нещо ново и твойто ново е старо, но все някога трябва да се вземе нещо. :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, искам да ви попитам дали за момента Galaxy S2 e най-добрият телефон на пазара (или един от най-добрите) и дали сега си заслужава да се купи? Или на този етап е по-добре да се изчака за нещо друго? Или бихте препоръчали нещо друго? Благодаря много. :)

 

Галакси е най-добрият телефон в момента. Не може да се сгреши с покупката му. Просто колкото по-рано - толкова по-добре...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Господе, един месец слушах базици колко съм прост (от едни разбирачи), че съм си поръчал от китайски сайт mini USB > HDMI и как нямало да работи и само ми взимат парите. Е ДНЕС като им го пуснах как работи от Галакси 2ката към 42ката ЛЕД и се насраха... Не съм вярвал, че ще го кажа, но тоя телефон действително си струва парите. Картината е безупречна(и на ТВ-то), батерията му държи (въпреки, че си го ползвам за служебните разговори и нет, и игри) поне по 2 дни, камерата става да се снима нещо разбираемо в последствие, проверки на поща, обработка на документи. Да, тия неща ги можех и на страия повечето, но с този са ТООООЛКОВА по приятни, лесни и мигновенни. Въобще, повярвах, че има смисъл от тия СМАРТ функции.

 

(само дето му надрах дисплея леко още на 2рия ден)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някой пробвал ли е реално дали има разлика ако телефона е в 3г(WCDMA) мрежа или 2г (ГСМ)? Говоря конкретно за разговори. Защото го подозирам гада, че като търси нон-стоп 3г и така му пада батерията, а смятам да го залостя само на 3г режим (заощото М-тел имат пълно 3г на Плд) и да засека колко ще кара така батерията спрямо преди. Силата на сигнала иначе на ГСМ мрежата е много по-добра ми направи впечатление.

Link to comment
Share on other sites

За разговорите няма значение дали си на 2, 3 или 4Г. Качеството е еднакво, само че обикновено 2Г е много по-стабилно, щото го има навсякъде и вероятността разговора да прекъсне е много по-малка

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Почвам да се чудя дали да не му забия един ics 4.0.3 или 2.3.6 - някой с впечатления дали има смисъл?

 

Не е стабилен ICS-а.

 

Не слагай още 4.0.3, защото е проблемен.

 

какви са му проблемите?

 

Никакви проблеми не съм чул да има. Хората си го ползват като пичове.

Link to comment
Share on other sites

какви са му проблемите?

На самия ICS при мен - вградения google+ постоянно крашва и се наложи да го изключа, че да спре с досадните съобщения за грешка. ОС-а хаби батерията на равно с дисплея или дори повече и я изяжда за норматив. Отделно, доста от приложенията не искат да захапят като хората - Viber хич не тръгва, приложението за контакти, дето ползвам и то прави парчета + още едно-две други, които ползвам по-често.

 

w00x - в един пост хем пишеш, че не е стабилен, хем, че няма проблеми. Ако нещо не е стабилно, значи прави проблеми. Кое е вярното?

Link to comment
Share on other sites

w00x - в един пост хем пишеш, че не е стабилен, хем, че няма проблеми. Ако нещо не е стабилно, значи прави проблеми. Кое е вярното?

 

Host има Samsung Galaxy S 2 ---> трябва да сложи хакнат софтуер, за да има ICS. Хакнатия ICS не е стабилен.

Ти ползваш Samsung Nexus S ---> ползваш официалния ъпдейт. Говориш за съвсем различно нещо.

 

Официалния ъпдейт за Galaxy Nexus е стабилен.

Link to comment
Share on other sites

До онзи ден бях със последния пуснат 4.0.3 и всичко работеше без проблем - камера, разговори, гпс и т.н. НО ... имаше промяна в начина по който е менюто на контактите. Ако влезеш да избираш с клавиетура номер (цифри) , не можеш от същото меню да минеш в контакти да търсиш по имена.

Иначе нямаше никакви проблеми този фърмуеър.

В момента съм с официално излезлия ъпдейт от италия до 2.3.6. Никакви оплаквания и от него нямам, даже си идва с фикс-а за камерата, който преди това трябваше допълнително да се тегли.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=GoI0PZnjcfA

http://www.mediafire.com/?kgqgbnmdj3oujfl

a това е файла който си качваш на тел-а и стартираш като приложение. Той сам си преценя дали ти е най-новия фърмуеъра на камерата и ако не е тегли нов.

 

_________________

 

И тук > http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1098834

 

_________________

 

А само да допълня, че фикса не е "пълен" а само намаля проблема ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • RaptoR changed the title to Samsung Galaxy S / S II / S III ... S7/S7 Edge/Fold

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...