Jump to content
BulForum.com

Nai-hubavite zavedeniq v Plovdiv...


play_me

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply
Koi sa be pi4 az sam b tiq sredi i ,ne znam za nikakvi grupi-samo po 1-2 muzikantin4eta

Там обикновено цялата музика се свири от един човек... :( ... но това честно казано не му пречи да е хубаво

Link to comment
Share on other sites

Mi az za tova pitam 6toto ne znam kakvi grupi svirqt tam.Samo Sax-a i v Pianoto moje da se zabiva na jivo.Abe kvo da vi govorq skrab golqma ot kam muzika.

Eto naprimer v subota, t.e utre shte sviri grupa "INDIGA" http://www.indiga.hit.bg ex. "NEW FACES" ot 9 chasa vhod svoboden. Vseki den tam zabiva Grupa ili duo abe vse ima muzika na jivo mnogo e iako. SAXA ve4e e otjivelica tam svirat 2-3 grupi skuka goliama, :punk puk i tam ima vhod 2 lv.

Link to comment
Share on other sites

Eto naprimer v subota, t.e utre shte sviri grupa "INDIGA" http://www.indiga.hit.bg ex. "NEW FACES" ot 9 chasa vhod svoboden. Vseki den tam zabiva Grupa ili duo abe vse ima muzika na jivo mnogo e iako. SAXA ve4e e otjivelica tam svirat 2-3 grupi skuka goliama, :punk  puk i tam ima vhod 2 lv.

Ti na koi pld grupi si fen?Vhoda e za da se dade i na grupata ne6to. :music

Link to comment
Share on other sites

Ti na koi pld grupi si fen?Vhoda e za da se dade i na grupata ne6to. :music

Nai gotini sa OX, Emo rock band, INDIGA i moje bi ANGELS, full max zatupiaha v posledno vreme/EDNO VREME BIAHA GOLIAMA RABOTA/, EXLORER Biaha veliki no sega niama ve4e takova neshto. A kolkoto do vhoda takava e politikata na zavedenieto i nikoga ne se vzimat pari za vhod

Link to comment
Share on other sites

i ot men 1 glas za "riviera",sa6to taka i za "eskada","atlas","olimp","aristokrat","Fly'N'High","Blues","Voo Doo Bar","mariana".

Link to comment
Share on other sites

K2 e restoranta, koito mi haresva nai-mnogo v Pld. I hranata, i obsluzhvaneto sa super. A po-hubavi melbi ot tezi v Dreams, nqma. Samo sluginchetata da bqha malko po-svestni...

Link to comment
Share on other sites

Hora ne zanm dali ste gi kazali ama ----> Rahat, Konushnite na carq i No Sense sa ludi. Pak za kra4mi4ki tam Kosharite, Izgubeniq Swqt i ako slushate 4alga Sound a stawa. Ina4e za kafence nqkade na spoko men ma kefi. Classic a e hubawo, Plazza e spokoino ama i Fly'N'High e ludnica maina.

Link to comment
Share on other sites

man za sq nai mi haresva Universe v Kar6aka ,za6tot sa mu napravili super golqma gradinka i e idealno za lqtoto, sa6to i v Pacific ( r. Diana ili ne6to takova) ima super gradina v italianski stil idealno e da si piiva6 bri4kata tam:) a za kafence mi haresva Olimpa oba4e mnogo sa vdignali cenite naposledak i postoqnno gi smenqt .. karai de ,to tva ne e moq rabota.. Sladkarni4ka...mmmm Nedelia ,razbirase...diskoteka .... mai mai si ostava Paparazi-te

Link to comment
Share on other sites

K2 e restoranta, koito mi haresva nai-mnogo v Pld. I hranata, i obsluzhvaneto sa super. A po-hubavi melbi ot tezi v Dreams, nqma. Samo sluginchetata da bqha malko po-svestni...

В тоя Dreams ако си поръчаш нещо и не брадясаш докато го чакаш си е луд късмет :)

Link to comment
Share on other sites

То че в Plazma е скъпо - ясно. Малък Heiniken - 3 лв. Колкото до входа може и повече от 4 лв. да е , но идват от време на време DJ-и които другаде в пловдив няма къде да ги слушаш.

Link to comment
Share on other sites

Т'ва е ясно !

Музиката която пускат е страхотна аз по DEFAULT си я слушам ама .... е.и му майката снощи бях имаше 20 човака б@си

Поне се наядох на солети :woot

Link to comment
Share on other sites

MaNoSS, моите уважения, но през лятото комари има навсякаде.

Във Водолаза не се ходи защото е хубаво, а защото е евтино. Там малкото е 100мл и струва 0,50лв.

На самия център също има ефтини и определено не са дупка като ВОДОЛАЗА :sick

Например ОРФЕЙ над Скалата е супер ефтино и определено е приятно та даже и кино си има :punk и то какво кино мека мебел (кожен салон) сервитьорка по време на филма :) :) :) JBL озвучение, голяам екран, много добри цени(100ml-50ст. нат. сок 500ml.- 1,20лв. кола,фанта....500ml.-70ст. :punk изобщо е един път. :)

Link to comment
Share on other sites

Bulborga do garata e super iako sushto, sviriat gotini grupi na jivo vhod svoboden  i cenite si gi biva!Obstanovkata e gotina

И после ди добяват по 1 лев на човек към сметката за жива музика? Поне преди 2 години беше така - бил съм 2-3 пъти тогава там и не бих отишъл повече. Бирата Бълборг е най-отвратителната която съм пил, може би еднакво гнусна с Шопско пиво. Кофти място, кофти ;) .

Навсякъде е яко стига да има Стела, Бекс, Амстел или Столично :wub: .

Link to comment
Share on other sites

Не знам ама на скоро ходих до някво като заведение дето правят Скара има бира всяква.Намира се до изтрезвителя от ляво на Сфетофара.Много яко е там.Заслужата се.Същото така и Острова На грегната не е зле.Абе в Пловдив има мнго заведения и ресторанти.на всеки му по вкуса и по джоба както казават хората.Аз хода и в сладкарницата на КЛуб Юнивърс.там е трепач.На кафенце ала-бала.Ама най-много чакам БИРФЕСТА особено покрай Европейското.

Link to comment
Share on other sites

От Биромания може да с получи нещо много хубаво, но за съжаление се прави от некадърници и всяка година е все по-зле... :sick

Link to comment
Share on other sites

na men opredeleno mi haresva : Club Florida , Neolit , Milionerki , Kiss , i aristokrata 

Да ти имам вкуса :woot

Иначе за кръчме ходя в Европа или в Българи...

Диско - Папараци и Плазма

Кафе - Виена, Планет..

Link to comment
Share on other sites

Т'ва е ясно !

Музиката която пускат е страхотна аз по DEFAULT си я слушам ама .... е.и му майката снощи бях имаше 20 човака б@си

Поне се наядох на солети   :woot

Ами ето, тази вечер например има двама Dj-и - Guney и Unit-e, ще има доста хора :) То преди да идеш не е зле да видиш какво има там иначе наистина може да останеш неприятно изненадан, а пък и днес ще се напълни чак след 1 часа, като се нокаутират всички чак тогава ще дойдат :)

Трябва да отбележа че по принцип там петъците не е особено яко с редки изключения.

Link to comment
Share on other sites

За кафе - навсякъде, където не е много шумно, няма много селяни ,обслужването е добро и обстановката е приятна.Най обичам Авеню.

На бар - само в Санто ми харесва, защото не пускат чалга и клиентелата е по-отбрана.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...