Jump to content
BulForum.com

Nai-hubavite zavedeniq v Plovdiv...


play_me

Recommended Posts

Точно на Търговище има най-много менте. Пил съм оригинална Търговище /един от технолозите ми е колега от ВИХВП/ и няма нищо общо с тази която си бях купил 2 месеца по-рано от магазин в Пловдив.

Това че пазаруваш от кофти места е друга тема ;). Ако те интересува пиши ми ЛС да ти кажа от къде да си купиш.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Ами само от големите вериги пазарувам, но вече се научих по-хубав алкохол да пия, все пак не съм си намерил здравето на улицата ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами само от големите вериги пазарувам, но вече се научих по-хубав алкохол да пия, все пак не съм си намерил здравето на улицата ;)

Ти хубаво си се научил, но ако излезна да го пия навън колко пари трябва да си приготвя :confused , ако средно е 4 лева голямото ( не съм запознат с точните цени ) х 7 = 28лв. , ами мезето, ами после дискотеката, това прави над 50 лева на излизане, което значи че трябва да накарам да ми увеличат заплатата :D . Това в кръга на шегата, но понеже съм имал възможност да поживея навън, това което тук спрягат за марков алкохол, визирам предимно уискито, няма нищо общо с оригинала който съм пил, което ме навежда на мисълта че едва ли е гаранция, че като дадеш повече пари няма да попаднеш на менте :) и малко шеговито ще ти прозвучи, но имах взимане даване с една печатница и единия от печатарите там разказа много куриозен случай. Отишъл той в едно заведение и съответно почнали да го агитират за някаква вносна напитка, колко била хубава и еди какво си и той съответно се навил да пие от нея, какво се оказало обаче след като му донесли бутилката.... Оказало се че етикета на бутилката бил печатан от него :P :D :)

Link to comment
Share on other sites

Ами само от големите вериги пазарувам, но вече се научих по-хубав алкохол да пия, все пак не съм си намерил здравето на улицата ;)

 

Аз пък на големите вериги имам по-малко доверие!!Все пак преди една година откриха че в Метро беше пълно с фалшив алкохол но нали имат парички платиха и им се размина :sick

Link to comment
Share on other sites

Ти хубаво си се научил, но ако излезна да го пия навън колко пари трябва да си приготвя  :confused , ако средно е 4 лева голямото ( не съм запознат с точните цени ) х 7 = 28лв. , ами мезето, ами после дискотеката, това прави над 50 лева на излизане, което значи че трябва да накарам да ми увеличат заплатата  :D . Това в кръга на шегата, но понеже съм имал възможност да поживея навън, това което тук спрягат за марков алкохол, визирам предимно уискито, няма нищо общо с оригинала който съм пил, което ме навежда на мисълта че едва ли е гаранция, че като дадеш повече пари няма да попаднеш на менте  :) и малко шеговито ще ти прозвучи, но имах взимане даване с една печатница и единия от печатарите там разказа много куриозен случай. Отишъл той в едно заведение и съответно почнали да го агитират за някаква вносна напитка, колко била хубава и еди какво си и той съответно се навил да пие от нея, какво се оказало обаче след като му донесли бутилката.... Оказало се че етикета на бутилката бил печатан от него  :P  :D  :)

 

Ами да, така е, затова гледам от безмитната да си пазарувам, тъкмо си взимам и хубави цигарки за 8 долара стека, че тия викторито станаха ужасно гадни. Иначе на заведение е така, дебело излиза, но пък ако ходиш да пиеш 2-3 пъти в месеца не е болка за умиране ;) Пък и аз не пия 7 големи, пия 3-4, най много 5 и съм готов.

Преди като излизах повече бях го докарал и до повече от 7, цялата заплата за пиене отиваше :)

Link to comment
Share on other sites

Е каквото им е по джоба на хората - това. Пък даже и никак да не са лоши немогат да се сравняват с абсолют,данзка, финландия или даже собиески. За уискитата да не говорим.

Link to comment
Share on other sites

No ima bg marki koito nikak ne sa lo6i: savoy silver , flirt(no samo ako oceli6 istinski flirt , a ne mente).

Двата вида водка от най - ниско качество ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Тая вечер след абитурентския си бал идвам в Пловдив за 20-тина часа та я кажете къде можем да се разбием с приятели :D

Видях хубави думи в първата страница за "Водолаза", съществува ли още това заведение и ако може някой да каже къде се намира ?

И дали има още някакви щреволинки като картинг, стрелбище.... :)

А, да - и някоя дискотека с хубава музика [Рок, черно....(без чалга)] и по възможност без входна такса.

Link to comment
Share on other sites

Водолаза се намира в края на онзи пазар между р-т Стадиона и гребната

Link to comment
Share on other sites

и определено не е за абитуриенти !!!

Картинг има, ама не е денонощен, така че ще го изпуснете..

Стрелбище - ето тука вече ме хвана натясно... чакай бе.. не сме 88-ма година, че да стреляме по капачки и да печелим разни мищорийки. Ама знам ли, то като се напиеш може да ти идва силата да стреляш по разни неща..

Link to comment
Share on other sites

и определено не е за абитуриенти !!!

Картинг има, ама не е денонощен, така че ще го изпуснете..

Стрелбище - ето тука вече ме хвана натясно... чакай бе.. не сме 88-ма година, че да стреляме по капачки и да печелим разни мищорийки. Ама знам ли, то като се напиеш може да ти идва силата да стреляш по разни неща..

