Jump to content
BulForum.com

Samsung Galaxy S / S II / S III ... S7/S7 Edge/Fold


Botev1912

Recommended Posts

Но пък хубавото е, че цените ще падат много по-бързо отколкото в момента - win-win :) Тежко им на хората, които живеят с целта да имат все най-новото и най-бързото.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Да :D И те ще се кротнат. То вече стана така, че докато пуснеш заявка и изчакаш най-добрия телефон да дойде при теб, вече има нов - по-добър. За Galaxy S II се чака почти месец във Виваком. За LG Optimus 2X беше същото.

Link to comment
Share on other sites

А за белия ай-фон пък списъци се правеха.

Стига де,толкова фанатизиран народ ли има.

Гледам си мойто Самсунг-че - мина ми мерака да го ръчкам вече.

Добре,че ми мина крастата за Галакси С :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

За Galaxy S II се чака почти месец във Виваком.

Явно Самсунг им пращат много ограничени количества. Сега ще видя при нас как ще се развият нещата, но ме съмнява да се стигне до цял месец чакане. На този етап единственото Андроид устройство, което имаше проблеми с редовното осигуряване на предлагането беше таблета на Азус.

 

Момчиле, като се казва Виваком и се твърди, че е ден задължително потърси слънцето в небето laughing.gif

Тия не ги знам - пръкнаха се, когато вече ме нямаше. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Имам мейл в Гугъл, предполагам е достатъчно?

Да. Но ако искаш да си имаш контактите има малко работа за вършене.

На мен ми се наложи да си експортирам от стария телефон (SE) контактите през Outlook във файл, който после импортнах в гугъл пощата, с която вързах телефона. И при началното активиране като избрах тази поща ми се заредиха контактите в телефона.

Link to comment
Share on other sites

И аз от SE ще прехвърлям - C905. Пише версия на андроида 2.3.3. Това ли е последната?

За теб - да.

Link to comment
Share on other sites

Пише версия на андроида 2.3.3. Това ли е последната?

Има 2.3.4. За сега май единствения минус е, че няма вградена българска клавиатура. Всичко останало е по-добре и си заслужава да се ъпдейтне според мен.

Link to comment
Share on other sites

2.3.4 не го ли оставиха само за Нексусите към момента? Или са го извадили и другите телефони?

Link to comment
Share on other sites

Откъде да се сдобия с новата версия? Предупреждавам, че нищо не знам за Андроид tounge.gif

http://www.samfirmware.com/

 

Тук винаги можеш да следиш кой е последния официален ром. Има подробно описание, сваляш и четеш Flash Guide, после си намираш РОМа и действаш. Не е голяма философия, три файла са, само внимаваш кой къде избираш и си готов. 6-7 мин. работа.

 

ПС. Благодарение на теб установявам, че има нов РОМ от 2011 July 27 и довечера ще трябва да го слагам :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Абе тоя ъпдейт нали може да се прави при пълен телефон? За какво ми е да бързам сега?

KIES от сайта на Самсунг и не шавай много по РОМ-ове засега :laughing:

IGO за нави в темата за Android,малко игри от маркета,DroidRing за МР3-тата да ти знвънкат...

Друго на прима виста не се сещам

ЧЕСТИТО - дано си по доволен спрямо предишната си покупка :pirate

Link to comment
Share on other sites

Мда, с i9100 няма нужда да слагаш къстъм ромове - връзвай към KIES и ако има update - ъпдейтвай, ако няма - трай си! :) През KIES трябва да ти запазва всичко на телефона и да нямаш загуби.

Link to comment
Share on other sites

  • RaptoR changed the title to Samsung Galaxy S / S II / S III ... S7/S7 Edge/Fold

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...