Jump to content
BulForum.com

Samsung Galaxy S / S II / S III ... S7/S7 Edge/Fold


Botev1912

Recommended Posts

Отличен. Да видим кога ще се появи и при нас.

 

Вече го има и по магазините и при операторите. Ако идеш в Техномаркет, може да го видиш.

 

Цък

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Вече го има и по магазините и при операторите. Ако идеш в Техномаркет, може да го видиш.

 

Цък

 

 

На тая цена мое ми погалат кайсиите! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Ако се случи да ида до М-тел ще го гледам там.

Link to comment
Share on other sites

Я ме осведоми на теб за колко са ти го предложили. Официално за първият срещнат е 691 без ДДС но с нова карта и план за 30лв/месец:

 

http://www.mtel.bg/b...dex/device/2166

 

49,90 лв. е месечната такса за 691лв. За 2 години.

Link to comment
Share on other sites

Я ме осведоми на теб за колко са ти го предложили. Официално за първият срещнат е 691 без ДДС но с нова карта и план за 30лв/месец

 

Не са ми го предлагали още, не съм го видял дори. Аз по принцип съм на тарифа около 60 лева, имам и неограничен нет за двайсет и пет мисля... Точни цифри не знам... Така че тия дреболии не са казус за мен. Иначе много интересно как тройката идва по-евтина от двойката, която беше седемстотин и кусур...

Link to comment
Share on other sites

Не са ми го предлагали още, не съм го видял дори. Аз по принцип съм на тарифа около 60 лева, имам и неограничен нет за двайсет и пет мисля... Точни цифри не знам... Така че тия дреболии не са казус за мен. Иначе много интересно как тройката идва по-евтина от двойката, която беше седемстотин и кусур...

 

Двойката нямаше конкуренция, а и в началото беше на същата свободна цена като този. Този се опитват да го лансират през оператора, защото HTC One X е много сериозна заплаха за това тази година Galaxy S III да не е "най-хубавия Android телефон".

Мисля и аз да ида да го погледна някъде, макар че вече е късно.

Link to comment
Share on other sites

За мен това с бутона за връщане е нещо което не мога да преглътна и именно поради тази причина го декласирах моментално. Колкото ще да е хубав във всички останали отнощения този телефон, това да прави случайни неща, както си го държа, само защото леко съм закачил края на екрана с дланта си е нещо което не мога да приема... а като го държа с една ръка шанса да се случи това е огромен. Отделно, че ако го държа с 1 ръка и се опитам с палеца да натискам по екрана (примерно за да набера някой), преди да захапе натискането с палеца захапва бутона за връщане който съм закачил с кожата на дланта си в основата на палеца. Или алтернативно меню бутона с лявата ръка. Не мога изобщо да си обясня как някой би го ползвал това чудо освен с някоя дебела "броня" като тези на otterbox така че да създаде 2мм релеф около телефона (като по този начин пък ще прецака визията на изключително компактен и тънък телефон). При това този е доста по-зле от първото галакси което ме беше нервирало до крайност (а после кръстника каза че го ползва с някакъв case и така се притъпява този номер).

 

Галакси 2 е значително по-добре в това отношение и ако нямах преди това Галакси 1 сигурно нямаше да знам за какво става дума.

 

Та чувствайте се предупредени и проверявайте дали случайно не закачате този бутон защото е крайно дразнещо

Link to comment
Share on other sites

Никога не ми се е случвало до момента... laughing1.gif

 

Ники ти пак с некви уникални измислени кусури само за твоята персона. Как ги правиш тия работи не знам, честно. blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Я ми припомни ти с кой точно модел на Галакси си ... и да цитирам ли частта в която казах че 2ката е по-добре от 2цата а 3ката е по-зле и от 2те в това отношение?

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с S II знаеш добре. Одеве сума време пак работих с една ръка и пусто по никакъв начин дланта ми не е близо до екрана, камо ли до бутона. Не те знам ти какви ръце имаш, но се чудя...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с S II знаеш добре. Одеве сума време пак работих с една ръка и пусто по никакъв начин дланта ми не е близо до екрана, камо ли до бутона. Не те знам ти какви ръце имаш, но се чудя...

 

Майна ще те пляскам! Чети хубаво какво пиша де. Аз може да съм капризен, но обикновено МНОГО ДОБРЕ знам какво искам... ТОЧНО какво искам и как го искам, също така и защо.

Link to comment
Share on other sites

Човека ти казва, че с2 е най-добре, а ти продължаваш...

 

Ти не може ли един път да не се обадиш, когато двама говорят?!?!??!?!?

 

Майна ще те пляскам! Чети хубаво какво пиша де. Аз може да съм капризен, но обикновено МНОГО ДОБРЕ знам какво искам... ТОЧНО какво искам и как го искам, също така и защо.

 

Както и да го чета, каквото и да искаш, в момента коментираме това опиране. Дали ще е Галакси 1, 3, 5, 8, Айфон, парче дърво, метал или стъкло с тия размери НЯМА да го допра с длан при работа с една ръка в тази позиция. Затова ти се чудя как го постигаш тоя ефект. Нищо повече.

Link to comment
Share on other sites

Ти не може ли един път да не се обадиш, когато двама говорят?!?!??!?!?

 

Както и да го чета, каквото и да искаш, в момента коментираме това опиране. Дали ще е Галакси 1, 3, 5, 8, Айфон, парче дърво, метал или стъкло с тия размери НЯМА да го допра с длан при работа с една ръка в тази позиция. Затова ти се чудя как го постигаш тоя ефект. Нищо повече.

 

Да си говорят на лично.