Няма бе, ще останем до 1-2 на обяд, неделята.

А за стрелбището говорех за нещо от сорта на VIP-a в София, а не с въздушни пушки за награда захарен памук :)

BTW - PaintBall има ли в Пловдив B)

 

P.S. Veso, мерси може да идем да го видим

Link to comment
Share on other sites

BTW - PaintBall има ли в Пловдив B)

 

P.S. Veso, мерси може да идем да го видим

 

Имаше... Някъде около Лаута доколкото си спомням. Сега не знам, но най-близкото стрелбище мисля, че е в Пампорово, освен ако и там не са го затворили и застроили.

Link to comment
Share on other sites

в мазето на ТЕТ-а има стрелбищен комплекс. Също и в комплекс ДАИКС в Кичука. И на двете места може да се стреля както с лично оръжие, така и под наем.

Link to comment
Share on other sites

Няма бе, ще останем до 1-2 на обяд, неделята.

А за стрелбището говорех за нещо от сорта на VIP-a в София, а не с въздушни пушки за награда захарен памук :)

BTW - PaintBall има ли в Пловдив B)

 

P.S. Veso, мерси може да идем да го видим

Незнам дали не съм те изтървал обаче Водолаза по нищо не се различава от всяка долнопробна кръчма в Пловдив.Дупка отсякъде :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Я кажете някоя кръчмичка с големи порции добре изпържена цаца.

Link to comment
Share on other sites

Я кажете някоя кръчмичка с големи порции добре изпържена цаца.

На кръстовищено на Ресторант Стадиона има една кръчмичка Шери.Бая хора хапват там,хубаво готвят и освен цаца има и други рибки :)

Link to comment
Share on other sites

точно до даяната на центъра има една отвратителна кръчма не я помня как се казваше но повече кракът ми няма да стъпи там , по-отвратително ядене или обслужване не съм получавал

значи отидохме , масите неизбърсани както и да е след като обясних на сервитиорката как трябва да избърше масите седнахме , поръчваме си ние по 1 бира с картофки за предястие и познайте носят ни пържени картофи сигурно изпържени предварително още от сутринта , навиках се на сервитиорката и я накарах да ми донесе нови , донесе ми същите само че с малко повече сирене и притопление в микровълновата , както и да е след разправии с шефовете и готвачката върнах картофите и казах да забравят че ще ги платя , реших да хапна отварям менюто - гледам свински сач ..... викам си чакай да си поръчам донесоха ми го учудващо бързо има няма 20тина минути , при първата хапка щях да повърна месото беше сигурно на 2 седмици , гранясало с отвратителен вкус на старо , тогава вече просто ми кипна и се развиках в целият ресторат и събрах целият персонал , шефа също дойде опитваше се да ме убеди че на месото нищо му няма ....... реших че просто е излишно да си губя нервите с малоумници и станахме цялата компания и си тръгнахме естественно си платихме само бирите , на другия ден се обадих на една позната от хеито и ги пратих там , дано да го затворят завинаги

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ако говориш за Чевермето(бункера) - аз също имам спомени от там! На 1-вия от двата пъти, които ходих там, едва не се натрових с фалшива водка - добре, че след 1-вата усетих, че нещата не са много ок, защото веднага ме изби студена пот. А 2-рия път ядох някакви хапки, които бяха приготвени от неизвестно за мен месо (предполагам кучешко или котешко). То ядох е силно казано, защото опитах само 1 парченце. Наистина е ужасно това заведение - не ходете там!!!

 

А някой ходил ли е в Петното долу след ремонта, че аз скоро няма да имам време да отида, а ми е много любопитно какво мислят хората. Според някои хора това ще е най-хубавия клуб за жива музика този сезон. А и в Мармалад долу са направили ремонт - там как е?

 

А някой ходил ли е в Полинеро?

Link to comment
Share on other sites

А някой ходил ли е в Полинеро?

 

добра идея лошо изпълнение :)

лятото пускаха хора с джапанки и къси панталони и по потници,има редовни посетители които спят на бара .... и т.н и т.н.

абе крива хава общо взето :)

Link to comment
Share on other sites

Ако говориш за Чевермето(бункера) - аз също имам спомени от там! На 1-вия от двата пъти, които ходих там, едва не се натрових с фалшива водка - добре, че след 1-вата усетих, че нещата не са много ок, защото веднага ме изби студена пот. А 2-рия път ядох някакви хапки, които бяха приготвени от неизвестно за мен месо (предполагам кучешко или котешко). То ядох е силно казано, защото опитах само 1 парченце. Наистина е ужасно това заведение - не ходете там!!!

 

А някой ходил ли е в Петното долу след ремонта, че аз скоро няма да имам време да отида, а ми е много любопитно какво мислят хората. Според някои хора това ще е най-хубавия клуб за жива музика този сезон. А и в Мармалад долу са направили ремонт - там как е?

 

А някой ходил ли е в Полинеро?

 

дам за него ставаше дума.....дано вече да са го затворили :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Men pyk me kefi "Gril". Neznam kakvo mu e imeto v kraina smetka, no se namira tochno zad spirkata otsreshta na trimoncium. Do vhoda za podleza. Emi neznam shto, ama mnogo me kefi tva zavedenie. Obstanovkata predpolagam... Az po princip mnogo mnogo ne qm, no kato sym ql e bilo vkusno.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...