Jump to content
BulForum.com

Nai-hubavite zavedeniq v Plovdiv...


play_me

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Моето мнение за някои от изредените заведения:

БАЛИ - ХА-Ха-ХА, трябваше да го затворят преди години, бахти разрухата...

SAYMAN CLUB - ХА-Ха-Ха, баси направиха го за пре-партита на Плазма ама хората ходят в Ескада

Пожарната - яко...

No Sense, Петното, Sax-а - сякаш нарочно направени да изглеждат мизерно...

Най-яките за мене няма да ги кажа, защото ако дойдете всеички няма да са такива вече... :)

Link to comment
Share on other sites

Поне в едната категория имам безспорен фаворит - Ресторант "ВЕСЕЛО СЕЛО"

да много е яко ,обаче докато не се напиеш не истински весело

Link to comment
Share on other sites

Пожарната наистина е приятно място за хора с непретенциозен вкус и не особено дебел портфейл. Вкусът на сиренето по шопски още гъделичка небцето ми :)

Link to comment
Share on other sites

От всички заведения,които съм посещавал напоследък много ми харесва

ресторант КЛАСИК срещу бирената (просто готвят много добре това което обичам)

Link to comment
Share on other sites

Айде още един глас за водолаза. За мен много по-важна е компанията от обстановката. К'во, ше ида в няква натруфена кръчма и парите ще ми свършат на две бири и порция картофи. А във водолаза поне цените са яки, а и компанията, с която често излизам са такива кретени, че в повечето заведения ни е срам да ходим, щото ще ни изгонят с полиция заради истеричния смях.

Иначе често посещавам дайкири-то. Преди бях абонат на Shadows, само че се превърна в свърталище на отрепки и от година и нещо съм бил два пъти..

За нощен живот - тъжна работа... просто няма къде човек да си допие. Изгонят те от някоя кръчма/бар, че затварят и се чудиш каде да отидеш. Накрая се забиваш в Роял, просто защото е денонощно...

Иначе NoSense рууулз. Ако видите там един кретен с гола глава, бяла идиотска фанелка и слънчеви очила, който прави клоунада на денсинга - да знаете че съм аз :))

Link to comment
Share on other sites

Да ама как да пия във водолаза като алкохолите им са някви мноо "оригинални" и кат изпия 2-3 джина и незнам къде се намирам, пък и влизат все едно пия спирт от аптеката...

Между другото още ли сервират пържените картофи с кръгчета моркови и стръкче магданоз :woot

Link to comment
Share on other sites

Не знам как се казва заведението на бул."България" до църквата "Св.Иван Рилски", обаче ми харесва градинката му и атмосферата действа релаксиращо( стига да няма много пищящи бебета:) )

Link to comment
Share on other sites

От всички заведения,които съм посещавал напоследък много ми харесва

ресторант КЛАСИК срещу бирената (просто готвят много добре това което обичам)

 

Наистина е хубаво, но напоследък нещо развалиха кухнята и по точно скарата.Ходя и в Елит - точно срещу Класика.Там кухнята е много добра, питиетата също.А шефа им каква скара прави...малиии... :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Елита този на ъгъла на блока ли е ? Ако е той е супер, класика също е много добре ,и цените са що годе нормални. На Сентрал парк кухнята е много добра, също има и едно ресторантче, романтик, до мебелна къща в тракия се намира, има страхотни турски специалитети :)

Link to comment
Share on other sites

Обичам да ходим с приятели в "Азия" - спокойно е, и се наяждаш доволно и вкусно за съвсем прилични пари.

 

Но естествено - не е важно къде си, а с каква компания си ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Искам да добавя да се въздържате да пиете водка " Савой " в хъшове, защото по - фалшива не бях пил през целия си живот. Няма нужда да обяснявам в какво състояние съм след вчерашната и употреба :angry: :devil

Link to comment
Share on other sites

Искам да добавя да се въздържате да пиете водка " Савой " в хъшове, защото по - фалшива не бях пил през целия си живот.

А аз искам да те подкрепя, щото като бях там последния път и на мен ми сервираха Савой-менте, само че аз т'ва не можах да го изпия.

Link to comment
Share on other sites

А аз искам да те подкрепя, щото като бях там последния път и на мен ми сервираха Савой-менте, само че аз т'ва не можах да го изпия.

Аз си го изпих като доброто прасенце, но после беше трагедия ... пфффффф :blink: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Искам да добавя да се въздържате да пиете водка " Савой " в хъшове, защото по - фалшива не бях пил през целия си живот. Няма нужда да обяснявам в какво състояние съм след вчерашната и употреба  :angry:  :devil

Просто водката си е такава, какво е виновно заведението ;)

Link to comment
Share on other sites

Просто водката си е такава, какво е виновно заведението ;)

Познай от три пъти, ако следващия път си изкарам медицинско, бая ще имат да плащат. Едно заведение е длъжно да гарантира за произхода на предлагания асортимент. Нали затова въведоха и гражданска отговорност за заведения, ако примерно се получи нещо такова, обезщетението да се плати от застраховката, а не от собственика :wacko: . И много ясно, че е винон собственика, предполагам, че е купувал водката само той си знае от къде и ако аз не съм първия случай, то значи го прави системно :sayjin

Link to comment
Share on other sites

То в България по-голяма част да не кажа всичкия алкохола се прави със спирт и есенция така че нищо ново че те е боляло глава след някво менте!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Възможно е, но българския алкохол си е гаден, даже и да е "истински" пак можеш да си се натровиш.

Че е гаден е гаден няма спор, но поне от българския пия водка савой и поне за миналата година във бившия fly`n`hi как един път нямах подобни проблеми с тази водка. Като се има предвид, че бяхме доста чести посетители там. Проблема е че всеки иска да печели повече , ако ти си едни собственик на заведения предполагам, че ще гледаш клиентите ти да са доволни и да не допускаш такива работи предполагам . :wacko:

 

jozo аз не говоря, че ме е боляла главата, говоря ти , че припаднах на път за леглото, а такова нещо не ми се е случвало, да кажеш че съм прекалил не съм, знам си границата .. пффффффф :wacko:

Link to comment
Share on other sites

От българските пий само "Търговище" и "Аляска". Може и "Мери Джейн". На другите не им имай доверие ;).

Link to comment
Share on other sites

Аха ясно извинявай!!

 

За това последно време реших да пия само домашна гроздова и бира и нямам никакви проблеми :tongue Препоръчвам на всички това нещо :)

Link to comment
Share on other sites

Именно търговище ме отказа да пия българско, 5-6 месеца само вносен алкохол бях пил и една вечер след 100 грама търговище така се омаях, че си казах повече българско да не близвам ,освен ракийка :) А не е била менте, защото останалите, които довършиха бутилката нищо им нямаше.

Link to comment
Share on other sites

Точно на Търговище има най-много менте. Пил съм оригинална Търговище /един от технолозите ми е колега от ВИХВП/ и няма нищо общо с тази която си бях купил 2 месеца по-рано от магазин в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...