 

Постига го, защото на Galaxy S 3 и Galaxy S, разстоянието между ръба и тоя сензорен бутон е по-малко, отколкото на правоъгълния Galaxy S 2.

Link to comment
Share on other sites

Да си говорят на лично.

 

Facepalm14.gifFacepalm14.gifFacepalm14.gif

 

=========================

 

Това прави употребата още по-удобна и вероятно затова го ползват при SIII. При SII именно този ръб прави по-трудно стигането на горен ляв ъгъл. Така или иначе тия глупави разстояния не са толкова важни. На мен лично ръката ми е винаги НАД повърхността на екрана и не докосвам нищо по него освен с палеца си.

Link to comment
Share on other sites

Както и да го чета, каквото и да искаш, в момента коментираме това опиране. Дали ще е Галакси 1, 3, 5, 8, Айфон, парче дърво, метал или стъкло с тия размери НЯМА да го допра с длан при работа с една ръка в тази позиция. Затова ти се чудя как го постигаш тоя ефект. Нищо повече.

 

Толкова и четеш, затова. Ти и за мивката ме направи за 5 стотинки ама ела да видиш колко е удобна :)

 

 

Това прави употребата още по-удобна и вероятно затова го ползват при SIII. При SII именно този ръб прави по-трудно стигането на горен ляв ъгъл. Така или иначе тия глупави разстояния не са толкова важни. На мен лично ръката ми е винаги НАД повърхността на екрана и не докосвам нищо по него освен с палеца си.

 

Мисля лично да те хвана за ушите тези дни, да ти демонстрирам в техномаркета какво имам предвид и после да ти врътна един по врата задето дори не се опитваш да схванеш какво имам предвид

Link to comment
Share on other sites

Е какво имаш предвид ба да го еба?!?!? Стига повтаря едно и също и го обясни! Аз разбирам, че като посягаш с палец по екрана допираш с частта от дланта под него бек бутона долу вдясно!!! Така ли е или не?

Link to comment
Share on other sites

Ангел схвана ти не. Общо взето правилно си разбрал. Разликата е че аз не докосвам с дланта си нищо, просто го държа и леко ми се допира дланта на около 1-2мм от ръба на телефона при което сензора го отчита като натискане.

 

Ти с телефона си винаги само с 2 ръце ли оперираш - 1та да го държиш внимателно само отзад и отстрани а с другата натискаш?

 

Ако пак не си разбрал ще кача снимка по какъв начин държа телефона та да разбереш

Link to comment
Share on other sites

Значи много добре съм те разбрал и ти казвам, че на мен никога нищо такова не ми се е случвало. Едно и също приказваме. Аз и нарочно не мога да го направя с моя телефон, не неволно. Та заради простия въпрос как го постигаш това се изписаха сума ти глупости и се появи латерната Ангел да дава отговори вместо тебе, та оспамихме света. Като се видим някога през 2055 да сипеш едно уиски на мен и кафе на жената, ще ми покажеш как става.

Link to comment
Share on other sites

Значи много добре съм те разбрал и ти казвам, че на мен никога нищо такова не ми се е случвало. Едно и също приказваме. Аз и нарочно не мога да го направя с моя телефон, не неволно. Та заради простия въпрос как го постигаш това се изписаха сума ти глупости и се появи латерната Ангел да дава отговори вместо тебе, та оспамихме света. Като се видим някога през 2055 да сипеш едно уиски на мен и кафе на жената, ще ми покажеш как става.

 

Малоумен ли си? Ти имаш единствената версия на Галакситата при което този проблем НЕ СЕ появява или поне доста трудно! При единицата и особено при тройката е доста по-силно проявено

Link to comment
Share on other sites

Малоумен ли си? Ти имаш единствената версия на Галакситата при което този проблем НЕ СЕ появява или поне доста трудно! При единицата и особено при тройката е доста по-силно проявено

 

Със същия успех мога да те питам - сакат ли си? Вчера изрично казах, че няма значение какъв е телефона, при мен не се получава никакъв допир. Викам да оставим тоя казус за изясняване на живо - няма какво повече да коментираме - ще си го покажем направо като се видим.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Голем дзвер е S тройката. Най-голямото ми чудене в случая беше заради размера. Мислех си, че 4.7'' е твърде голям за мобилен телефон. След известно време ползвайки машината вече съм убеден, че ситуацията е същата като при телевизорите - колкото повече, толкова по-добре. Сега като видя няйой айфон с миниатюрния екран и направо ми става смешно. На практика с този размер и 720p резолюция, браузването на сайтове вече е съвсем друга работа. Удивителното даже е, че нямам никакъв проблем да си ползвам всичко на корпоративния Citrix Xen Desktop (Win 7).

Мощността на платформата е умопомрачителна. На практика имам един стар лаптоп, който е доста по-зле във всяко отношение, включително и като резолюция на екрана. На този етап единствения недостатък е съвсем разбираем - батерията, макар и цели 2100 mAh, не може да насмогне на този убийствен хардуер и при по-здраво ползване свършва бързо. Абсолютно не мога да се съглася с всички тия "разбирачи", които определят корпуса като евтина изработка. Едно от съществените предимства за мен е LTE - на практика с тези даунлоуд скорости мобилния ми интернет вече не се различава почти по нищо от стационарния, а с предстоящия ъпгрейд на мрежата до 150 Мбит/с може и да го надхвърли. :)

 

226965566.png

Link to comment
Share on other sites

...

 

Я кажи сложил ли си му някакво калъфче, силиконова броня или нещо друго? Че не мога да разбера как няма да закачаш back бутона като го хванеш за ъгъла? :)

Link to comment
Share on other sites

  • RaptoR changed the title to Samsung Galaxy S / S II / S III ... S7/S7 Edge/Fold

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...