Jump to content
BulForum.com

Nai-hubavite zavedeniq v Plovdiv...


play_me

Recommended Posts

Бравооо най после тъпия Бункер са го затворили , само един път бях ходил там преди доста време, ако не друго поне си направих кефа да се гавря с тъпия сервитьор, просто седеше и гледаше как троша порциите пред него :lol: , взехме си хапбите с бира и пепелник да тръскат пушачите и си отидохме на бар , е оставихме няк'ви пари за сметка, но определено много по-малко от колкото беше сметката

 

има едно Скорпио в пресечката с/у стълбите на каменица на главната , там е ужас, седнахме да пием по бира, и порачахме дробчета, донесоха ми точно 6 дробчета с едно увяхнало листо от марула , замълчахме си да не си разваляме настроението , че имаше повод, но за сметка на това , ( недейте да сядате там ) каква мизерия направих , всичко омазах с голям кеф :rolleyes: :punk , не е за сядане там :laughing:

след това си отидохме в Central Park ,вградината, и там кухнята много ми хареса , и всичко не само тя съответно и настроението се вдигна от там съм доволен ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Даяната си е Даяна :) Най - добрата е до радио и телевизиа-та . В Джоана Също Не е лошо,даже ако не се лъжа менюто там е като в даяната.Цените са мормални и порциите са вкусни и добри - препоръчвам го на тези които не са ходили да го посетят.Добър апетит :)

Link to comment
Share on other sites

затворили са го. но причината не е че хеи-то направили проблем...

 

все тая важното е че са го затворили дано повече на сегашният собственник да не му дават да отваря заведение :angry1

Link to comment
Share on other sites

Бях в някъв бар в Тракия. Дарксайд ... Да. Точно така се казваше. Нямам коментар... От къде да започна? Старите плодове? НЕРЕАЛНИТЕ ЦЕНИ? Отвратителните цветове?

Или не... От разпределението... Направено е така, че 2ма души няма как да седнат, че да се гледат... То няма как да се опише, тряа да се иди и да се види...

В последно време ходя често в Авери. Много съм доволен от всичко.. Само дето последния път Татарското кюфте го бяха напрайли толкова дебело, че нямаше как да се опече от вътре... Ама нищо. Простено им е. :)

Само да питам - големите, гадни, всеизвестни барове коментираме ли ги?

Link to comment
Share on other sites

А някой ходил ли е в Петното долу след ремонта, че аз скоро няма да имам време да отида, а ми е много любопитно какво мислят хората. Според някои хора това ще е най-хубавия клуб за жива музика този сезон. А и в Мармалад долу са направили ремонт - там как е?

Последния петък бях на концерт на Остава там.Ремонта не е кой знае какво.Направили са сцената на две-три нива.Барабаните са на най-горното стъпало, по-долу са китари примерно, а най-отдолу вокала.Ама то тва от групата си зависи, предполагам.Иначе са сложили много хубави столове-мекички, кожени, пак високи като предишните, ама няма да видят много живот...Май вече има по-добра "циркулация" на въздуха, щот едно време можеше да си умреш там.

Link to comment
Share on other sites

все тая важното е че са го затворили дано повече на сегашният собственник да не му дават да отваря заведение :angry1

собственика си има заведения и хотел извън плд и други бизнеси , така че изобщо това не му бърка в джоба

Link to comment
Share on other sites

На мен много ми харесва на "Тромпета" във Кичука, кофтито е само, че по-някой път има много хора и няма къде да седнеш, иначе всичко му е на 6 :)

Link to comment
Share on other sites

На мен много ми харесва на "Тромпета" във Кичука, кофтито е само, че по-някой път има много хора и няма къде да седнеш, иначе всичко му е на 6 :)

Една от най-долнопробните, смърдящи кръчми...

Аз лично си падам по тези на центъра...

Наскоро бях и за първи път във Венерата и останах доста впечетлен (от цени естествено), но е само за пийване

Link to comment
Share on other sites

Хубавите ресторанти са долнопробни и намирисват, това го знае всеки... :D

 

На центъра пък няма една свястна, освен Даяните...

Link to comment
Share on other sites

собственика си има заведения и хотел извън плд и други бизнеси , така че изобщо това не му бърка в джоба

 

Ako i drugite mu biznesi sa kato toq bunker, i te shte zalezqt skoro. To samo s pari biznes ne se vyrti. Osobeno hotelierstvo i restorantiorstvo.

Link to comment
Share on other sites

днеска ходих да ми сменят едни тампони на колата и да ми я прекарат на стенда до ален мак , там има една гостилница гълъба се казва изключително зле изглеждаща но просто яденето беше невероятно вкусно а и евтино за 5лв ядох първо , второ , десерт и пих 2 лимонадки от едновремешните :love

 

във божолето също е така , изглежда отвратително но яденето е адски добре направено да не говорим за шкембе чорбата :punk :love :wub: .... така че изказвания каквито прочетох по-горе че предпочитали хората заведения по центъра според мене са меко казано глупави , обиколил съм всяка една кръчма на центъра или поне повечето и усвен даяната и хепито (ако може да се нарече кръчма) другите са под всякаква критика .......

Link to comment
Share on other sites

Тук няма ли тракийци да похвалят Тони 2000 на 8-ми блок. Много често ми се случва точно по обяд да минавам оттам и винаги спирам да хапна. Всичко е много вкусно, всеки ден менюто е различно и действат много бързо /особено с биричката/ :D

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям те за Тони-то на 8-ми блок. Персоналът винаги е адски учтив и едва ли не ме носят до масата, за да седна. Храната е вкусна, евтино е. Музиката не ти пука тъпанчетата.

За другите Тони-та не мога да кажа същото нещо. :D

Link to comment
Share on other sites

Аз редовно ходя в Графита, нищо че съм от Кършияка! Яко е, ефтино е за обстановката и мястото ми, до аквариума, винаги ми го пазат! :) Иначе, колкото пъти съм бил в Даяните, толкова пъти са се издънили. Не знам... Може би съм карък.

Иначе Джоаната е съвсем друга класа. Гачели там се грижат повече за всико!

2-3 пъти ми се налага да ходя в Портокали. Не знам.. Нещо не ми аресва...

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям те за Тони-то на 8-ми блок. Храната е вкусна, евтино е.

По-отвратителна супа от тази на Тони-тата в града не съм ял. :angry: Пълна отврат!

Link to comment
Share on other sites

в портокали си поръчах руски стандарт платиниум а тъпата сервитиорка ми донесе някаква българска , след първата глъдка и обясних културно че е объркала поръчката ми понеже това не е руски стандарт тя обаче беше 100% сигурно след като повиших малко тон наистина се оказа че е българска и ми я смениха , но не можаха да ми сменят и настроението което от добро отиде на лошо

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Бацета съфорумници.Спешно ни трябва кръчма.Някъде в раиона на стария град или там около главната.Да се сервира алкохол ( :bgrin: ) и да може да събере 20 човека.МОЛЯ ВИ СЕ който знае да казва,че утре трябва да правим резервации :excl: :) .

 

За далия най-добро предложение ше има почерпка мож да мине да си я земе :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...